Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Aham. E izvini sto sam te oslovljavala sa LA:)Sad vidm da si musko:) Ovo za ostale testove sam pitala jer sam na jednom drugom sajtu videla da tek kad se svi ti testovi urade moze se 100% reci sta nije u redu. Pa pitam da li su to sto sam nabrojala polno prenosive bolesti ili ne. JEr verujem da ako nisu, mozda imam jos neku, sta znam, naplasise me. Al dobro. Hvala sto si mi razresio nedoumice oko rezultata:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:37 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
pa te hlamidije i kandide su ti bolesti koje se maltene u 99% slucajeva prenose polnim putem................izuzetno retko putem donjeg rublja........ sto znaci da je do vas ocigledno uslo putem trece osobe...........


Poslednji put menjao EbolaAttack dana Sub Feb 24, 2007 3:39 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
A sta ce mi kasti taj mikoloski? E ja rekoh da necu vise da pitam, al vuces me za jezik:) A za decka ne verujem da seta, pre ce biti da kandida potice od mene jer je imam vec godinama, jos kad sam bila nevina. E da, moram jos jedno :oops: Da li se i kako decko leci? Posto ponekad ne koristimo kondom (ja pijem Logest), mislim da mozda i on ima kandidu. Da li treba da uradi bris? Majku mu, sto samo ja da se mucim, ono uzimanje brisa mi dodje skoro ko najgore iskustvo u zivotu :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:40 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
decko ce da da urin i spermokulturu..........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
a ako ima tegobe pri mokrenju....peckanje ili svrab.........bilo kakva 'neobicna' curenja iz penisa...........no........posto niste koristili kondom savetujem da uradi spermokulturu i mokracu.............posto je kod nas muskih znas to jedno sa drugim usko povezano :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
kupis mu play boy i jednom ga baci 'u nesvest' u bocicu i to ti je to :D vidis on ce cak i da uziva prilikom davanja uzorka :D


Poslednji put menjao EbolaAttack dana Sub Feb 24, 2007 3:46 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:44 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
koliko imas godina(pitam zbog logesta)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
U urinu i spermokulturi se vidi kandida? A ne u brisu glansa i uretre?(to procitah negde) Nisi mi napisao sta pokazuje mikoloski test


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:52 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
girl_from_nowhere je napisao:
U urinu i spermokulturi se vidi kandida? A ne u brisu glansa i uretre?(to procitah negde) Nisi mi napisao sta pokazuje mikoloski test


u spermo i urinokulturi se vide bakterije(one gram pozitivne sa pocetka price)a sve st ose nalazi u uretri ce se nalaziti i u mokraci kad prodje kroz istu..........pa mikoloski test kako mu i samo ime kaze se radi da se vidi da li ima prisustva gljivica...............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 3:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Al meni su vec nasli kandidu kao gljvicu u bakterioloskom. Sta ce mikoloski onda da pokaze?
Imam 20 godina i Logest pijem godinu i po dana. Sto?
Jel si ti doktor?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 4:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
jako si mlada da pijes takve stvari,zasad samo kondome............postoji mreza savetovalista za mlade u gradovima sirom srbije pod pokroviteljstvom unicefa i institua za majku i dete 'dr Vukan Cupic',oni su sasvim kompetentni po tom pitanju i imaju ginekologe koji pruzaju savete mladima,licno mislim da je odlazak tamo prijatniji nego u neku 'malo ozbiljniju' ustanovu.............jesi li sigurna da ti je radjen samo bakterioloski test........odnosno mozda je deo uzorka bio zasejan i na mikolosku podlogu........mikoloski test ce da pokaze koje su i da li su gljivice prisutne kao i njihovu brojnost..........
decka obavezno na preglede jer infekcija ne mora uvek biti propracena simptomima,tj,moze postojati i u latentnom obliku........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 4:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Zasto sam mlada da koristim pilule? Odgovaraju mi a isuvise se plasim trudnoce da bih se oslanjala samo na kondom. Gde se nalazi taj institut koji si predlozio? Za bris sam sigurna da je bakterioloski jer tako pise. "Kakav pregled se trazi-bakterioloski".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 2:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
nisam predlozio institut nego savetovalista koja rade pod njegovim pokroviteljstvom u saradnji sa unicefom...............ne znam odakle si ali znam gde se nalazi savetovaliste u mom gradu.....ono je u sklopu decijeg i skolskog dispanzera 'dr. bosko vrebalov'.........znam da su prisutni u vecim centrima poput beograda,novog sada,nisa,kragujeva,jagodine,zrenjanina,panceva,subotice,kraljeva,krusevca.........tamo ces se moci detaljno informisati o stetnim posledicama koriscenja takvih preparata u ranoj mladosti...........ne bih ja o tome jer ne spada u oblast o kojoj znam sve,tako da ne bih zeleo da ti dam neku pogresnu informaciju.............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 24, 2007 9:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Ja sam iz Beograda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 25, 2007 12:54 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 24, 2007 1:45 am
Postovi: 75
ne znam tacno za begorad.......ali mislim da se na informacijama mozes raspitati za tacne lokacije....................


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: