Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: anksioznost gusenje u snu ili srce
PostPoslato: Sre Mar 04, 2015 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 04, 2015 8:11 pm
Postovi: 1
Zdravo pre sest meseci mi se desilo prvi put trzanje u grudima nalik struje pri prvom snu tada je to bilo dva puta mesecno a sada skoro svaku drugu noc,posetijo sam svoju doktorku radijo EKG bilo je ok,radijo labaratoriju krvi imao sam uvecanu masnocu i triglerecide...od toga sam dana na djeti ali sam malo preterao sa cigarama.Svake noci kada mi se desi nije mi sve jedno vec poceo sam jako da se plasim neznam sta da radim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: anksioznost gusenje u snu ili srce
PostPoslato: Pon Avg 22, 2016 4:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 22, 2016 3:37 am
Postovi: 1
Ne vidim da je neko skoro posecivao ovu grupu i drago mi je zbog toga ☺ ali eto osecam se bespomocno i nadam se da cu dobiti neke odgovore. Jos u pubertetu sam se susrela sa anksioznoscu, imala sam klasicne tegobe....drhtavicu, strahove, otezano disanje i sl. U pocetku je to bio pravi pakao dok nisam naucila da zivim sa tim, sto znaci da su me panicni napadi vec bili smorili i nisam panicila jer sam znala da je to samo panicno stanje koje ce proci. Tako da su vremenom napadi postajali sve redji. Par godina nakon toga, mozda u 23 godini 2 puta mi se desilo naglo budjenje iz sna i gusenje, koje traje oko 10sekundi i onda se smirim. I to je proslo do pre par meseci, pocelo je da se desava oko 10ak puta u roku od mesec dana, mozda i vise. Primecujem da su ovde kao simptome navodili da kada se probude i guse se imaju ubrzani rad srca. Moj slucaj izgleda ovako, naglo se probudim iz sna, bukvalno skacem po krevetu, gusim se i treba mi oko 10sekundi da dodjem do daha, moje srce je toliko mirno da cak puls jedva osecam....ne znam da li je ovo jos jedan u nizu anksiozni poremecaj ili da pomoc potrazim na dugom mestu? Hvala unapred ☺


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: anksioznost gusenje u snu ili srce
PostPoslato: Pon Avg 22, 2016 8:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли ти је нос запушен и уопште у каквом стању ти је дисајни систем?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: anksioznost gusenje u snu ili srce
PostPoslato: Sre Avg 24, 2016 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 24, 2016 9:23 am
Postovi: 18
Anksioznost zna da pravi probleme pogotovo ako se ne trerira nadjite sebi zanimaciju i ne mislite na probleme kao i na tegobe jer sve tegobe dolaze upravo odatle gusenje i ostali simptomi su normalni kod anksioznih osoba sama anksioznost je strah od straha shvatite da nista ne mkze da vam se desi opustite se i okrenite novi list ovo je moj iskreni ljudski sacet
A kao spec. Bih vam rekao da posetite psihologa kako bi vam ppstavio terapiju prijatan dan.

_________________
Spec. dr. med. Dejan Zaric
Ako vam je potreban opsirniji savet ili pomoc oko odredjenog problema
Mozete me kontaktirati pomocu skypea - : [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: