Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: panic attack-moj stari drug.
PostPoslato: Pet Mar 04, 2005 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2005 9:45 pm
Postovi: 1
Lokacija: sarajevo
ćao ja sam iz sarajeva imam 30 god i živim sa panikom već 5 godina.to je zaista užasno stanje ali može se prevazići uz dobrog doktora . ja sam sada jednog takvog našla i život je opet lijep.ne posustajte samo hrabro. :D [/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pomoc doktora
PostPoslato: Čet Mar 10, 2005 9:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 26, 2005 1:30 pm
Postovi: 54
Lokacija: Zemun
Cao Dadana,
Mozes li mi ukratko na mail MogucaZloupotreba! Oprez! opisati kakav ste pristup tvij doktor i ti imali pri lecenju napada panike. Ja, kao i ti isti problem imam takodje 5 godina, nosim se sa njim sa manje ili vise uspeha toliko dugo, ali je problem uvek prisutan. Ako mozes da kazes da se sada osecas kao pre nego sto su napadi poceli, to smatram za izlecenjem. Hajde, budi drug, pa pomozi i reci mi koji lekovi i koja terapija.
Puno pozdrava,
Bane 32 god. Zemun.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc doktora
PostPoslato: Pet Mar 11, 2005 3:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
baneb je napisao:
Mozes li mi ukratko na mail MogucaZloupotreba! Oprez! opisati (...)


Dovraga! Zar je moguce da su i mailovi cenzurisani? Jos sam i mogao da razumem cenzuru web adresa (mada je zapravo svako odgovoran za sebe al' 'ajde), ali mislim da je ovo vec paranoicno. Dajte ljudi, unesite malo zdravog razuma: veca opasnost postoji od onoga: "Amizol je dobar", "Ksalol je super" i te reklame lekova (umesto da se kaze: Lekar jedini ima pravo da prepise lek, posavetuj se sa njim). Ovako je komunikacija medju ljudima svedena na minimum umesto da omoguci ljudima da u "4 oka" razmene svoja iskustva o kojima im je, mozda, nezgodno da pisu javno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 11, 2005 10:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Draga Dadana,
Ako imas tako dobrog psihijatra, redovno idi kod njega.
TAko da rezultati svakako nece izostati.
A koje lekove pijes i nije tako bitno jer je to vrlo individualna stvar, nekome vise odgovara jedan a drugome drugi lek.
poz
danka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 11, 2005 10:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Bajaga, cemu nervoza? Moguce je diskutovati u "4 oka" preko privatnih poruka. Takodje, da si malo pazljivije procitao post, shvatio bi da email nije cenzurisan vec se upozoravaju korisnici koji nisu procitali obavestenje o mogucim zloupotrebama: http://php.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=1593

A daleko je opasnije od loseg saveta da neko svesno i namerno zloupotrebi tudje slabosti, a ovo je upravo najlakse uraditi putem privatne diskusije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 12, 2005 4:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
U redu. Bilo bi smisleno otvoriti temu o problemu indoktrinacije svake vrste. Ako se zeli pruziti pomoc ljudima u pogledu opasnosti od zloupotrebe nnjihove sugestibilnosti i lakovernosti, onda treba potencirati pozitivne metode: sugeriranje i upozoravanje.Takodje i opisivanje modela i nacina vrbovanja, indoktrinacije i saveta u vezi sa odbranom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 12, 2005 12:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Bajaga, to uopste nije tema. Te teme se mogu naci na nekom sajtu u vezi filosofije i sl....

Dadana je napisala kako se 'to stanje' moze prevazici uz dobrog psihijatra.

Ja takodje tvrdim (to sam cula i od psihijatara) da je vrlo vazno da psihijatar koji leci od ovoga poremecaja odgovara (kao covek) pacijentu.
A to dalje prakticno zaci da ce lecenje slabo pomoci ako se lekaru ne veruje.
Tako se ti, Dadana, drzi tog lekara koji ti je pomogao.

pozdrav
coma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 12, 2005 2:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Bajaga, uopste ne zelim da se upustam u takve diskusije, vec zelim samo da zastitim tj. upozorim ucesnike foruma na moguce zloupotrebe. Ovo bi trebalo da bude i tvoj cilj, zar ne? Kome se ovo ne svidja, molili bi ih da zaobidju ovaj sajt, jer ovde nisu dobrodosli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hvala Dadani
PostPoslato: Sub Mar 26, 2005 4:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 26, 2005 1:30 pm
Postovi: 54
Lokacija: Zemun
Ljudi, polako...
mail nije cenzurisan - klikom na link ipak ce se otvoriti mail i moci ce da se odgovori. Ujedno koristim priliku da se zahvalim dadani na odgovoru.
Dadana - blagis tebi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 26, 2005 6:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Upravo tako! Email adresa nije cenzurisana, a su korisnici upozoreni jer se desavalo da zlonamerni ljudi ili sekte pocnu da vrbuju ljude na ovaj nacin.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: