Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: krv iz nosa sta sad
PostPoslato: Pet Jun 03, 2005 10:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
jutros mi je iznenada mada se to nikada nije desilo krenula krv iz nosa probudio sam se podigao levu ruku i krv je stala izmerio pritisak na dig aparatu bio 132/92 inace pijem rivotril 2x1mg i maprotilin 2x25mg imam dijagnozu ansiozni poremecaj i imam probleme koje imate svi vi ali kod mene su ili ja tako mislim vise izrazenije mnogo sam preosetljiv i desava mi se da se veoma cesto brzo iznerviram ili se desava kada idem kod zubara frizera na sunce i sl sve mi se uznemiri i napetost mi se pojaca tako da sto se tice kilaze ne mogu da nabacim ni jedno kilo ako to potraje par dana ja cesto i izgubim kilo dva pomozite. pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: krv iz nosa sta sad
PostPoslato: Sub Jun 04, 2005 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2005 2:00 am
Postovi: 28
progoran je napisao:
jutros mi je iznenada mada se to nikada nije desilo krenula krv iz nosa probudio sam se podigao levu ruku i krv je stala izmerio pritisak na dig aparatu bio 132/92 inace pijem rivotril 2x1mg i maprotilin 2x25mg imam dijagnozu ansiozni poremecaj i imam probleme koje imate svi vi ali kod mene su ili ja tako mislim vise izrazenije mnogo sam preosetljiv i desava mi se da se veoma cesto brzo iznerviram ili se desava kada idem kod zubara frizera na sunce i sl sve mi se uznemiri i napetost mi se pojaca tako da sto se tice kilaze ne mogu da nabacim ni jedno kilo ako to potraje par dana ja cesto i izgubim kilo dva pomozite. pozdrav

Možda ne bi bilo loše da to što ti se desilo ispričaš svom lekaru...mada mislim da ne treba da se opterećuješ...to se ponekad jednostavno desi...Meni je pre par godina iz čista mira pošla krv na nos, prvi put u životu...pritisak mi je uglavnom normalan. Tada sam se mnogo uplašila...ali ispostavilo se da je sve o.k. Jednostavno pukao neki kapilar. Ako su ti sve analize u redu i ako to isto potvrdi lekar, opusti se onda, nemoj preterano da brineš. Znaš kako se kaže:u strahu su velike oči...i najmanji problem, kad mu čovek bez potrebe pridaje pažnju, se učini kao teška bolest. Nisam medicinski kompetentna, ali ti onako drugarski, čitajući neke tvoje postove ovde i na Krstarici, preporučujem da se opustiš...mlad si momak, sigurno imaš nešto u životu što te čini srećnim...neko interesovanje, neku osobu, prijatelje, sport. Želim ti sve najbolje...Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 04, 2005 2:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
gupika hvala ti na podrsci ali sto se tice opustanja ja to jednostavno ne umem povuce me bes ao je u pitanju nesto lose i sav sam iscrpljen, povuce me zabrinutost ako je u pitanju organizam i isto se desi ali kao sto si i citala na mojim postovima vidi se da sam ansiono depresivna osoba stalnog lekara nemam jer mi je moj dotor otisao da radi u svajcarsku i sada ne idem ni kod jednog mada i kod nas u smederevu nema psihijatra koji razumeju ove probleme ima ih ukupno 4 i sve su neke zene koje rade da bi samo zavrsile posao cast izuzetcima ali kod nas je tako pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: bez brige
PostPoslato: Sub Jun 04, 2005 6:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 2:39 pm
Postovi: 119
Jednostavno to moze ako ti malo padne imunitet.Preporucujem ti vitamin c i da se zbog toga uopste ne nerviras.POZDRAV :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 08, 2005 8:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
jelllena hvala na preporuci ali kako da se ne nerviram kada je to sastavni deo zivota evo vec dva dana pokusavam da se ne nerviram ali povuce me bes ona prva reakcija naime radi se o tome da sam poceo da gradim kucu odn da je restauiram i sada se javlja problem sa gradj inspekcijom prete rusenjem i sl i tu pocinju moje tegobe tu me povuce bes i eto sada me jos i probada u grudima grudna kost i ovo vreme kod nas u srbiji je haos 10 stepeni ja ne vidim izaz uopste iz ovih krugova i ove situacije izko traje vec 5 god i dalje sumnje i dalje strahovi i dalje sve ide po starom sta mislite sta da se radi sta da se preduzima jer ovako je jedan ocaj imam 28 god a kao da imam 10 god sav se osecam slab i bespomocan neznam sta dalje kako da se pokrenem javite se pozdrav
P S izbegavao sam da pisem na forumu jer me to stalno podseca i vraca u tegobe sada sam morao da se aktiviram jer ovo vise ne moze da se izdrzi ja sam iz smedereva pa ako ima neko iz okoline neka se javi na MogucaZloupotreba! Oprez!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: