Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sve pohvale
PostPoslato: Sub Dec 12, 2009 2:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2007 2:57 pm
Postovi: 80
Lokacija: novi sad
Moram da pohvalim klnicki centar vojvodine neurologiju posebno.Doozivela sam da u Srbiji svaki doktror, svaka sestra radi svoj posao maksimalno posveceno bez ikakvog mita,pa cak i bez ikakvih poklona,toliko posveceno da se to ne moze opisati!Profesor doktor nacelnik neurologije dr Slankamenac jedno tako divno bice,prizemno i pored te funkcije,covek koji prelazi poslovne granice i obavlja vise od toga samo da pacijentu bude dobro,moju sestru je zadrzao u sok sobi iako nije vise urgentni slucaj sve dok joj ne nadju mesto na endokrinologiji,obavlja neka ispitivanja koja bi trebala na endokrinologiji, dok ceka mesto da se vreme ne gubi,covek koji ne ceka da mu donesu nalaze vec zove telefonom i pozuruje ih,itd.Glavna sestra uvek beskrajno ljubazna,nasmejana i spremna da svoje pacijente raspolozi,zena koja svakog pacijenta neguje kao da joj je rod,citav tim strucnjaka koji je radio oko moje sestre kardiolog,endokrinolog,neurolog jednostavno nemam dovoljno reci hvale za sve njih!Morala sam javno da ih pohvalim jer je ovo vrlo retko u Srbiji skoro ne moguce naci,hvala im beskrajno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sve pohvale
PostPoslato: Ned Dec 13, 2009 11:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
:)


Divno je pa postoje josh pametni i pristojni i vaspitani ljudi, bilo da su lekari ili neki drugi struchnjaci :)

I divno je pa ste Vi napisali svoje lepo iskustvo, o tome se retko i pricha, obichno svi kude i vichu na sve, generalno, ne samo na lekare ili medicinsko osoblje vec su svi generalno nezadovoljni zivotom...i lakshe je ogovarati nego nekoga pohvaliti!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sve pohvale
PostPoslato: Pon Dec 21, 2009 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 12:30 pm
Postovi: 15
Hteo bih da pohvalim infektivnu kliniku u Beogradu, narocito prof dr Miomira Pelemisa i dr Gorana Stevanovica. Izuzetni doktori. Doktor Pelemis jeste strog, ali u takvoj ustanovi gde stvarno dolaze svakakvi pacijenti, u smislu bolesti, tako mora.

Nisu me pustali dok mi nije bilo bolje. Sto puta su mi radili pretrage dok nisu utvrdili sta mi je, a posle pracenje bolesti da ne pricam. Izvadise mi krvi i snimise me uzduz i popreko sto puta. Sestre su veoma ljubazne. Nista im nije tesko i mogu vam reci veoma disciplinovane.

Uslovi su veoma losi, naravno jer za sve ima para, samo za zdrastvo nema, ali ljudi nisam mogao da verujem svojim ocima kako je sve cisto i kao se cakli. Ipak je to infektivna i naravno nasta prvo pomislite to su razni virusi i bakterije, ali oni stalno briskaju.

Kada su me otpustili dadose mi telefon u slucaju da mi se stanje pogorsa i verovali ili ne dobijate odmah savete ili vam kazu da odmah dodjete.

Spadam u one koji su bili ogorceni na nas zdrastveni sistem, ali posto sam zbog virusa prosao od infektivne, kardiologije, imunologije, endokrinologije, a zbog GERBa i gastroenterologiju, dobro doktori i sestre i hoce i mogu da rade.

Slazem se da ima i neodgovornih, ali mislim da je vreme da pocnemo da pricamo o onima koji se trude i bore za svoje pacijente.

Imam divnu doktorku opste prakse u domu Zdravlja Vozdovac, dr Vesna Maric, kod koje se duze ceka da bi dosao na red, ali je izvrstan doktor i svakom pacijentu uvek posveti punu paznju. Izvrsna je dijagnosticarka.

Generalno nezadovoljstvo treba sto pre izbaciti iz sebe jer ono najvise narusava zdravlje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sve pohvale
PostPoslato: Pon Dec 21, 2009 3:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
I ja imam sjajna iskustva sa Infektivne klinike i sve pohvale za prof. dr Pavlovica i njegov tim :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sve pohvale
PostPoslato: Sub Mar 27, 2010 1:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 20, 2010 5:46 am
Postovi: 7
Evo prilike da se nešto napiše..
Naime od pre 8 godina imam problema sa endokrinom i lečio sam se po raznim klinikama i bolnicama BiH ali to je samo bilo uzaludno gubljenje vremena, upropastavanje zdravlja(još više), i naravno novca.
Na moju veliku sreću, krajem 2007god slučajno sam saznao za profesora Božu Trbojevića, koji radi na KC Srbija. i u dr Subotića 13 (isto klinika ili ambulanta)...
Zahvaljujući Njemu sredio sam sve hormone, regulisao kilkograme(poprilično), i krvni pritisak...
Nikada nisam nikom od njih ni poklon kupio, nego su oni Profesor Božo i doktorica Svetlana Vujović uvek gledali da me tamo dočekaju, malo sa mnom razgovaraju o životu uopšteno(fakultetu, ljubavi, finansijama,porodici) verujte kao roditelji sa svojim detetom.
Sada radimo na podsticanju spermatogeneze, i izgledi su dobri :) ......A doktori u BiH su me ubeđivali da od toga nema ništa i da je priroda učinila svoje....
Ali sada se ispostavilo da ti doktori nisu naučili ono što su trebali da nauče kroz rad i specijalizacije nego im je
samo bitan novac....
Vječno zahvalan profesoru Boži Trbojeviću i dr Svetlani Vujović..... u mom srcu su odmah poslije moje porodice :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sve pohvale
PostPoslato: Uto Mar 30, 2010 11:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
infektivna klinika je nasa najstrucnija ustanova, po mom misljenju, uopste. ona u potpunosti drzi prikljucak sa svetskim tokovima u svojoj oblasti, a nastavni kadar je poslednji izdanak nekadasnjih, cuvenih profesora medicinskog fakulteta u beogradu...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sve pohvale
PostPoslato: Sre Maj 25, 2011 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 4:30 pm
Postovi: 9
Pohvale za kliniku za psihijatriju u Dr DRAGISA MISOVIC :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: