Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1865 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 125  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 6:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
*Ana22,mislim da se stitna zlezda ipak mora da se leci medikamentima,i to je terapija koja se pije dosta dugo,neki ljudi piju i dozivotno,ako se ona hiruski ne odstrani.Ti mozes uzeti med i orahe,ali nemoj preterivati sa tim,znaci uzimaj samo toliko da ti bude lek...Nek ti endokrinolog koriguje terapiju,pa ces da vidis.Sta ti je jos kardiolog rekao?Jel ti prepisao neke nove lekove ili nesto?

*Jesensky bas mi je krvo zbog toga sta se desilo.Kako stojis sa aritmijom ili je sad nemas?Mozda si ti ono u stilu"Od novog jada,stara bol ce proci"..Ipak aako uopste ne budes imao aritmije,to ce mi biti dobra asocijacija...

*Pavlov,Ontario,kako ste?
*Hammond da li si uradio snimanja i analize,sta je bilo kod kardiologa???

Drustvo,zelim vam prijatan dan i svako dobro... :P :P :P :P :P

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 6:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
*Ana22,mislim da se stitna zlezda ipak mora da se leci medikamentima,i to je terapija koja se pije dosta dugo,neki ljudi piju i dozivotno,ako se ona hiruski ne odstrani.Ti mozes uzeti med i orahe,ali nemoj preterivati sa tim,znaci uzimaj samo toliko da ti bude lek...Nek ti endokrinolog koriguje terapiju,pa ces da vidis.Sta ti je jos kardiolog rekao?Jel ti prepisao neke nove lekove ili nesto?

*Jesensky bas mi je krvo zbog toga sta se desilo.Kako stojis sa aritmijom ili je sad nemas?Mozda si ti ono u stilu"Od novog jada,stara bol ce proci"..Ipak aako uopste ne budes imao aritmije,to ce mi biti dobra asocijacija...

*Pavlov,Ontario,kako ste?
*Hammond da li si uradio snimanja i analize,sta je bilo kod kardiologa???

Drustvo,zelim vam prijatan dan i svako dobro... :P :P :P :P :P

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 6:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 4:06 pm
Postovi: 64
Ivamatić, ma nastaviću ja da uzimam letrox, takva mi je sudbina, samo imam utisak da mi taj med koristi. Naravno, on neće da izleči hipotireozu, ali se od njega bolje osećam. Što se tiče terapije, rečeno mi je da nastavim sa bromazepanom, ali da sa endokrinologom vidim šta ću sa propanololom ukoliko se koriguje doza letroxa.
Jesensky, i ja "skupljam" boljke. Dobila sam hemeroide, možeš misliti, a mislila sam da to dobijaju samo stari ljudi. O tome još nisam proučila Internet. Bila sam kod dr, ali mi nije uveo nikakvu terapiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 7:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
Jao ljudi moji, ja vam danas jedva preziveh dan! :(
Nocas me je probudio neprijatan osecaj u grudima (popila sam standardno 1/4 Propranolol-a pred spavanje), kao da ce srce da mi stane, nisam ga cula uopste! Jutros se probudim normalno, ali malo neispavano. Inace, taman sam bila izbacila kafu koja mi je skodila i nisam je pila 2 meseca i poslednjih 4,5 dana pocnem ponovo da pijem po malu soljicu posle popodnevne dremke, jer se komiram kada zaspim. :oops: Mozda i ta popodnevna kafa utice da lose spavam nocu i rano se budim.
I onda odem kod babe jutros i tamo mi pozli, srce mi se uznemiri i ja brzo uzmem 1/4 Propranolol-a i odem u sobu da legnem. Nisam mogla da zaspim, ali sam se usecala slabo i kao u nekoj nesvestici i najzad mi bude malo bolje posle pola sata, sat lezanja, pa izmerim pritisak i imam sta da vidim- 110/70 (inace visok za mene jer je moj stalno 90/50 isl), a puls 50! :o Posle pola sata sam opet izmerila i puls 54! :o
Srce mi je ocigledno usporeno radilo, ali ne znam da li od tog Propranolo-a? :roll: Jedva se nekako odvucem do grada, pa odem na pijac i tu se natovarim i jedva dodjem kuci posle 2 sata, i bude mi bolje.
Inace, boli me leva strana vrata (ona zila na vratu), ruke obe i osecam kao bol kroz grudi (na udisaj, kroz srce) i sada razmisljam od cega je to. Da li je neka mialgija, posto sam sinoc bila na pilatesu a kicma mi je u katastrofa stanju ili od moga srca (priraslica i prolapsa) :roll:
Osecam citav dan i neko gusenje, kao da me neko drzi rukom za gusu, i tera me da kasljem a nemam sta da iskasljem. I kao neki osecaj da ne mogu da dovoljno duboko udahnem. A jutro jos u krevetu proradi moja Hiatus hernia :x Citav dan hodam sa otkopcanim brusom, sto zbog nje, sto zbog srca. :oops: Cini mi se da mi je tako lakse.
Za 2,3 nedelje idem kod interniste na redovnu kontrolu i tada ce mi ponovo raditi UZ, ufff, ne znam sta cu vise sa sobom. :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 11:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
andjelija81 je napisao:
Jao ljudi moji, ja vam danas jedva preziveh dan! :(
Nocas me je probudio neprijatan osecaj u grudima (popila sam standardno 1/4 Propranolol-a pred spavanje), kao da ce srce da mi stane, nisam ga cula uopste! Jutros se probudim normalno, ali malo neispavano. Inace, taman sam bila izbacila kafu koja mi je skodila i nisam je pila 2 meseca i poslednjih 4,5 dana pocnem ponovo da pijem po malu soljicu posle popodnevne dremke, jer se komiram kada zaspim. :oops: Mozda i ta popodnevna kafa utice da lose spavam nocu i rano se budim.
I onda odem kod babe jutros i tamo mi pozli, srce mi se uznemiri i ja brzo uzmem 1/4 Propranolol-a i odem u sobu da legnem. Nisam mogla da zaspim, ali sam se usecala slabo i kao u nekoj nesvestici i najzad mi bude malo bolje posle pola sata, sat lezanja, pa izmerim pritisak i imam sta da vidim- 110/70 (inace visok za mene jer je moj stalno 90/50 isl), a puls 50! :o Posle pola sata sam opet izmerila i puls 54! :o
Srce mi je ocigledno usporeno radilo, ali ne znam da li od tog Propranolo-a? :roll: Jedva se nekako odvucem do grada, pa odem na pijac i tu se natovarim i jedva dodjem kuci posle 2 sata, i bude mi bolje.
Inace, boli me leva strana vrata (ona zila na vratu), ruke obe i osecam kao bol kroz grudi (na udisaj, kroz srce) i sada razmisljam od cega je to. Da li je neka mialgija, posto sam sinoc bila na pilatesu a kicma mi je u katastrofa stanju ili od moga srca (priraslica i prolapsa) :roll:
Osecam citav dan i neko gusenje, kao da me neko drzi rukom za gusu, i tera me da kasljem a nemam sta da iskasljem. I kao neki osecaj da ne mogu da dovoljno duboko udahnem. A jutro jos u krevetu proradi moja Hiatus hernia :x Citav dan hodam sa otkopcanim brusom, sto zbog nje, sto zbog srca. :oops: Cini mi se da mi je tako lakse.
Za 2,3 nedelje idem kod interniste na redovnu kontrolu i tada ce mi ponovo raditi UZ, ufff, ne znam sta cu vise sa sobom. :cry: :cry: :cry:


Kada ti ne znas sta ces sa sobom,kako cemo mi da znamo sta cemo sa tobom???? :D :D :D
Dobro dosla na ovu temu,ali ja ne vidim ovde nijedno konkretno pitanje?Imam utisak da si dosla malo da se pozalis samo,ili se varam?Kada se malko saberes i smiris,napisi sta si zapravo htela da kazes,jer je sve ovo jako konfuzno i nedefinisano napisano.
Mogu samo da te posavetujem da odes kod svog kardiologa ili interniste koji ti je prepisao terapiju na jedan kontrolni pregled.

*Anci samo nastavi sa terapijom,a za hemorodide,moras da korigujes malko ishranu i da se malo vise kreces...

Pozdrav svima.... :P :P :P :P :P

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 12:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Nov 07, 2006 11:18 pm
Postovi: 204
ivamatic je napisao:
*Ana22,mislim da se stitna zlezda ipak mora da se leci medikamentima,i to je terapija koja se pije dosta dugo,neki ljudi piju i dozivotno,ako se ona hiruski ne odstrani.Ti mozes uzeti med i orahe,ali nemoj preterivati sa tim,znaci uzimaj samo toliko da ti bude lek...Nek ti endokrinolog koriguje terapiju,pa ces da vidis.Sta ti je jos kardiolog rekao?Jel ti prepisao neke nove lekove ili nesto?

*Jesensky bas mi je krvo zbog toga sta se desilo.Kako stojis sa aritmijom ili je sad nemas?Mozda si ti ono u stilu"Od novog jada,stara bol ce proci"..Ipak aako uopste ne budes imao aritmije,to ce mi biti dobra asocijacija...

*Pavlov,Ontario,kako ste?
*Hammond da li si uradio snimanja i analize,sta je bilo kod kardiologa???

Drustvo,zelim vam prijatan dan i svako dobro... :P :P :P :P :P


iva,da ne budem nefer i pricam na forumu samo kad imam probleme najcesce sa aritmijom,zelim reci da ovih dana je uopste ne osjecam,jucer i danas sam bio kod zubara,apsolutno sam bio opusten kao kad predstavu gledam,zubarka mi rece da neka zubobolja koju sam joj opisao ima psiholosko porijelko jer ona nije ni uz pomoc rtg snimka mogla da vidi sta je,..a pala si mi na pamet sa svojim tumacenjem uzroka,inace sam se ovih dana potrudio da se sto je moguce vise rasteretim,manje se forsiram,a mozda je i zbog trenutne upale,tj uretritisa to palo u 2 plan :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 10:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
ivamatic je napisao:
Kada ti ne znas sta ces sa sobom,kako cemo mi da znamo sta cemo sa tobom???? :D :D :D
Dobro dosla na ovu temu,ali ja ne vidim ovde nijedno konkretno pitanje?Imam utisak da si dosla malo da se pozalis samo,ili se varam?Kada se malko saberes i smiris,napisi sta si zapravo htela da kazes,jer je sve ovo jako konfuzno i nedefinisano napisano.
Mogu samo da te posavetujem da odes kod svog kardiologa ili interniste koji ti je prepisao terapiju na jedan kontrolni pregled.


@ivamatic, hvala na odgovoru. Dolazila sam ja i ranije na ovu temu, kao i na http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=21200 i http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... start=3210
Znas sta, potpuno si u pravu. Dosla sam da se pozalim jer pored toga sto mi nije uopste bilo dobro,osecala sam se i nekako jadno zbog toga. Da nisam nekome ispricala kako mi je , rasplakala bih se (a i jesam :oops: ).
Znam da treba da idem na kontrolu, ali cekam da zavrsim terapiju gvozdjem, pa da onda sa rezultatima krvne slike odem jer je takav bio dogovor. Sinoc namerno nisam popila svoj Propranolol, jer mi je juce on onoliko oborio puls :x i od jutros se stvarno osecam bolje.
Nadam se da cete me primiti na temu. andjelija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 5:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
*Andjelija,naravno da te primamo na ovu temu,svako je dobrodosao,mislim da se svi slazu saamnom.Mogu saamo da ti kazem da Propanolol koliko ja znam ne moze bitno da utice na puls,ali moras da vidis sa svojom doktorom kojoj dinamikom da ga koristis,ne mozes ga uzimati kadaa ti mislis da je potrebno,vec u odredjenim vremenskim razmacima da bi pravilno delovao.Za svaki lek mora da postoji odredjena doza i pravilnost u uzimanju da bi aktivno delovao.Najopasnije je uzimati neki lek "napamet",jer tada je dejstvo umanjeno.A zasto si konkkretno plakala?Sta ti se desilo?Veovatno je jos nesto,osim bolesti koja je evidentna...

*Jesensky eyo vidiss..Ovo ti je konkretan primer kada sam vam pisala ono za rad i da treba da fokusirate paznju na nesto drugo,osim prostog osluskivanja organizma,da ce vam biti daleko bolje sa aritmijom.Naprimer tebi se desila urinarna infekcija i zubobolja i jos ponesto i nisi imao vremena da osluskujes aritmije i ona nije bila tu ili nije bial u velikoj meri...Ne mogu oni u startu i odmah da se eliminisu,ali vremenom se navikne na to da se zivi sa tim aritmijama i nema vise straha od njih....

*Drustvo ostalo,kako ste???Nesto vas nema?

*Hammond ti si danas koliko se secam trebao da ides na analize,javi se kada zavrsis da cujemo sta je bilo?

Sladak pozdrav od mene.... :P :P :P :P :P

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 11:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
Znam to za Propranolol, i doktorka me je prosli put izgrdila i objasnila da ga moram uzimati redovno. Ja ga pijem 1ili2x1/4 dnevno, uvece obavezno, a ako mi je lose onda jos jednom u toku dana.
Plakala sam danas ponovo :oops:
Osecam se tako nemocno, slabo, uplaseno...Nekada me probudi nocu neki osecaj kao da ce mi srce stati i to tako strasno zna da bude, posebno je to strasan osecaj nocu. Bojim se da cu umreti u snu u toku noci i da niko nece moci da mi pomogne. :oops:
Uplasilo me je veceras to sto sam u nekim novinama o zdravlju procitala da kada se jave sledeci simptomi: bolovi kroz grudi i iza lopatice koji se sire u ruku, slabost, zamor, malaksalost, bledilo. . .treba hitno potraziti pomoc lekara jer se radi u perikarditisu. Uznemirilo me ovo jer ja imam manje-vise sve te simptome mada oni kod mene traju vec duze vreme. :roll:
Kako je moguce da se npr. pola dana sasvim dobro osecam, nemam nikakvih znacajnijih smetnji, a ostatak dana jedva prezivljavam? Pre nedelju dana sam krenula da idem na pilates i sada pocinjem da razmisljam da li ja uopste smem da se zamaram, mozda mi se zbog toga stanje pogorsava poslednih par dana? (mada je dr. rekla da smem da se bavim sportom rekreativno, kao cak je i preporucljivo). :roll:
Hvala vam puno na odgovoru. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 1:42 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
andjelija81 je napisao:
Znam to za Propranolol, i doktorka me je prosli put izgrdila i objasnila da ga moram uzimati redovno. Ja ga pijem 1ili2x1/4 dnevno, uvece obavezno, a ako mi je lose onda jos jednom u toku dana.
Plakala sam danas ponovo :oops:
Osecam se tako nemocno, slabo, uplaseno...Nekada me probudi nocu neki osecaj kao da ce mi srce stati i to tako strasno zna da bude, posebno je to strasan osecaj nocu. Bojim se da cu umreti u snu u toku noci i da niko nece moci da mi pomogne. :oops:
Uplasilo me je veceras to sto sam u nekim novinama o zdravlju procitala da kada se jave sledeci simptomi: bolovi kroz grudi i iza lopatice koji se sire u ruku, slabost, zamor, malaksalost, bledilo. . .treba hitno potraziti pomoc lekara jer se radi u perikarditisu. Uznemirilo me ovo jer ja imam manje-vise sve te simptome mada oni kod mene traju vec duze vreme. :roll:
Kako je moguce da se npr. pola dana sasvim dobro osecam, nemam nikakvih znacajnijih smetnji, a ostatak dana jedva prezivljavam? Pre nedelju dana sam krenula da idem na pilates i sada pocinjem da razmisljam da li ja uopste smem da se zamaram, mozda mi se zbog toga stanje pogorsava poslednih par dana? (mada je dr. rekla da smem da se bavim sportom rekreativno, kao cak je i preporucljivo). :roll:
Hvala vam puno na odgovoru. Pozdrav



Ti imas neki oblik *Tanatofobije ili straha od smrti.Fobije su neuroze,jedna grupa psiholoskih problema,koje moraju da se lece psihoterapijom i medikamentima istovremeno.Ali vidim da imas i neki oblik depresije iz tvog pisanja se vidi.
Mada onako imam opet malo podataka.Sta ti je rekao kardiolog,da li ti imas tahikardiju ili nesto trece?Cime je ona inicirana i td....
Pretpostavljam da nije neki tezak oblik cim ti je preporuceno rekreativno bavljenje sportom.
Trudi se da se smiris koliko mozes i ne bi bilo lose da sto pre odes kod ponovo kod doktora,prvo kardiloga,pa potom kod psihijatra,ako mozes.
I opet ponavljam da se malo distanciras od osluskivanja organizma,jer tako ako sebe budes posmatrala stalno ces uvidjati da imas neki problem koji se javi na televiziji ili u novinama.Bolesti se desavaju to je tacno i smrti isto tako,ali ne moramo da se identifikujemo sa svakim pojedinmacnim slucajem.

Zelim ti svako dobro! :P :P :P :P :P

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 1:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
@ivamatic,
Moje dijagnoze su : Pleuroperikardijalne adhezije iza zadnjeg zida leve komore u duzini od 35 mm
Blazi prolaps prednjeg M kuspisa, bez hemodinamskih posledica i pisala sam detaljno o njima ovde http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=21200
Sad da li ova dijagnoza moze dati ovakve simptome ili ne moze, ne znam. :roll:
Ono sto znam je da sam postala presetljiva i tacno je da stalno osluskujem svoj organizam jer se plasim da mi opet ne bude lose. Mozda cak malo i hipohondricna. :oops: Ali ne bih rekla da sam depresivna, jako sam vesela osoba, uvek nasmejana, imam odlican smisao za humor, to kazu svi koji me poznaju. . .Ali sam trenutno u periodu preosetljivosti na sve i svasta. :(
Pored svega sto me je snaslo izgleda da mi je drasticno opao i imunitet jer mi je izasla groznica na usni, a bila sam i kod ginekologa i imam bakterijsku infekciju (E.coli ponovo). Izgleda da sam bas u losem periodu. :cry:
Pisite i vi ostali ljudi kako ste! Nemojte da mi dozvolite da vam zagusim temu! :lol: Pozdrav za sve! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 3:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 4:06 pm
Postovi: 64
Danas je baš težak dan i moji klinci šize. Dosadno im je, a nije baš pametno da ih izvodim napolje na ovih +50 ili koliko već ima. Što se tiče aritmija, dr mi je rekao nešto što bi moglo da koristi i ostalima sa ovog foruma. Rekao je da ima ljudi koji imaju po nekoliko desetina aritmija dnevno i oni su se na to navikli. Onaj ko ih ima ređe, njemu i jedan preskok predstavlja razlog za paniku jer nije navikao na preskoke. Dakle, treba uzimati lekove za aritmiju, ali manje paničariti (što nama paničarima nije baš lako, ali se treba potruditi da budemo malo smireniji).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 4:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
*Andjelija naravno da nam ne gusis temu,ti razgovaras sa nama bas konstruktivno i ne odredjujemo mi ko ce ovde da se pojavi ili ne.Ja nisam tu da cenzurisem i selektujem ljude na forumu.Narvano drago mi je da si ovde.Moze da dodje svako i da komentarise sta hoce,nije problem,nadam se da svi tako misle.
Elem,videla sam sta si napisala i koliko sam ja zakljucila ti imas prolaps mitralne valvule.Lepo ti je odgovorio drbgd,mislim slazem se sa njim u potpunosti.Trebalo bi da uzimas tu terapiju,ali tamo si napisala da ces ponovo raditi UZ srca u septembru.Mozes ovoga puta da uradis malo detaljnije preglede.I da odes kod endokrinologa daa vidis u kakvo je stanju stitna zlezda?
Razumem zasto si hipohondor,to jeste strasno,ali mozda si sad U PMS-u pa ti se desava to sa placem.

*Ana22 naravno da si u pravu.Ne treba uopste da panicite zbog toga.Vec sam jednom napisala da ljudi zive dugo sa aritmijama i naviknu se na to.Mislim da neam coveka kome u zivotu nekada nije preskocilo srce.Nekima i cesce,ali nikad ne odu kod doktora,jer to ne smatraju"patoloskim".

Zelim vam prijatan dan!!Gde li su ostali?????? :P :P :P :P :P i i za njih veliki pozdrav!

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 6:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
Ispitivala sam stitnu zlezdu pre 2 meseca. Ona jeste malo uvecana, ali je potpuno neaktivna. Hormoni su mi u granicama normale i dr. je rekla da samo radim kontrole na godinu dana.
Moze biti da sam u pms-u ako je malo poranio ovog meseca. :lol: Salu na stranu, ovih dana sam se posvadjala sa oba roditelja i to strasno. Uzasno sam nekada nervozna i razdrazljiva. Znam sta cete reci, vec sam se pomirila, sad je sve ok. :wink:
Pozdrav !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 10:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Dragi moji prijatelji, :P :P :P
nemojte se ljutiti sto se nisam javljala jer nisam imala vremena.
Radim nocne smene evo vec citavu nedelju,spavam do 3 sata,ustanem malo jedem odem opet spavati u u 10 sati navece na posao.Ovo me sve slomi jer nisam naucila ali danas mi je zadnje vece pa cu od nedelje raditi drugu smenu.Ja vas nisam zaboravila i necu nikada!Inace aritmije se jave povremeno i produ,napadi panike pred zoru na poslu,ali sve u svemu dobro je(da kucam u drvo).Cekam da me zovu u tu kliniku(pisala sam o tome)ali sve to nekako ide sporo.Ne mislim puno o svemu jer sam dosta umorna i evo od nedelje krecem na snimanja i ultrazvuk....a i videcu mog psihoterapeuta.Slobodna sam preko vikenda pa cu se potruditi da dobro odmorim i fizicki i psihicki jer mi je sledeca nedelja udarni tempo.Draga Iva bas si mi dedostajala,Ana i ti,Pavlov samo napred,Brate nisam te zaboravila.Pozdrav i novima :P
Andjelija dobro dosla u drustvance i utesi se nisi sama....... :wink: imam i ja tih problema vec 2 godine :wink:
Strah da mi niko nece pomoci kada prestanem disati! :cry: :cry:
Znam kako ti je,ne posustaj jer ces upasti u lavirint!
Citaj knjige,pisi kada ti se to desi i videces kada taj osecaj panike krene i kada uzmes olovku u ruke i pocnes da pises kako se osecas dok te ruka ne zaboli.....NAPAD CE PRESTATI!
Veruj mi probala sam!Ne mogu stici sada sve da procitam sto si pisala ali vidim iz predzadnjeg posta.Pozdrav svima
Draga Iva dobila sam predivnu poruku od tebe i hvala ti puno,puno :P
Pisacu vam vise kada stignem!
Sve vas ljubim iz daleke zemlje :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1865 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 125  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 172 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: