Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mozda i nije neki problem
PostPoslato: Uto Jan 25, 2005 1:15 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2004 2:49 am
Postovi: 51
Pozdrav,

MOzda ovo i nije neki problem s obzirom da ima mnogo ozbiljnijih.Zanima me posto sam poslednja godina studija i posto sam do sada sve godine dala redovno da li postoji nacin da resim problem nemotivacije za ucenjem,posto bi to trebala sto pre resiti.Moc podsvesti tj knjige iz ove oblasti su se ranije bile pokazale kao dobro resenje ali mi se cini da vise nemaju taj efekat.Pauzu u ucenju sam pravila od mesec-dva dana.

_________________
Minerva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 25, 2005 12:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
...........


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 1:08 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 23, 2005 4:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 3:07 am
Postovi: 7
Minerva

meni se desilo nesto slicno. napravila sam pauzu od godinu dana kada mi je ostalo samo 3 ispita do kraja fakulteta. smogla sam snage, mic po mic i pocela da ucim u citaonici sto nikada pre toga nisam radila, uvek sam ucila kuci. Ta radna atmosfera u ucionici koja je bila puna studenata raznih profila me je povukla tako da sam najtezi ispit na faxu spremila za svega 3 nedelje i kada sam ga polozila bila sam veoma ponosna na sebe i to mi je dalo krila. Sada je vec 3 godine kako sam diplomirala, iako nema neke koristi od svog fakulteta, nemam posao, ne kajem se jer mogu sa ponosom da kazem da sam akademski gradjanin svoga grada.
Samo napred, ne predaj se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 16, 2005 3:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2005 2:58 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
I na kraju faxa postavis sebi pitanje sta dalje. To u nasoj zemlji bas ume da izbedaci coveka. Dovrsi ispite....Bar mozes da se prijavljujes na konkurse za posao...Ovako ni to ne mozes

_________________
Veselin Medenica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: