Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc, vase misljenje???
PostPoslato: Pon Feb 12, 2018 2:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 12, 2018 2:08 pm
Postovi: 3
E ovako, pre mesec dana dobijem virus i nakon 3-4 dana pocinje svrab po celoj kozi. Odem kod lekara posle par dana jer je bilo skoro ne moguce spavati, on mi da da odradim krvnu sliku i transaminaze.Krvnna slika skroz uredu, alt 89 ast 54 i CRP normalan.Onda krecem sa radjenjem svih zivih analiza, hepatitis, hiv, mononukleoza, tumor markeri, autoimune bolesti i ko zna sta sve jos. Sve negativno uradjen i ultrazvuk abdomena koji je normalan.
15-tak dana nakon pojave prvih siptoma izvadim krv u bolnici rezultati alt 200 ast 95 bilirubini ukupni 146 bilirubini direktni 82 alp 452 sedimetacija 44. Zadrze me na isitivanju daju mi terapiju i posle 7 dana rezultati su sledeci.alt 87 ast 45 bilirubini ukupni 79 bilirubini direktni 72,9 alp 258 sedimentacija 16. Otpuste me kuci al nisu mi utvrdili tacno zbog cega se to desilo, njihovo misljenje je da je virus protutnjao i sa lekovima koje sam uzimao (tylolhot (sadrzi paracetamol) brufen , pa panadol ekstra nakon tylolhota ( isto sadrzi paracetamol) ) izazvao ovo. Bio sam i na klinici u kragujevcu na konsultacijama i svi imaju isto misljenje da ce proci samo da treba vremena.Mene manje svrbi koza dosta, al i dalje se oseca svrab, sto se ovako nekog stanja tice mozda mala malaksalost.E sad interesuje me vase misljenje vezano za ovo posot se bojim da nisu nesto preskocili, inace imam 23 godine?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc, vase misljenje???
PostPoslato: Uto Feb 13, 2018 12:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Зезнуо си јетру и сад се надај да ће се опоравити. Можеш да пијеш сурутку и још понешто за јетру. Имаш и чај за њу у Институту Јосиф Панчић. И наравно никакву хемију не смеш да узимаш али буквално никакву. Да ли да напоменем да и у фабричком хлебу има хемије? И наравно мораш да пијеш пуно чисте воде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: