Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ORL-Bačka Palanka
PostPoslato: Uto Dec 28, 2010 12:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Jest da je prošlo dosta vremena, ali ispričaću šta sam ja doživela sa bebom starom 9 dana. Rodila se sa problematičnim nosićem kasnije joj je konstatovana dijagnoza rinitis. Pošto nisam rodom iz bp nisam imala pojma kod koga idem. Zvala sam doktorku i prvo je pitala za savet, pošto nije pomoglo zvala sam sestru i rekla sam da imam bebu 9 dana staru problem i da me primi preko reda. Odvratna sestra je rekla naravno deca uvek idu preko reda.....
Dolazimo muž mi je radio njegova sestra nosi bebu, zvale smo taksi ja sam sečena i još pucala hodam penjem se na sprat. Dođemo sestra se dere na nas. Sedi u hodniku stara baba kaže pustite ženu sa bebom ona ignoriše i govori ima još pacijenata. Ispali mi papiri ona histeriše jer se sporo saginjem i uzimam papire i još je besno mi govori kako nisam u stanju papire da spremim. Onda se dere ajde dajte bebu na pregled. Doktorica nije bila nešto ljubaznija, ali za razliku od ODVRATNE SESTRE je bila super. Naravno detetu ništa nije dobro prepisano, dala joj je efedrin kapi 7 dana, a pedijatar je rekao toliko dugo se ne smeju koristiti. Posle mesec dana mučenja sa detetom koje ne može da diše odvodim je privatno kod dr. Đogatovića i on nam je izvadio bris i rešio nam problem. Kasnije saznajem da ta dr jako loše leči da svi koji imaju decu pozajme rađe i plate pregled jer ona nikako ne leči. Ona je jedina u dz u mestu. Posle mi mužev prijatelj kaže da su od njenog lečenja završili sa detetom u bolnici jer joj je išla krv iz uveta i dobili takvu kritiku što su dete dozvolili da im tako neko leči. ETo još jednog lošeg iskustva!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: