Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: hitno
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
da li je moguce da cim sam malo umorna ili sam tuzna ....ili i je dosdno jedan duzi period (primetila sam da je to obicno kada nista ne radim)padaju mi napamet grozne misli povezane iskljucivo sa svojim zdravljem.....i sto je interesantno pocinje da me boli ispod desnog rebarnog luka ,,,pa ledja me bole i par dana ne mogu da se smirim stalno razmisljam kako necu jos dugo ziveti ,,,nikome ne pricam o tome .....drugarici sam pokusala da objasnim ali ona je pukla od smeha ,,,,,??????to traje jos od 2002 godine kada sam saznala da je moj bivsi decko oboleo od heptitisa c....iako sam ja u tom periodu 5 puta vadila krv.....trnseminaze su mi u redu,,,,i snimala abdomen.....jos uvek se nisam smirila ...a trenutno sam u fazi kada me drma panika ....sta je samnom ...da li umisljam

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 1:25 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
Ako su lekari rekli da je fizioloski sve u redu, onda dobrodosla medju nas anksiozne koji umisljamo. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ali....
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 7:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
da li je moguce da umisljam i bol.....posto kad krenem da razmisljam o bolesti pocinjem i da osecam bol......do skoro me ledja uopste nisu bolela ..onda sam u jenom casopisu procitala da zena koja ima hepatitis ima bolove u ledjima i od tada pocinje i mene da boli pa mi je sada jos gore ,,,,,,NISTA MI NIJE JASNO

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 5:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
Ne, ne, ne umisljas ti bol u doslovnom smislu. Ti osecas bol ,ali on je posledica preteranim bavljenjem sobom. Skoncentrisi se na bilo koji deo tela i odrzi tu koncentraciju nekoliko dana i imaces problema. Recimo da ti neko kaze da imas ozbiljan problem sa bakterijama u stomaku. Iako ih nemas, poceces da se brines i da se koncentrises na stomak a onda se menja rad organa. Mozes pokusati: ako se skoncentrises na jedenje i na stomak posle rucka, lako ce se desiti proliv. To tako uvek biva kada se covek obuzme razmisljajnem o nekom organu.

Ukoliko su ti lekari rekli da je objektivno sve ok na somatskom nivou.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: narodni lekar
PostPoslato: Sre Jul 27, 2005 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2005 10:24 am
Postovi: 10
Znas, nadjem ti ja tako kod mame u ormanmu stari narodni lekar, svasta tamo ima i gle kako koji list okrenem pa ja imam bas te simptome.Okrenem drugi list vezan za drugi organ ali imala sam ja i te simptome i jos se ponekad javljaju.I tako list za listom, sve isto i kako je to narodni lekar iz cetrdesetih godina sve bolesti zavrsavaju smrcu i sce to opasno i strasno.Pa kada je to potrajalo i posto vidim da potpadam pod uticaj onoga sto procitam, ja onda umesto toga kupim casopis o lepoti i modi, pa da vidis okupira me i to.Te imam i ja takvu kosu, te trebaju mi ovakvi nokti i ona bluza, pa zakljuci i sama ipak je dosta vedrije sto ne znaci da treba opet otic u drugu krajnost pa bas zanemariti neke simptome u potpunosti, ali lekari su ljudi uceni, pa visoke su to skole, pa treba te savete poslusati i voditi racunma ne o bolesti koja nije dosla vec o preventivi i zdravom nacinu zivota.Nadam se da se slazes sa mnom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: