Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ne da mi da zaspim
PostPoslato: Sre Avg 02, 2017 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 29, 2013 6:38 pm
Postovi: 38
Pozdav, imam cudan problem sa srcem. Moram da napomenem da sam vec isao kod kardiologa i da mi je radjem EKG sa ultrazvukom srca i arterija. Sve je navno O.K. Naime, desava mi se retko u toku dana da se uzbudim i da osetim udarac u grudima. Opterecujuci je i posle njega se osecam psihicki i fizicki slabo. Doktor sumnja na zeludac (helikobaterije), a dao mi je da uradim i koksaki test, za svaki slucaj. Nisam jos uvek stigao da uradim testove. Medjutim, od kako sam ga posetio simtomi su se promenili. Pre nego sto sam otisao kod njega, nisam imao nocne smetnje. Samo u toku dana. Sad mi se bas retko desava u toku dana. Juce je bilo vezano za kafu koju sam popio. Ipak, svako vece, pre nego sto zaspim bas u tom trenutku u kom upadam u san, osetim jedan udarac u grudnom kosu koji me razbudi. Tako dva tri puta pa onda zaspim. Ujutru se probudim bez ikakvih tegoba. Primetio sam spazme svuda po telu. Sinoc sam u misicima pred spavanje imao osecaj kao da su pod tenzijom. Bili su tvrdi kao da sam ceo dan vezbao. Juce mi je igrao misis na levoj ruci ali, nije bilo vezano za puls. Puls je bio normalan. Sad imam osecaj trnjenja u desnoj saci i cudan osecaj blage tezine u grudnom kosu. Kao da imam neki gas koji ne mogu da izbacim. Moram da napomenem da mi se nekad desi da bas u tom trenutku u kom trebam da utonem san osetim neko uzbudjenje koje nekad rezultuje udarcem u grudnom kosu a ponekad samo ubrzanim lupanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne da mi da zaspim
PostPoslato: Čet Avg 03, 2017 11:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли си пробао да пијеш неки квалитетан препарат мегнезијума?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne da mi da zaspim
PostPoslato: Uto Nov 28, 2017 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2017 11:33 am
Postovi: 2
I like all the friendly comments, I am very happy.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: