Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hiperventilacija kao Buba-mara
PostPoslato: Čet Maj 12, 2005 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 8:46 pm
Postovi: 6
ZDRAVO SVIMA!
Ja sam ona bespomocna od neki dan ko je procitao samo sam danas nesto boljeg raspolozenja.Vratila sam se sa jednog od niza razgovora sa psihijatrom i kaze mi pisi svaki dan kako se osjecas pa sam ja umjesto sveske i olovke sjela za kompjuter.Nemam neku posebnu temu samo zelim da kontaktiram sa ljudima jer svaka razmjena iskustava i misljenja je dobro dosla.Ja smatram tako posto meni pomaze, a posebno cu da izdvojim razgovore sa kompetentnim osobama koji razumiju nase probleme.I sta sam htjela da vam ispricam poslje svih ispitivanja koja su naravno OK znate sta mi kaze psihijatar?Citiram:tvoj problem je samo sto ti u trenutcima napada "HIPERVENTILACIJU"vidis kao veliku zvijer, a
ustvari moras da stanes pred nju kao da je Buba -mara.Zvuci djetinjasto ,ali vrijedi pokusati suprostaviti se toj zvijeri.Mi i jesmo kao djeca kojima u trenutcima napada treba utjeha i podrska{barem je kod mene tako}.Svako dobro nadam se do sljedeci put. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: