Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nocno mokrenje kod dece
PostPoslato: Uto Nov 08, 2005 11:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 08, 2005 11:01 pm
Postovi: 1
Moj sin je predskolac. Sedma mu je godina i jos uvek mokri u krevet. To nam vec postaje veliki problem. Plasim se da se zbog toga ne povuce u sebe. Ne govori da mu to smeta, ali znam da je tako.

Uvece pred spavanje ide da mokri. pa dva sata nakon toga. Tada toliko cvrsto spava da bukvalno nista ne moze da ga probudi. Ako ne zavrsimo na vreme obavezno napravi ogromnu lokvu u krevetu. Zao mu je, stid ga je, ali kaze da hoce, a ne zna kako da to zaustavi.

lekari kazu da je sve uredu i preporucuju manji unos tecnosti pred spavanje. Pitam se da li sa mokrenjem ima veze delimicna fimoza? Ili mi negde gresimo kao roditelji (on je inace drugo dete).

Pomozite nam da resimo ovaj problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 09, 2005 12:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2004 3:02 pm
Postovi: 94
Lokacija: bgd
Moram da Vas pitam, ima li vase dete jos neki problem? Mislim na govor, motoriku, psiholoske probleme....

Ja radim sa decom, doduse na razvoju govora, ali se cesto susrecem sa ovim problemom. Mozete pogledati ovu brosuricu:
http://www.nocno-mokrenje.com/12

Ako zelite, mogu Vas uputiti kome da se obratite za resavanje tog problema. Nemojte ocekivati da Vase dete to samo resi jer to nije pod njegovom kontrolom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: