Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Sre Sep 02, 2009 4:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
OPET KORUPCIJA U ZDRAVSTVU. POSLE MINISTAR DROBI GLUPOSTI KAKO JE TO MINORAN PROCENAT. ON KAO DA JE ALISA U ZEMLJI CUDA! BOZE BUDALETINE. ISTO E KOLIKO I U SAMOJ VLASTI (SUD, POLICIJA, ADMINISTRACIJA). I OPET PROF. UNIVERZITETA TRAZI MITO ZA OPERACIJU KOJU CAK I JA MOGU DA IZVEDEM LAPAROSKOPSKI NAKON PAR PROCITANIH KNJIGA IAKO NISAM LEKAR A KAMO LI NE ABDOMINALNI HIRURG. RUTINSKA STVAR ZA ONOG KOME NE DRHTE RUKE. STVARNO JADNO I BEDNO! PA KAKAV JE TO POBOGU FAKULTET KADA DOBAR DEO PROFESORA UZIMA MITO? KAKVI SU ONDA POBOGU STUDENTI - NIKAKVI?! JA ZALIM STO NEMAMO SPECIJALCE KAO STO SU GUJE U BRAZILU, PAMETNI LJUDI, NAJPRE PRATE SVE, SKUPE DOKAZE I SNIMKE I ONDA BEZ SUDJEANJ SAMO IH KOKAJU PO ULICAMA KAO MUVE. KAKVO CRNO SUDJENJE U ZEMLJI U KOJOJ NISTA NE FUNKCIONISE I U KOJOJ JE KORUPCIJA MERENA U DESETINAMA PROCENATA. AKO SE DOKAZE DA JE OVAJ UZEO MITO JA BIH GA STAVIO IZA BRAVE DOZIVOTNO I TO NE DA SE IZLEZAVA NEGO DA ASFALTIRA PUTEVE, BAVI SE POLJOPRIVREDEOM...PA AKO NECES DA RADIS NEMA NISTA OD OBROKA. PA DA VIDIS. MA I PREDSEDNIK JE SAV METILJAV NEMA PETLJE DA SE KONACNO OBRACUNA GENERALNO SA KRIMINALOM NA SVIM FRONTOVIMA KAO STO JE TO URADIO LEGENDARNI PUTIN. PA ONDA NE BI BILO OVAKO BEZOBRAZNIH POLITICARA, LEKARA...JEDNOM RECJU BRUKA I SRAMOTA ZA PROFESIJU. I TO NIJE SPORADICNA POJAVA VEC JE SISTEMSKA KORUPCIJA U CELOJ PIRAMIDALNOJ STRUKTURI ZDRAVSTVA. O NEZNANJU NE TREBA NI TROSITI RECI. KAKO PRIMAJU MITO TAKO I STUDENTI POLAZU ISPITE - ZNAM OVO PROVERENO IZ PRVE RUKE, LICNO SAM BIO PRISUTAN I VIDEO PRE PAR GODINA. KOLIKO RADE I KOLIKO ZNAJU LEKARI SU PREPLACENI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Sre Sep 02, 2009 6:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
to je stvarno zalosno a sada cu i ja da kazem nesto sto sam cuo pre nekoliko dana u bolnici...naime,jedan mali se vec nekoliko godina leci od raka,nisam najbolje upucen o kojoj se vrsti radi,ali je dovoljan podatak da je mogucnost dobijanja te vrste karcinoma 1:1 000 000 dakle izuzetno retka bolest.on je isprimao gotovo sve citostatike,secen je 5-6 puta,primarni mu je tumor bio svuda po stomaku,dakle zahvatio je kicmu,creva,guzu i sada je u bolnici zbog niskih vrednosti.imao je transplantaciju kostne srze u nemackoj jer mu komisija nije odobrila odlazak u cini mi se svajcarsku...mali mora da primi neku posebnu terapiju,treba na zracenje u nemackoj jer takvog aparata za zracenje nema u srbiji a koliko sam cuo,da bi ga zracili mora da se primeni jacina od 66 greja,a on ima 15 kilograma...koliko je to ne znam,ali kazu da se kod nas nista ne moze uraditi...eto,necu da pisem sta im je doktor rekao jer nije za javnost,a rekao im je dosta toga strasnog...a dosad su samo na lecenje potrosili 142 000 evra,ne ukljucujuci druge troskove...poenta je da komisija odbija da ga posalje na lecenja,a on je jos dete,treba da zivi,iako ima 4-5 godina a jos ne zna ni da jede,zaostao je,ali svako zasluzuje da zivi a ne da ga j**e kako ko stigne,toliko od mene...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 8:19 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Njagore je što im niko ništa ne može i to jako dugo traje. Blago onom ko može da ode odavde jer se sa time nikako nemožemo izboriti, imam utisak za sve ove godine da je korupcija u Srbiji ne iskorenjiva!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 12:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2005 12:42 am
Postovi: 1177
Lokacija: Beograd
Apsolutno se slazem da treba ostro kazniti svakoga ko se bavi kriminalom, bez obzira da li se radi o sto evra, ili o 10 miliona.

Ovu vest sam procitao i na sajtu Vesti B92. Malo su me iznenadili komentari. Mislim da sam prvi put naisao na to da se javljaju da prokomentarisu ljudi koji navode da su bili u raznim bolnicama, da su zadovoljni tretmanom, a da im niko nije nista trazio za to. Po mom skromnom iskustvu "iz neposredne proizvodnje" neuporedivo je veci broj pacijenata koji dobiju sve sto je potrebno bez ikakvih protivusluga, ali svakako nije vest za naslovnu stranu da se nesto odvija na normalan nacin.

Smeta mi kad kod ovakve vesti naidjem da je uhapsen lekar Taj i Taj (pod punim imenom i prezimenom) zbog primanja mita, a dve vesti dalje procitam da je uhapsen poznati kriminalac A.B. zbog pljacke tri banke i ubistva dva cuvara. Mozda je to zbog toga sto lekar nema drugare koji bi objasnili novinaru da nije u redu da objavljuje puno ime i prezime dok je istraga u toku.

Prijatno me je iznenadilo sto je MACHINE napisao da bi mogao da uradi laparoskopsku operaciju posle citanja dve knjige. Posto mi se cini da je obicno naklonjen radikalnim merama za resavanje problema, nisam video da je napisao kakvu bi kaznu prihvatio ako mu ta operacija ne bi dobro prosla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 12:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Postovani, ne znam da li ste primetili moj stil nastupa. Poenta je u tome da ja NEMRNO napadam lekare, ne zato sto u tome uzivam vec da bi makar i na jednog sadasnjeg ili buduceg oji to procita delovao na + nacin. Mozete videti moje postove u rubrici gastroenterologije, ja odgovaram samo na ona pitanja u koja se razumem odlicno. Dakle, svrha je da svojim ostrim krtiikama i osudama osvestim lekare, da rade vise, bolje i na korist pacijenat apa makar bilo to i protiv njihove licne koristi. Ja znam u okruzenju mnogo prijatelja lekara i uvek sam i prema njima takav, bili oni profesori, nacelnici...dakle, PRECIZNOST i SISTEMATICNOST je ono sto im treba, ja cu biti preserecan ako samo jedan od njih kroz moje postove postane bolji u smislu da "spasi zivot vise a izgubi zivot manje" . Sto se tice operacije, da, preuzeo bih na sebe odgovoronst ako je zivot ugrozen, preduzeo bih operaciju uz pomoc alkohola, uz par procitanih knjiga ratne hirurrgije. Uprkos tome sto nisam osoba koja bi mogla da sece (ili kolje kao mesar), nije da ne podnosim krv ali nisam taj tip, zato nisam ni isao na medicinu vec na elektrotehniku. Dakle, procitati prozaicna stiva medicine (anatomija, propedevtike interne, fiziologija, farmakologija...) i razumeti ih je delrko lakse (da ne kazem dodje kao strip) nego razumeti ijedan predmet iz npr. impulsne i digitalne elektronike. Ovo govorim iz prve ruke jer sam procitao dosta zvanicnih udzbenika iz oblasti gastroenterologije, ORL, infektologije...Najvise postujem hirurge jer po meni oni zarade platu i znaju vise od "medikamentnih ordinirajucih lekara". Da ponovim, moj cilj da ostrim kritikama i drilovanjem nekako trgnem doktore da manje spavaju, misle da sve znaju i da im je znjanje i iskustvo nedodirljivo (a samo budala ne zna da u "etru" kakav je internet moze naci SVE, jer su pohranjene i profesionalne knjige cak i iz neurohirurgije) tj. da nije ekskluzivno pravo lekara vec da bilo ko sa potentninim intelektom moze, u pojedinim situacijam, poprilicno bolje d auradi posao nego lekar sa decenijskim iskustvom. Evo, ja stojim iza toga da mogu "egal" da raspravljam o IBDu sa najboljim lekarima u zemlji, iako nemam zvanicnog klinickog iskustva...ali zato sam imao motiv da nesto od "gradiva" shvatim za satu mesto za mesec dana, jer je moja koza bila u pitanju. Sto se tice naslovnice normalno je da lekar, sudija, policijac...moraju imati vecu osudu za manji zlocin nego ulicar za veci. Lekari, sudije, policajci spadaju u visu drustvenu lestvicu sto se tice moralnih normi, i kao primer moraju imati vecu odgovornost. Zato su i kazne u inostranstvu mnogo vece ako ih pocini pripadnik "vise kaste". Dacu vam primer: u NOrveskoj je jedna loalni politicar prekoracio brzinu za malo, imao malko alokohola u krvi. Mandatna kazna je bila 75.000e. Da je to uradio obican gradjanin bila bi mnooogooo manja. Znaci u kazni je uracunat status, funkcija, stalez, plata...isto tkao Miskovic, Zepter, Matic...ne bi smeli da placaju porez 20% kao mi ostlai vec 40%...ali to je pitanje nesposobnosti vlasti da naplati drzavno...bar ne tajkunima. Pozz

Veljko Jovanovic je napisao:
Apsolutno se slazem da treba ostro kazniti svakoga ko se bavi kriminalom, bez obzira da li se radi o sto evra, ili o 10 milioa.

Ovu vest sam procitao i na sajtu Vesti B92. Malo su me iznenadili komentari. Mislim da sam prvi put naisao na to da se javljaju da prokomentarisu ljudi koji navode da su bili u raznim bolnicama, da su zadovoljni tretmanom, a da im niko nije nista trazio za to. Po mom skromnom iskustvu "iz neposredne proizvodnje" neuporedivo je veci broj pacijenata koji dobiju sve sto je potrebno bez ikakvih protivusluga, ali svakako nije vest za naslovnu stranu da se nesto odvija na normalan nacin.

Smeta mi kad kod ovakve vesti naidjem da je uhapsen lekar Taj i Taj (pod punim imenom i prezimenom) zbog primanja mita, a dve vesti dalje procitam da je uhapsen poznati kriminalac A.B. zbog pljacke tri banke i ubistva dva cuvara. Mozda je to zbog toga sto lekar nema drugare koji bi objasnili novinaru da nije u redu da objavljuje puno ime i prezime dok je istraga u toku.

Prijatno me je iznenadilo sto je MACHINE napisao da bi mogao da uradi laparoskopsku operaciju posle citanja dve knjige. Posto mi se cini da je obicno naklonjen radikalnim merama za resavanje problema, nisam video da je napisao kakvu bi kaznu prihvatio ako mu ta operacija ne bi dobro prosla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 1:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Postovani, ne znam da li ste primetili moj stil nastupa. Poenta je u tome da ja NEMERNO napadam lekare, ne zato sto u tome uzivam vec da bi makar i na jednog sadasnjeg ili buduceg koji to procita delovao na + nacin. Mozete videti moje postove u rubrici gastroenterologije, ja odgovaram samo na ona pitanja u koja se razumem odlicno. Dakle, svrha je da svojim ostrim kritikama i osudama osvestim lekare, da rade vise, bolje i na korist pacijenat pa makar bilo to i protiv njihove licne koristi. Ja znam u okruzenju mnogo prijatelja lekara i uvek sam i prema njima takav, bili oni profesori, nacelnici...dakle, PRECIZNOST i SISTEMATICNOST je ono sto im treba, ja cu biti preserecan ako samo jedan od njih kroz moje postove postane bolji u smislu da "spasi zivot vise a izgubi zivot manje" . Sto se tice operacije, da, preuzeo bih na sebe odgovoronst ako je zivot ugrozen, preduzeo bih operaciju i uz pomoc alkohola kao omamaljivaca, uz par procitanih knjiga ratne hirurrgije. Uprkos tome sto nisam osoba koja bi mogla da sece (ili kolje kao mesar), nije da ne podnosim krv ali nisam taj tip, zato nisam ni isao na medicinu vec na elektrotehniku. Dakle, procitati prozaicna stiva medicine (anatomija, propedevtike interne, fiziologija, farmakologija...) i razumeti ih je deleko laksi "izlet" (da ne kazem dodje kao strip) nego razumeti jedan predmet iz npr. impulsne i digitalne elektronike ili distribuiranih i paralelnih sitema. Ovo govorim iz prve ruke jer sam procitao dosta zvanicnih udzbenika iz oblasti gastroenterologije, ORL, infektologije...Najvise postujem hirurge jer po meni oni zarade platu i znaju vise od "medikamentnih ordinirajucih lekara". Da ponovim, moj cilj da ostrim kritikama i drilovanjem nekako trgnem doktore da manje spavaju, ne misle da sve znaju (jer znaju u proseku iz svoje struke manje nego sto to znaju masinci, PMFovci... ) i da im je znanje i iskustvo nedodirljivo (a samo budala ne zna da u "etru", kakav je internet, mozete naci SVE, jer su pohranjene i profesionalne knjige cak i iz neurohirurgije) tj. da lekarsko znanje nije ekskluzivno pravo lekara vec da bilo ko sa potentninim intelektom moze, u najevecem broju situacija, poprilicno bolje da uradi posao nego lekar sa decenijskim iskustvom. Evo, ja stojim iza toga da mogu "egal" da raspravljam o IBDu sa najboljim lekarima u zemlji, iako nemam zvanicnog klinickog iskustva...ali zato sam imao motiv da nesto od "gradiva" shvatim za sat umesto za mesec dana, jer je moja koza bila u pitanju. Sto se tice naslovnice normalno je da lekar, sudija, policijac...moraju imati vecu osudu za manji zlocin nego ulicar za veci. Lekari, sudije, policajci spadaju u visu drustvenu lestvicu sto se tice moralnih normi, i kao primer moraju imati vecu odgovornost, niko normalna se ne ugleda na probisveta nego na intelektualni stalez. Zato su i kazne u inostranstvu mnogo vece ako ih pocini pripadnik "vise kaste". Dacu vam primer: u Norveskoj je jedan lokalni politicar prekoracio brzinu (vrlo malo), imao malko alokohola u krvi. Mandatna kazna je bila 75.000e. Da je to uradio obican gradjanin bila bi mnooogooo puta manja. Znaci u kazni je uracunat status, funkcija, stalez, plata...isto tako Miskovic, Zepter, Matic...ne bi smeli da placaju porez 20% kao mi ostali vec 40%...ali to je pitanje nesposobnosti vlasti da naplati drzavno...bar ne tajkunima. Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 5:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Citiraj:
vec da bi makar i na jednog sadasnjeg ili buduceg koji to procita delovao na + nacin.....Dakle, svrha je da svojim ostrim kritikama i osudama osvestim lekare, da rade vise, bolje i na korist pacijenat pa makar bilo to i protiv njihove licne koristi....

postavlja se pitanje KO STE TO VI???

vasi dole navedeni postovi -
Citiraj:
Mozete videti moje postove u rubrici gastroenterologije, ja odgovaram samo na ona pitanja u koja se razumem odlicno. ...ZA OPERACIJU KOJU CAK I JA MOGU DA IZVEDEM LAPAROSKOPSKI NAKON PAR PROCITANIH KNJIGA IAKO NISAM LEKAR A KAMO LI NE ABDOMINALNI HIRURG.

- jasno pokazuju da ste vi jedna budaletina u svakom slucaju, a mozda i psihopatski izmenjena licnost...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 5:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:15 pm
Postovi: 139
Lokacija: Zrenjanin
Dugo mi je trebalo da se javim na ovu temu,iz staha za moju sestru!Pre 3 meseca pronasli su joj karcinom debelog creva.Odmah su je poslali u KBC Sremska Kamenica,gde joj je doktor TAKO USPUT napomenuo da ta operacija kosta 4000 evra! Ona nije normalno prihvatila tu cenu i po zivotu da umre.Dan pre nego sto ce je sestra zvati na odelenje za lezanje,doktor ponovo poziva moju sestru na mob i pita je da li je odlucila sta ce!Moja ga sestra ponovo odbija,da ona nema te pare,pa sta joj bog da.On se navodno sazalio na nju pa ce uraditi operaciju ali se NADA DA CE GA CASTITI!Operacija i sam tok je proslo dobro.Posle operacije normalno otisli smo da je obidjemo,gde moj zet daje 100 evra i viski od 1700 din da DA BI RAZGOVARAO SA DOKTOROM,sta dalje sa njom!Verujte da mi nije bilo sve jedno i da mi je doslo da uradim nesto,ali nisam imala hrabrosti iz straha ,bilo je u pitanju zivot moje sestre!Verujem da mnogi gradjani Srbije tako prolaze!I sada imam neki strah,jer joj taj doktor ponovo treba da je vodi u vezi hemoterapije.I sta sad mi da radimo obicni smrtnici? :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 5:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Posto vidim da je u trendu "pretiti" psihijatrima posenbo sa vase strane, molim nemojte se hvaliti svojim neznanjem. Kada bismo bili ista kategorija za "tete a tete", obavestio bih vas o tome. Zato sam, a i u ubuduce cu, preskakati opaske na vase savete drugima koji se ticu one oblasti koju ja poznajem vrlo dobro, a koju biste trebali i vi. Ne znam zasto je onda ne znate?! Stoga predlazem da ostavite tastaturu sa strane, ionako je to inzenjerski izum, a prihvatite se cedjenja trava za tinkture. Ozbiljan sam...jer se profilisete u onaj deo spektra lekara koji nije vredan ikakvog komentarisanja.

drbgd je napisao:
Citiraj:
vec da bi makar i na jednog sadasnjeg ili buduceg koji to procita delovao na + nacin.....Dakle, svrha je da svojim ostrim kritikama i osudama osvestim lekare, da rade vise, bolje i na korist pacijenat pa makar bilo to i protiv njihove licne koristi....

postavlja se pitanje KO STE TO VI???

vasi dole navedeni postovi -
Citiraj:
Mozete videti moje postove u rubrici gastroenterologije, ja odgovaram samo na ona pitanja u koja se razumem odlicno. ...ZA OPERACIJU KOJU CAK I JA MOGU DA IZVEDEM LAPAROSKOPSKI NAKON PAR PROCITANIH KNJIGA IAKO NISAM LEKAR A KAMO LI NE ABDOMINALNI HIRURG.

- jasno pokazuju da ste vi jedna budaletina u svakom slucaju, a mozda i psihopatski izmenjena licnost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 6:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Nazalost draga Emili i mene to jako zaboli i poistovecujem svoje emocije, vasim koje vas preplavljuju. Sto su moje emocije cistije i dublje za pravicnost, ljudskost i dobrotu toliko je moja mrznja, fanatizam i radikalnost veca i snaznija preme SKOTOVIMA LEKARSKE STRUKE (zna se da ne mislim na sve!), a koji ih je, plasim se, veoma mnogo. To su naveli i u policiji, da to nije sporadican slucaj i da ce hapsenja biti jos i mnogo. Nadam se da ce SVAKI od njih PLATITI KAZNU koja ce biiti visestruko veca od iste koju bi odsluzio "obican" covek u gradjanskoj drzavi. To je sasvim normalan i legitiman stav!

emili je napisao:
Dugo mi je trebalo da se javim na ovu temu,iz staha za moju sestru!Pre 3 meseca pronasli su joj karcinom debelog creva.Odmah su je poslali u KBC Sremska Kamenica,gde joj je doktor TAKO USPUT napomenuo da ta operacija kosta 4000 evra! Ona nije normalno prihvatila tu cenu i po zivotu da umre.Dan pre nego sto ce je sestra zvati na odelenje za lezanje,doktor ponovo poziva moju sestru na mob i pita je da li je odlucila sta ce!Moja ga sestra ponovo odbija,da ona nema te pare,pa sta joj bog da.On se navodno sazalio na nju pa ce uraditi operaciju ali se NADA DA CE GA CASTITI!Operacija i sam tok je proslo dobro.Posle operacije normalno otisli smo da je obidjemo,gde moj zet daje 100 evra i viski od 1700 din da DA BI RAZGOVARAO SA DOKTOROM,sta dalje sa njom!Verujte da mi nije bilo sve jedno i da mi je doslo da uradim nesto,ali nisam imala hrabrosti iz straha ,bilo je u pitanju zivot moje sestre!Verujem da mnogi gradjani Srbije tako prolaze!I sada imam neki strah,jer joj taj doktor ponovo treba da je vodi u vezi hemoterapije.I sta sad mi da radimo obicni smrtnici? :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 6:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Ja sam inzenjer, ne lekar. Ako ne znate razliku reci cu vam je: inzenjer (naucnik) UVEK RESI problem koji je predstavljen pred njega kao izazov. Od nebodera, brzih maglaj vozeva, odlaska na mesec, kompjutera, ciklotrona, A-energije, magnetne rezonance, prenosa struje na daljiinu bez kablova...imajte to na umu kada mi se ubuduce budete obracali. Ja nisam shamanski vrac i ne bavim se verovanjima i praznoverjem. Ja ne govorim klijnteli: "verujem da ce ovo raditi" ili "mislim da ce raditi posao", ili "nadam se da ce raditi". Uporno zaboravljate cinjenicu da postoji i druga grupa ljudi-naucnika (intelektualaca prirodno-matematicki orjentisanih) koji resavaju probleme a ne mole Boga da se sami rese, jer robotski sklop nema moc samolecenja kao organizam, pa samim tim su i molitve uzaludne. I nemojte pred problemima gurati glavu u pesak kao noj, da je to prilicilo ljudima - zvali bi se nojevi. Otvorite oci, sagledajte problem i RESITE GA vec jednom !!!!!!!!!!!!!!

drbgd je napisao:
Citiraj:
vec da bi makar i na jednog sadasnjeg ili buduceg koji to procita delovao na + nacin.....Dakle, svrha je da svojim ostrim kritikama i osudama osvestim lekare, da rade vise, bolje i na korist pacijenat pa makar bilo to i protiv njihove licne koristi....

postavlja se pitanje KO STE TO VI???

vasi dole navedeni postovi -
Citiraj:
Mozete videti moje postove u rubrici gastroenterologije, ja odgovaram samo na ona pitanja u koja se razumem odlicno. ...ZA OPERACIJU KOJU CAK I JA MOGU DA IZVEDEM LAPAROSKOPSKI NAKON PAR PROCITANIH KNJIGA IAKO NISAM LEKAR A KAMO LI NE ABDOMINALNI HIRURG.

- jasno pokazuju da ste vi jedna budaletina u svakom slucaju, a mozda i psihopatski izmenjena licnost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 6:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
emili,

sta da rade obicni smrtnici - ponovicu 1000-ti put!
da prijave slucaj - imenom i prezimenom - pravnom zastupniku ustanove, ministarstvu zdravlja, regionalnoj lekarskoj komori, i policiji

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 7:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
drbgd je napisao:
emili,

sta da rade obicni smrtnici - ponovicu 1000-ti put!
da prijave slucaj - imenom i prezimenom - pravnom zastupniku ustanove, ministarstvu zdravlja, regionalnoj lekarskoj komori, i policiji



Drbgd,verujte da mi svi znamo sta treba ciniti ali se bojimo.
Strah je jaci od svega.
Dal ste se zapitali da ako se i odlucimo da prijavimo te nesavesne Dr. jednog dana nedaj Boze treba da se mi razbolimo ili neko iz nase porodice i sta bi onda bilo.Ja sam sigurna da bi osvete bilo,a Vi?

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 7:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
prijava policiji, odlazenje nasud, itd.. su -pretpostavljam (jer nisam bio akter)- neprijatni.
ali, ako su ovakve tvrdnje istinite, i sa postojanjem dokaza, onda se istine ne treba plasiti!
da bismo izgradili bolje zdravstvo, potrebno je da se podigne glas kada zaista za to postoji razlog - a ne da se dize prasina oko nebitnih stvari, kao sto se cesto u medijima radi!
pa zar u navedenom primeru emili mije razumnije da nadvlada strah od smrti od karcinoma, u odnosu na strah od "osvete"???
kada se barata istinom, za strah nema razloga, NIKADA!
sa druge strane, i ti doktori koji uzimaju novac imaju na umu sta zapravo rade, i sumnjam da bi kada naidju na osobu informisanu o svojim pravima nesto uradili...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Čet Sep 03, 2009 7:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 21, 2007 9:44 am
Postovi: 139
Za MACHINE vi ste jedan covek koji samo ume da ubada u digitron 2+2 i naravno da ce vam on uvek na displeju pokazati 4 ali medicina nije matematika niti ce ma koliko napredovala. Ljudsko bice i ljudska dusa su nedokucivi ali vi kao prost covek u crno belom svetu to jednostavno ne mozete da shvatite. I tako vi jednom zidu ne mozete da kazete par lepih reci i da se on ispravi ali u medicini je nekada lepa rec i ljudskost ono sto moze coveka da preobrazi i pokrene.....dakle niste iz tog sveta pa zato, jadni, ni ne shvatate. Zalosno..... :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: