Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: o cemu se radi???
PostPoslato: Ned Jun 12, 2005 2:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2005 1:46 pm
Postovi: 2
Protekla godina bila je za mene veoma burna,desile su se mnoge ruzne i teske stvari u mom zivotu.
Nastale su velike promjene u meni,to sam osjetila.
U svemu tome imala sam veliki problem i sa roditeljima oni su izgubili potpuno povjerenje u mene.Situacija me je u toku te svadje dovodila na rub zivaca,nekada sam pomisljala i na najgore,ali ipak nikada se nisam prepustila crnim mislima u potpunosti i uvijek sebi govorila da ce biti bolje i da ce kriza proci.
Vremenom stvarno je bilo bolje,sa roditeljima sam se vratila na staro,koliko je to moguce,manje se brinem nego ranije...ali to me sve i dalje muci.....
Nekada jednostavno kada pomislim na problem koji sam imala pocnem da se tresem i srce mi jace lupa,cetsto nocu pred spavanje ako pomislim na to ne mogu da spavam,srce zalupa i onda samo o tome mislim.
Inace sam jako pozitivna i vesela osoba pa me neki moji postupci iznenadjuju.
Jedna osoba jako lose utice na mene i u prisustvu te osobe ili u razgovoru sa njom ne mogu se kontrolisati...tako sam skoro u neugodnom telefonskom razgovoru sa tom osobom pocela da vristim toliko da su me sve zivo zabolilo,sve zile na mojoj glavi su iskocile,srce je htjelo da mi iskoci...i tako sam lupila rukom od jednu limenu kutiju koja mi je bila pri ruci da se poklopac deformisao i prsten mi je pukao od siline udarca koji je izazvan napadom bijesa i histerije u tom trenutku.
Ponekada djelujem jako nervozno,pogotovo prema majci i nekada sam gruba prema njoj,kasnije mi bude zao,i shvatim da grijesim ali nekad se jednostavno ne uspijem kontrolisati...i znam da je to lose a ne znam kako da si pomognem....
Molim nekog strucnog ako moze da mi da odgovor ili savjet i da mi objasni sta se desava samnom i kako da rijesim svoj problem
Unaprijed zahvalna


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: