Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bulimia
PostPoslato: Pon Jan 31, 2005 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 31, 2005 6:19 pm
Postovi: 2
Već 9 dana jedem normalno,ali umesto da mi je bolje imam previše slobodnog vremena i jako sam usamljena.Imam ovaj problem već 2.5 godine .Jednom sam uspela da ga rešim,ali samo na dva meseca:Sad stvarno želim da prekinem,ove godine upisujem fakultet,ali sada isplivavaju pravi problemi tj.konstantan osećaj usamljenosti.Stvarno sam rešila da izadjem iz svega,ali je hrana samo fasada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 21, 2005 2:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 21, 2005 2:48 pm
Postovi: 2
....bulimije sam se resila sasvim neprimetno, a onda se posle 3 godine ona isto tako neprimetno vratila....
zna li neko sta s tim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Bulimija
PostPoslato: Sub Feb 26, 2005 1:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 26, 2005 1:30 pm
Postovi: 54
Lokacija: Zemun
Ja imam ovaj problem vec 4 godine. Nesto me neodoljivo tera da jedem, a onda se prejedem i to mi stvara problem i pritisak u stomaku, teze disem i na kraju... Ako neko ima neku informaciju kako se leci, bio bih mu zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: bulimija
PostPoslato: Ned Nov 13, 2005 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 13, 2005 10:49 pm
Postovi: 4
Kako se neko moze resiti bulimije neprimetno?! Ja sam bulimicna anoreksicarka vec gotovo OSAM godina!!! Nisam adekvatno lecena, SVOJOM krivicom i neodgovornoscu...Bez epizoda prejedanja i ...odlazaka krisom u kupatilo da bih...znate vec sta, izdrzala sam najduze pet dana. Porazavajuce! I tako godinama sistematski unistavam sebe. Nisam jos isla na psihoterapiju, ali cu to uciniti uskoro. to mi je jos jedina sansa...
p.s. zao mi je sto nikome os vas nisam pomogla u smislu saveta izlecene osobe...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: