Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Gynecomastia (Ginekomastija)
PostPoslato: Sre Jan 20, 2016 2:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 2:40 am
Postovi: 4
Pozdrav svima,ja imam 16 god. Još malo pa 17. Već skoro 2 godine imam problema sa Gynecomastiom.
Visok sam 179 i imam 70kg. Redovno se bavim sportom i idem u teretanu veoma dugo, tako da nemam sala na telu (imam trbušne :D ) .Mene je stid ići na bazen,stid me je skinuti majicu kada sam u parku sa prijateljma iako sam lepo razvijen. Na levoj sisi ili kako vec xD mi je veoma naznačena Gynecomastia i bas se vidi,ali na desnoj malo manje. I na levoj me veoma jako boli kada pritisnem ili me neko zakači,a već na desnoj ne... Planiram da uradim hirurški zahvat jer ne mogu vise trpeti što me neki zajebavaju. Ako mi možete reći koje su posledice operacije i da li se oseća bol tokom operacije (budite iskreni). Šta moram raditi posle operacije i koliko dugo ne mogu trenirati? Molim vas odgovorite što pre.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gynecomastia (Ginekomastija)
PostPoslato: Sre Jan 20, 2016 4:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Nema bola, radi se u totalnoj anesteziji, postoje druge opcije al je opšta ipak bolja.

Posledica nema nekih posebno, kod ove operacija kao i kod svake postoje rizici ali su oni minimalni.

Oporavak traje par nedelja, posle toga sve normalno, ne znam šta te zanima ali stvari tipa plivanja i teretane bi mogao relativno brzo da počneš, dok neke kontatne sportove malko kasnije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gynecomastia (Ginekomastija)
PostPoslato: Sre Jan 20, 2016 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 2:40 am
Postovi: 4
Dejanbg je napisao:
Nema bola, radi se u totalnoj anesteziji, postoje druge opcije al je opšta ipak bolja.

Posledica nema nekih posebno, kod ove operacija kao i kod svake postoje rizici ali su oni minimalni.

Oporavak traje par nedelja, posle toga sve normalno, ne znam šta te zanima ali stvari tipa plivanja i teretane bi mogao relativno brzo da počneš, dok neke kontatne sportove malko kasnije


Hvala puno Dejane,a da li mi možeš reći cenu operacije,nemam ja 1500-2000€ za te stvari pa ako ima nesto jeftinije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gynecomastia (Ginekomastija)
PostPoslato: Sre Jan 20, 2016 5:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Privatno ne može puno jeftinije, možeš probati državno al ne znam proceduru. Kreni što pre jer može biti lakše dok si maloletan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gynecomastia (Ginekomastija)
PostPoslato: Čet Avg 22, 2019 11:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Preporucujem Vam da potrzite dr Draganu * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *, mislim da cete biti prezadovoljni tretmanom i rezulttom


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: