Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 279  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 11:26 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
u duhu sirenja svesti o koksakiju i ja da malo glumim alapacu... :lol:

juce sam gledala neku emisiju i bila je gost ona Lokica...i ona je imala tezak oblik koksakija,tako da i kada dan-danas radi EKG nju pitaju:"gospodjo,a kada ste Vi imali infarkt?!"..tako,minja i ostali,mozda mi i nismo tako lose prosli... :wink: pricala je zena celu pricu,da nije smela da mrda 6 meseci,ali da se vratila i treninzima i poslu...sada izgleda vitalnije od pola zena nasih godina...

a,da...i ona kaze da je informisanost o koksakiju ravna nuli i da mnogi ne pridaju znacaj stalnoj temperaturi od 37...

a,ona Snezana Dakic,postavlja pitanje:"Cula sam da vi ustvari niste tako zdravi i da vam srce nije u top formi,od jednog teskog virusa,u pitanju je koksaki,jel tako...? :-?

e,ajd' sad vi objasnite prosecnom coveku da nece da umre kada mu dune Lokica u lice?!

tako,ljudi izgleda ne shvataju da su mnogo veca pretnja oni za osobu koja je imala ili ima koksaki nego obrnuto.....

minja,boli te uvo,ti obracunavaj sebi platu od sutra a oni ce valjda da zovu... :wink: a jel imas neki telefon koji mozes da pozoves?mada danas ne verujem da se iko javlja...

ja sutra idem u Cacak,pa cemo da vidimo...

snezanice,otprilike da smo svi isti ili bar slicni ovde...videces kada sve procitas da uopste nisi sama i neshvacena! :wink: dobrodosla! :D

pozdrav svima!

odoh posle da glasam! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 11:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
OPA!

srecna nam 200.strana! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 1:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 9:45 pm
Postovi: 14
Mrs_Parker je napisao:
Zao mi je sto ranije nisam ovoliko znala o koksakiju, dala bih otkaz odmah, mirovala jedno dve godine i onda na drugi posao... nego se kvocka razvlacila po koje-kakvim komisijama. Moram priznati da sam imala vise razumevanja od direktora nego od lekara. :evil:

Ja sad vecinu stvari znam o koksakiju, a ne mogu sebe da zastitim. Poslednji put sam bila mesec dana na bolovanju, jer mi je koksaki mnogo skocio i stanje sa srcem mi se pogorsalo. Medjutim, posle mesec dana komisija mi ne odobri dalje bolovanje, pa se vratim na posao. Na poslu se izivljavaju po principu - ako mozes da izdrzis radi, ako ne daj otkaz. Sad ponovo imam miokarditis. Nisam cula da neko moze opet da ima upalu srcanog misica, ali eto mene kao retkog slucaja jer nisam odmarala :x I koga da tuzim - komisiju, direktora? Sve su to nemarni ljudi koje bas briga za druge, dok njima nesto ne zafali. Tad je cudo nevidjeno.
Ne znam da li bih mogla da probam sa tom invalidskom, kako ide postupak? Mada, cisto sumnjam da bi odobrili. Za komisiju si dovoljno zdrav da bi te sutnuli na posao, a na poslu nisi dovoljno efikasan kao troje lenjih kolega u paketu, pa si automatski invalid.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 1:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 9:45 pm
Postovi: 14
tarcika je napisao:
e,ajd' sad vi objasnite prosecnom coveku da nece da umre kada mu dune Lokica u lice?!

Jao, sto se pronadjoh u ovoj recenici :D
Pita me direktor: Pa, koji je virus kod vas, nije valjda onaj opasan, kako bese - koksaki? Ja odgovaram - jeste koksaki, a direktor skoci sa stolice pravo do otvorenog prozora :o Mislila sam izletece kroz prozor sa tolike visine, al' bolje i to nego da vazduhom dodje do njega taj opasni virus :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 9:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Bez ulazenja u sire analize (o enterovirusnoj prirodi, nacinu sirenja/prenosenja virusa i sl.), samo da primetim kako je jedna zanimljiva cinjenica dopunski dolila "ulje na vatru" straha od koksaki virusa: to je njegovo "resko" i pomalo "strasno" ime :D Da se taj virus zove, na primer, "Miki Maus" ili "Djordje", sigurno bi bio manje "strasan". Zamislite da vam neko kaze "Dobio sam Djordja". Bilo bi nekako lakse, zar ne... Ili, "Imam Gricko infekciju" Eto.

Sad zamislite da sa umesto reci "koksaki" ta mala, sitna, beznacajna, subcelijska "neman" zove Miki, Djordje, Gricko, Tandrchak, ili slicno...

Sve najbolje.

Ivica

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 9:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
dr ivica je napisao:
Bez ulazenja u sire analize (o enterovirusnoj prirodi, nacinu sirenja/prenosenja virusa i sl.), samo da primetim kako je jedna zanimljiva cinjenica dopunski dolila "ulje na vatru" straha od koksaki virusa: to je njegovo "resko" i pomalo "strasno" ime :D Da se taj virus zove, na primer, "Miki Maus" ili "Djordje", sigurno bi bio manje "strasan". Zamislite da vam neko kaze "Dobio sam Djordja". Bilo bi nekako lakse, zar ne... Ili, "Imam Gricko infekciju" Eto.

Sad zamislite da sa umesto reci "koksaki" ta mala, sitna, beznacajna, subcelijska "neman" zove Miki, Djordje, Gricko, Tandrchak, ili slicno...

Sve najbolje.

Ivica


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

U svom ludilu sam preskočila prethodnih par stranica, sada svratih i pročitah ovo i .......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Isto sam se osećala kada sam kod sebe otkrila HAŠIMOTO!!!!!!!!!!! :o :lol: :lol: :lol:

Svaka čast za ideju. E baš sam se nasmejala od srca nakon jako sumornog dana!! Hvala!! :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 4:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Posto je kosaki virus nazvan tako po americkim gradu ja cu svoj da zovem valjevac :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 12:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 9:45 pm
Postovi: 14
Ja cu ga zvati Tandrchak, posto je dosadan :D
I mene je dr Ivica nasmejao od srca, to je dobar put do ozdravljenja.
Pozdrav, drugari :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 12:28 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
snezanica je napisao:
Ja cu ga zvati Tandrchak, posto je dosadan :D
I mene je dr Ivica nasmejao od srca, to je dobar put do ozdravljenja.
Pozdrav, drugari :D


E pa dobrodošla ovde, a evo i pesme za tebe u skladu sa odabranim nazivom!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kad god čujem ovu pesmu, ja se valjam od smeha, što i ostalima želim!! :lol:

KLIK!




Pozz za stari deo ekipe, slabije ovde kucam, jer sam u jurnjavi oko drugih stvari, ali svratim i do vas. Nisam vas zaboravila, ali ne znam gde ću pre.
Danas me uhvatila ona moja vrtoglavica (pripisaću je dobrom starom pms-u :lol: ) ali nisam se prepustila panici. :D (nisam imala vremena za to :lol: )

Ljubim vas sve i kuckamo se, nadam se malo češće!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 2:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Dr Ivica, nas uvek ohrabri, a sad nam je dao jos i motivaciju cim se ime promene , manje panike :lol: :lol: :lol:

Minjab, da li je pocelo sa poslom , kakvi su prvi utisci ili je jos rano o tome?

Majjo, znamo da je sad mama najvaznija da joj bude sto bolje , a i ti nam se cuvaj maksimalno koliko je god moguce .

Prvo da vas sve pozdravim pa cu da pokusam otvoriti Majjin link sa pesmom, posto i meni treba malo vise smeha jer ovih dana sa poslovne strane ama bas nikako da krene . Neka nova pravila pa nikako da prorade , ili mi nikako da ukapiramo sta se vise trazi od nas :roll:

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 3:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Mjjo hvala ti na ovoj pesmici :lol: :lol: :lol: tandrcak, bas me uspela nasmejati :lol: :lol: :lol:

Snezanice , Dr. Ivica dao dobar predlog , ti pronasla ime za taj virus, a Majja dopunila sa muzikom i pesmom :lol: :lol: :lol: e to se zove podrska, koja nam manje vise svima treba.

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 9:45 pm
Postovi: 14
Sva sreca sto izabrah ime Tandrcak, nadjoste i pesmu :lol:
Svidelo mi se i ovo Djordje, ja bih dala ime Djole napast, ali bi to bilo direktno prozivanje jednog decka :D :D :D
Majjo, hvala na pesmici :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 12:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 1:28 pm
Postovi: 226
Lokacija: Tamo daleko..
200 strana, ALAL VERA! xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 9:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 23, 2006 12:07 am
Postovi: 248
Eto nam i drugi jubilej :P :P :P :P :P

Nije me bilo, al' sam tu. Bravo ja...Mislim, citam vas. :lol: :lol:

Nesto sam sva u nekim problemima, pa sam, onako... bljak.

Oko uskrsa me drmnula neka prehlada, i od onda ne prestajem da kasljem. Pila sam nProspan sumece tablete, pa posle Fluimucil, ali nista ne pomaze. Vec me stomacni misici bole od napora, a nocu ne mogu da spavam.
Jos uvek idem na terapije zbog kondiloma i to me najvise muci. Pocela sam da pijem Imunactiv, valjda pomogne.

Bas mi je drago sto ste aktivni, moracu i ja da se malo razmrdam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 9:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Ljudi, imao sam VIRUS u kompjuteru! :D

(kako to strasno zvuci) :o :D :D

Masina je dobila KOSKAKI :D :D i "isla" je na opravku.

Evo, sad se tek nakachih i vidim da je neformalnim konsenzusom usvojeno da se od sad virus koji vam zadaje muke i zvanichno preimenuje u "TANDRCHAK". Eto, to smo sad resili, pa sledeci put kad se nekom pozalite na tegobe, samo recite: "Ma imao/la sam taj Tandrchak, malo me muchio, ali sad je sve pod kontolom".

Tandrchak, tandrchak, vreeeeetenooooooo :D

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 279  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: