Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Seroxat- iskustvo- informacija
PostPoslato: Uto Feb 08, 2005 5:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 08, 2005 5:40 am
Postovi: 1
Napokon, odlucio sam da posetim neuropsihijatra. Imam 21 god. ,studiram, bavim se muzikom... vodim "normalan" zivot, ali nesto me sprecava da se tako i osecam. Dobio sam terapiju - Seroxat 20mg, Ksalol 10mg i Bedoxin 40mg (naravno, sve to dnevno). Potrebne su mi informacije o navedenim lekovima i iskustva sa istim (efikasnost, tegobe, nezeljena dejstva...).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: seroxat
PostPoslato: Sre Feb 16, 2005 12:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 11:29 pm
Postovi: 4
Procitala sam sta pijes i mislism da imam delimican odgovor. Delimican, jer ne znam koji problem imas. Ta terapija mi lici na otklanjanja depresija , fobija. Pila sam Seroxat skoro 1 godinu i zelim da ti kazem da je to antidepresiv koga ne treba da se plasis, jer ne izaziva zavisnons, a isto tako je jako dobar lek sto se tice depresije. Lekar ti je dao najbolji lek iz grupe antidepresiva, jer ja sam pila nekoliko i Seroxat se pokazao kao najbolji, a i relativno je nov na nasem trzistu. Sto se tice Ksalola tu ti preporucujem oprez, jer je on sedativ i izaziva zavisnost. Ne bi ga smeo piti duze vreme, jer ce ti organizam vremenom traziti sam da povecas dozu i neces moci bez njega. SAVET OD LEKARA OBAVEZAN. Bedoskin je vitamin u kome se nalazi kompleks B vitamina i to bi svi trebali da pijemo. On nije lek nego nesto sto ce ti samo malo ozdraviti organizam. Toliko od mene. Zelim ti puno uspeha, jer se ja sa svojim problemom borim par godina i znam kako je.

_________________
Slavica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: