Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 150 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Moje iskustvo sa Koksakijem... SVIH 5 GRUPA ODJEDNOM!!!
PostPoslato: Ned Apr 23, 2006 6:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 22, 2006 7:28 am
Postovi: 2
fluid je napisao:
Citiraj:
Moj tata je imao Koksaki virus 1997 god. i trajao je 6 meseci. On je dobio SVIH 5 GRUPA :o i to je bio jedini slucaj u Srbiji i jedini sa Dr Strezovski. Tata je stalno bio bled i malaksao i jedva se kretao. Jadnik je samo lezao ceo dan i trpeo Koksaki. Bog ga je sacuvao i sada je sve u redu, ali jos uvek uzima tablete za srce i jos neke. Doktor mu je bio prepisao Presolol i to ga je isto spaslo. :D

Sansa da se ponovo dobije Koksaki je 3 godine, a posle toga NIKAD VISE u zivotu, za vas koji ste pitali. :-?


Probajte sa ALOJOM. Svi koji imaju koksaki.
Ovo za period posle 3 godine, to prvi put cujem, a svasta sam procitao o koksakiju. :roll:


A sta sa alojom da radim? :-?

_________________
:).:.Aleks.:.:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 23, 2006 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 14, 2005 9:34 pm
Postovi: 44
Citiraj:
A sta sa alojom da radim?



za pocetak uzmi aloja gel 100% koncetrat i pij to.
ima naravno pored toga i tacan recept sta i kako jos treba da se uzima od alojinih proizvoda, ali i ovo nije lose, posto jaca organizam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 10, 2006 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
Moja keva je koristila Aloja gel i zaista, zaista pomaze. Sada gotovod a ne oseca simptome a ima koksaki na srcanom misicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pitanje vezano za isto
PostPoslato: Sub Sep 23, 2006 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2005 7:17 pm
Postovi: 2
Pre jedno 10 godina imao sam stalne aritmije srca (mnogo puta dnevno), tad sam imao oko 16-17 godina a sada imam 27. Bio sam jako mrsav za svoju visinu. Vremenom su se te aritmije povlacile do granice da danas ne osetim ni jednu po mesec dana ako ne i jace. A desi mi se ponekad da srce pocne da kuca brzinom preko 120 otkucaja u minutu iz cistog mira u prestane nakon 5-6 sekundi. E sad jos uvek su mi ostale posledice slabosti, vrlo cesto se osecam veoma slabo da moram da legnem i tada osetim srce kako ubrzano i jako udara. OSetim mucninu u stomaku. Kao da ce ceo stomak da se rasprse. Nekad od toga ujutru imam i proliv. Mislim da je to na nervnoj bazi. Bio sam kod lekara koji su mi vadili krv proveravali sve organe ali ni kod jednog lekara se nisam proveravao na taj virus ni zalio na probleme sa srcem, pa me interesuje da li je moguce da ja imam taj virus i da me to muci i dan danas ili je to mozda neki drugi problem sa srcem ili cime vec. Bio bih vam veoma zahvalan na odgovoru jer zivim u maloj sredini gde se nezna mnogo o takvim stvarima.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moje iskustvo sa Koksakijem... SVIH 5 GRUPA ODJEDNOM!!!
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 2:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
xAleksx je napisao:
Moj tata je imao Koksaki virus 1997 god. i trajao je 6 meseci. On je dobio SVIH 5 GRUPA :o i to je bio jedini slucaj u Srbiji

Sigurno da nije bio jedini u to vreme sam i ja imala svih pet a znam jos mnogo takvih slucajeva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 11:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 13, 2006 5:07 pm
Postovi: 9
Lokacija: subotica
uz alou,fantasticne rezultate u lecenju koksakija daje i maka,takodje biljka,koju iskreno preporucujem kod osoba sa ovim problemom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 2:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Sta je Maka? Meni nista nije dalo nikakve rezultate kamo li fantasticne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: maka
PostPoslato: Pon Okt 09, 2006 10:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 13, 2006 5:07 pm
Postovi: 9
Lokacija: subotica
maka je biljka koja u sebi sadrzi i koenzim q10 i jaca srcani misic,i zato kazem da u kombinaciji sa aloom,jaca nase imune celije,i na taj nacin dajemo telu mogucnost da se samo izbori sa virusom.to se sve inace koristi samo kao dodatak nasoj ishrani,znaci sve na prirodnoj bazi,da bi se jacao organizam i nas imunoloski sistem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 09, 2006 6:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Za onoga ko ne zna... coxsackie virus je u Srbiji zabranjen :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 23, 2006 2:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:54 am
Postovi: 22
Koji titar koksakija treba da imas da se smatra da je virus aktivan?
Da li je to 128 ili veci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: KOKSAKI VIRUS-DETALJNO...
PostPoslato: Pet Feb 16, 2007 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 16, 2007 1:48 am
Postovi: 2
Posto sam i sam bolovao od "Koksaki" virusa, lecili su me vrhunski doktori iz Beograda i Nemacke...
"Koksaki" virus se nalazi u preko 90% ljudi u nasoj zemlji i to u crevima. Aktivira se padom imuniteta(i cak vise puta za redom u kratkom vremenskom periodu-mislim na pad imuniteta) i velikim stresom, pored toga. Licno, imao sam svih pet grupa (B)... Virus je izazvao JAK srcani udar......miokarditis, perikarditis... Srcani enzimi su bili nenormalno visoki(npr. polovina tih mojih vrednosti ubija coveka, na moju srecu i njihovo cudjenje ostao sam ziv)!
-Opasno je ako se ne otkrije na vreme!!!
-LECENJE(to vas najvise zanima)-
1-STROGO MIROVANJE i redovan san-NAJVAZNIJE!
2-Sveze voce i povrce(sto vise!), mozete npr. u sokovniku da iscedite cveklu,sargarepe,jabuku,med...
Piti dosta tecnosti, izbaciti cigarete(ako pusite), kafu, gazirano, pokusajte da veoma malo solite hranu...
3-Kombuha caj-mogu vam dati telefon za nabavku tog caja-necu sada pisati o njemu, ali NARAVNO mozete da potrazite vise informacija na netu!
4-Med sa maticnim mlecom(jesti drvenom ili plasticnom kasikicom)
5-Ja sam i pored toga pio(Magnezijum, Qenzim 10, Vitamin C1000 mg-moze da steti zelucu, Dilatrend 6.25 za snizavanje pulsa, Omeprol za oblaganje zeluca, Oligogal SE, Zinkosel(Cink i Selen)...NARAVNO, najvaznije je sveze voce i povrce, ali ovi vitamini i minerali su ipak obavezni(OLIGOGAL SE, ZINKOSEL)!
6-Slusajte muziku koja vas opusta ili citajte nesto sto vas zanima, gledajte filmove, ustvari sve sto vam prija...
7-Idem i kod HOMEOPATE(Dr. koji se bavi alternativnom medicinom)-homeopatskim preparatima izbacujete sve ono sto ne valja iz sebe-JEDNOSTAVNO RECENO, plus preparati za opustanje, regulisanje hormona itd.!

Citao sam da su neki ljudi isli na klistiranje i da im je to pomoglo... Ja nisam to probao, tako da ne mogu da napisem nista o tome...

I, eto...proslo je skoro SEST meseci i uskoro cu poceti ponovo da se bavim sportom... Poslednju rec ima KARDIOLOG, i ono sto on kaze toga se treba pridrzavati, znaci sve postepeno! Posle izlecenja-zivot se u potpunosti vraca u normalu... Meni je sve to posluzilo za nauk-vodicu zivot najzdravije sto mogu.... Prosao sam kroz pakao, ali bukvalno(mogao bih o tome da pisem 1000 strana)... Hvala Bogu, sada je sve u redu...

GLAVU GORE i samo napred... Srecno svima...

_________________
Samo POZITIVNO...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 18, 2008 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 18, 2008 2:24 pm
Postovi: 5
hrabro sa koksakijem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 10:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 23, 2007 7:54 pm
Postovi: 144
e pa drustvo , moje analize su stigle i ukazuju na koksaki tamo pise ovako pronadjen je koksaki b1-b5 ,
. cb3-64 je a cb4-128 ostalo je tu ali miruje . sta sada da radim , da li je to prolazno , inace imam probleme sa zelucem od skoro .lekar mi rece na snimanju da mi je to od nervoze , glava me boli kao luda vec 15 god . samo su u zadnje vreme te glavobolje mnogo jace. za to rekose da je migrena i itd .
ljudi pomozite i unapred hvala .

_________________
borba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 08, 2008 3:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 9:45 pm
Postovi: 14
Nemoj da se opterecujes. Sta ja da kazem kad mi je cb3 - 512, a cb4 - 1024!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: koksaki - pitanje
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 12, 2008 4:43 pm
Postovi: 1
Molim vas za sugestiju, dobila sam rezultate na cocksacie virus koje su sledeće:
- NAĐENO JE NEUTRALIŠUĆIH ANTITELA ZA COCKSAKIE B1-B5

SERUM OD 31/03/08
CB1 /1..16
CB2 /1..16
CB3 /..256
CB4 /..256
CB5 /..16

MOLIM VAS O ČEMU SE RADI. HVALA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 150 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: