Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Help help! I ja sam uplasena!
PostPoslato: Sre Okt 19, 2005 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 1:05 pm
Postovi: 4
Imam problem sa venama. Kada imam spustene ruke, brzo mi se izraze vene po rukama, a kada podignem ruke u vis odjednom mi se nevide vene. I osecam neku tezinu u rukama, posebno kada mi je toplo i postajem jako nervozna zbog toga jer stalno imam potrebu da drzim ruke sto je vislje moguce. Znam da malo smesno zvuci, ali nije nimalo prijatno, pa bih molila da mi neko od vas pomogne… Mina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cao Mina,
PostPoslato: Pet Okt 21, 2005 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 4:01 pm
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
moram ti reci da sam ja autorka one poruke molim vas pomozite jako sam uplasena i meni su mnogi odgovorili i bilo mi je lakse.A da bi tebi bilo lakse ili odi do lekara ili se sama smiri.Ne verujem da je to nesto opasno.Raspitacu se pa cu ti reci sta sam saznala,za sad se smiri.Jesi li ikad radila ekg?Merila pritisak?Mozda je sve to napetost.Moja najbolja drugarica kad joj je hladno i kad je napeta celo telo joj pomodri i svud joj iskoce vene,i eto zivi sa tim.Tako da ne boj se ali da bi sebe smirila mozes pitati neko strucno lice za to,oni ce ti najbolje objasniti.Ali ti napominjem,nemoj ici kod bilo kog doktora,idi kod onog za gog znas da zna nesto i da nije kreten,jer lekari umeju da te uplase bez potrebe...cao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 22, 2005 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 1:05 pm
Postovi: 4
Bila sam kod kardiologa pre neki dan, radila sam ekg, merila pritisak, dala krv na pregled i rekli su mi da je sve u redu i da ne znaju u cemu je problem. Pitali su me da li konzumiram neke droge, posto sam im rekla da sam uzela par puta u zivotu marihuanu, rekli su mi da moze biti zbog toga, ali ja u to bas i ne verujem, uostalom nije mi to resilo problem. Hvala ti u svakom slucaju. Mina


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: