Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nije mi dosadno
PostPoslato: Sub Feb 12, 2005 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 5:17 pm
Postovi: 3
Zelim da pocnem da se drogiram, da li neko moze da me odgovori od te zamisli? Sve mi je jasno, sve razumem, sve negativne posledice i problemi koji idu uz to. Ali ne vidim dovoljno dobar razlog da ja to sve ne probam i verovatno nastavim da koristim. Imam 17 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 12, 2005 6:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 9:41 pm
Postovi: 16
Izvini,ali ja te ne razumem!Kazes da ti nije dosadno,onda ocito vapis za "malo paznje",shvati da ne mozes ni da zamislis sta te sve ceka ako jednoga dana pocnes sa tim.Ako ne umes da se okrenes sama lepim stvarima i i dalje razmisljas o tome,bolje je da se odmah obratis nekom psihijatru uz ciju strucnu pomoc ces mozda stici do nekog resenja.I veruj mi da ces i sama doci do tog zakljucka jednog dana,da ma koliko ti sada sebi sa 17godina izgledas zrelo i odraslo,to je tako daleko od realnosti,sacekaj 20 ili 24 da vidis i osetis te razlike u razmisljanju,ali zapamti da sta god uradis u svom zivotu vecno ostaje sa tobom,koliko si spremna da celog zivota za sobom vuces greske koji si napravila u tako naivnim godinama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 10:24 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Niko te nece od toga odgovoriti.
Ako si glup i dokon, ti se drogiraj.
Sram te bilo sto tako pises.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Grrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 3:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
Mislim da bi administrator jednostavno trebao da izbriše ovu glupost jer, kako je dotična persona i naglasila : dosadno joj (mu) je pa nema pametnija posla nego da lupeta kojekakve gluposti!!! :x Iole ineligentan čovek će uvideti da se radi o lupetanju a ne o pravom vapaju!!!!!! (neka se ne nađu uvređeni oni koji su poslali ova dva predhodna odgovora jer se ne odnosi na njih)!!!! :x :x :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 11:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 5:17 pm
Postovi: 3
Mislim da sam se pogresno izrazila. Nisam dokona u svakom slucaju, jednostavno me taj svet privlaci i interesuje me sve vezano za to. Tek posle sam shvatila da verovatno necu dobiti pravi odgovor, ali sam ga ipak dobila od Marije. Hvala Marija.
A ostali koji to osudjuju... Pa... Osudjujte, sta da kazem. Imate pravo na to svakako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 14, 2005 12:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
Šta da ti kažem, ako nisi dovoljno informisana o tom zlu ili si ne daj Bože, glupa... no comment... izvini ali, ipak mislim da se glupiraš!!! :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 15, 2005 10:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 5:17 pm
Postovi: 3
Odlicno sam informisana i mislim da to sto me interesuje ta droga ne znaci da sam glupa.
Jednostavno sam primetila da na forumu ima dosta tema u vezi sa tim, pa sam pomislila da bih mozda ovde mogla da dobijem neki pametan odgovor.
Nije mi jasno zasto te to uopste dotice, ako nemas odgovor na pitanje niko te ne tera da se oglasavas.
Dakle, ako neko zna odgovor... Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: nemoguce
PostPoslato: Sre Feb 16, 2005 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 11:29 pm
Postovi: 4
Ne mogu da verujem da se neko dvoumi izmedju zivota i smrti. Tebi je potrebna paznja (ne znam iz kog razloga tolika ) i zato imas zelju za drogom. Ako je ikako moguce ne savetuj se sa ljudima koji vec konzumiraju drogu, nego idi u neku ustanovu za odvikavanje npr. u BGD u Drajzerovoj ulici i vidi koliko je pametno uraditi tako nesto sto ti zelis.

_________________
Slavica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 07, 2005 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 07, 2005 8:21 pm
Postovi: 1
draga devojko, razumem tvoju znatizelju ili sta god je u pitanju, ali probaj da nadjes zadovoljstvo u nekim drugim stvarima. da se razumemo, droge u pocetku pruzaju fantasticne osecaje, zato ih mnogi koriste, ali kasnije ti se zivot pretvara u pakao. ne govorim ovo kao neki matorac, roditelj ili tako neko, vec kao momak koji se prilicno zeznuo u zivotu i sad pokusavam to da ispravim.molim te, ne ulazi u taj svet.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: