Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 13, 2009 4:52 pm
Postovi: 5
HVALA PUNO...
Trazicu ga jos za vikend... ako ga nema, prelazim na ovaj...
To sam i ja pomisllila da ne bi trebalo da skodi...pa videcemo...
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 21, 2009 1:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2009 1:13 am
Postovi: 1
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 21, 2009 9:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 10:51 am
Postovi: 73
Lokacija: Beograd
Skoljka, cestitam na trudnoci!
Vicki, srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 23, 2009 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 13, 2009 4:52 pm
Postovi: 5
Hvala...

Nasla sam...na jednom jedinom mestu na becejskoj pijaci...(ja sam iz Kanjize)... i napravila, u petak pocinjem... G mi je dao i Klomifen...
Ali sam saznala i lose vesti... verovatno imam policisticne jajnike, pa cu morati na HSG...Ako znate nesto o tome, pisite..... i toliko mi kasni ceo ciklus, pa mi je rekao da mi tek sad sazrevaju JC....(poslednja M 17.jan)....i sto je jos gore, dobila sam M pre 15 minuta....

S obzirom da sam veoma nervozna, imam vere, nije me pogodilo toliko....i jako se nadam da ce narodni recepti pokazati svoje..

Lakse mi je sto ste uz mene...bila mi je dovoljna i jedna rec, i ono srecno.... Tako da Hvala puno na podrsci....

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 23, 2009 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 13, 2009 4:52 pm
Postovi: 5
Samo da se ispravim...zaboravila sam da je ovo tema Vitamini, tako da sam presla na citanje druge teme....

Ali, svakako cu se javiti KAD ren i med pokazu rezultate

:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 23, 2009 9:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 3:20 pm
Postovi: 18
Nazalost moracu da vas razocaram, imala sam spontani pobacaj pre 2 nedelje, ali ne gubim nadu, bice ponovo radosnih vesti nadam se :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 23, 2009 10:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 13, 2009 4:52 pm
Postovi: 5
:(
Zao mi je....
Dobro je sto si jaka....
Puno pozdrava i da cujemo lepe vesti....
Postoje i ovakve stvari, ipak uvek kazem nista se ne desava slucajno...mozda je to tako trebalo da bude, ko zna iz kog razloga, koji mi ne mozemo da shvatimo...

Glavu gore... i nadajmo se....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 24, 2009 11:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 10:51 am
Postovi: 73
Lokacija: Beograd
Skoljka, zao mi je i zelim ti puno srece!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Peruanska maka
PostPoslato: Čet Feb 26, 2009 1:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 11
Kažu mnogi da im je biljka iz Perua koja se naziva maka pomogla da ostanu u drugom stanju... Ima dosta na netu da se pročita o tome, doduše na egleskom... ali ima i kod nas sajt www.macaperuvian.com koji nudi proizvod baziran na peruanskoj maki...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: da li imam drustvo ovde:)
PostPoslato: Čet Feb 26, 2009 8:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2009 11:35 pm
Postovi: 3
Od ovog meseca sam odlucila da prekinem sa bilo kakvom zastitom.Jos uvek nisam uzimala bilo kakve vitamine.Poslusacu savete.:)Osobe koje se nalaze u "periodu pravljenja" bebe mogu mi se pridruziti na ovoj temi. Svim mojim drugaricama je trebalo po nekoliko meseci pa i godinu dana da zatrudne.
Mame kakva su vasa iskustva:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 27, 2009 11:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 3:20 pm
Postovi: 18
Hvala na podrsci :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 28, 2009 1:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 02, 2009 7:33 pm
Postovi: 43
Lokacija: Beograd
marella5, moj muz i ja smo u periodu pravljenja bebe, al' sam se ja sad prehladila, i izgleda "sredila" besiku pa sad moramo da pravimo pauzu :( jer svaki cas trcim do kupatila. i non-stop citam sta ostali pisu i savetuju jer muz i ja pokusavamo vec vise od godinu dana... mislim da cu pokusati sa medom i renom jer ne moze da skodi... pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 28, 2009 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2009 11:35 pm
Postovi: 3
nestrpljiva76 zelim ti da sto pre ozdravis i sto pre ostanes trudna:)
Ja sam danas saznala da prosli mesec nismo "napravili" bebu. Nisam bas puno razocarana jer mi je trebalo malo vremena da se priviknem na tu odluku ali bih volela da to bude sto pre. Pocecu sa savetima sa ovog sajta, kako ti kazes-ne moze da skodi:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Alternativne metode
PostPoslato: Pon Mar 02, 2009 12:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:03 am
Postovi: 21
Lokacija: Beograd, Srbija
Pozdrav svima na temi.

Želja mi je da vam svima predstavim alternativne metode i pomoć pri konvenvionalnom lečenju steriliteta i uopšte nemogučnosti pri začeću, ali obzirom da je Pravilnikom zabranjeno navoditi Nazive kompanije i proizvode, pomenuću jedno iskustvo i neke vitamine i minerale koji su ovome doprineli.

Pacijentkinja je u vreme kada se javila bila je 11 godina u braku od kojih su ona i suprug 8 godina pokušavali začeće, ali pomaka nije bilo. Teoretski gledano, predložio sam određene preparate koji su se pokazali velo uspešnim u tretmanima i tražio pristanak na apsolutnu saradnju, jer na ovakvim zdravstvenim stanjima, potrebno je tretirati pacijenta/pacijentkinju 6 meseci do godinu dana uz redovne kontrole lekara koji ih je vodio. U toku pomenutih 8 godina probali su ogroman broj medicinskih i nemedicinskih metoda, radili veštačku osemenaciju 4 puta i sve ovo uključujući posete manastirima, izvorima, travarima i vračarama (ima ih po Istočnoj Srbiji dosta), koristili mnoga stimulativna sredstva - NIŠTA. Donela je kopije dokumentacije koju smo detaljno pregladali i dogovorili se da počnemo sa tretmanom za 3 dana. Njeno stanje smo pratili i nakon samo 7 nedelja me je vidno uzbuđena, pozvala sa klinike i javila da je potvrđeno da je zatrudnela. Nastavili smo sa tretmanom toliko da ispoštujemo doze i preporuku, a pri tome nema štetnih dejstava jer su preparati biljnog porekla. Trudnoća je odlično protekla i moja Jasna je sada ponosna mama prelepog dečačića Jovana.


Ovo je samo jedan od mnogih slučajeva širom sveta, u kojima su pacijenti imali veru u alternativne metode i uz stalni nadzor svog lekara, uz redovno lečenje konvencionalnom medicinom, koristili i ove preparate i u zavisnosti od slučaja do slučaja i nakon višegodišnjih mukotrpnih pokušaja za 2-10 meseci rešavali probleme. Time objašnjavamo i prisustvo mnogih lekara iz Srbije u ovoj Kompaniji. Odobreni smo od strane Ministarstva zdravlja, a naši proizvodi nisu lekovi već dodaci i pomoćna sredstva.

Citiraj:
bihejviorizam Poslao: Čet Feb 26, 2009 12:44 pm Naslov: Peruanska maka

Kažu mnogi da im je biljka iz Perua koja se naziva maka pomogla da ostanu u drugom stanju... Ima dosta na netu da se pročita o tome, doduše na egleskom... ali ima i kod nas sajt www.macaperuvian.com koji nudi proizvod baziran na peruanskoj maki...


Najbitniji preparat u ovome je upravo ova Peruanska maka o kojoj je govoreno, a zatim Zlatna čija sa Anda, Tokoferol (prirodni vitamin E), vitamini A,C, D i skoro ceo komplex vitamina B, zatim Ca, Mg, Fe i Na.


Sve ovo o čemu sam govorio, može da se proveri, može da se dokaže. Sva pitanja, savete i preporuke možete dobiti poslavši mi E-mail sa osnovnim podacima o prethodnim lečenjima i stanjima, a telefonom se možemo dogovoriti o eventualnim sastancima uživo.


Veliki pozdrav

_________________
Saveti i preporuke u vezi preparata na bazi Aloe Vera pri lečenju, koje NIKAKO ne isključuju konvencionalno lečenje, na:

Nedić Nikola
+381 60 7170 986 Srbija - Viber
+30 690 8722 323 Grčka - WhatsApp

[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alternativne metode
PostPoslato: Pon Jan 18, 2010 2:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:03 am
Postovi: 21
Lokacija: Beograd, Srbija
Drago mi je da sam ovim iskustvom sa svojom pacijentkinjom pomogao još jednoj sada već MAMI, devojci rodom iz Prilepa sa prebivalištem u Skopju, koja nakon 7 VTO i niza "lekara" i "lečenja" nije mogla da ostvari svoju želju, pa je pročitala moj post i javila se. Nakon 2 nepuna meseca korišćenja preparata ostala je u drugom stanju.

Trudnoća je trajala sasvim normalno i bez ikakvih problema na svet je donela dečaka Igora, dugačkog 59cm i teškog 3,950 grama.

Veliki pozdrav svima

Nikola

Mumija je napisao:
Pozdrav svima na temi.

Želja mi je da vam svima predstavim alternativne metode i pomoć pri konvenvionalnom lečenju steriliteta i uopšte nemogučnosti pri začeću, ali obzirom da je Pravilnikom zabranjeno navoditi Nazive kompanije i proizvode, pomenuću jedno iskustvo i neke vitamine i minerale koji su ovome doprineli.

Pacijentkinja je u vreme kada se javila bila je 11 godina u braku od kojih su ona i suprug 8 godina pokušavali začeće, ali pomaka nije bilo. Teoretski gledano, predložio sam određene preparate koji su se pokazali velo uspešnim u tretmanima i tražio pristanak na apsolutnu saradnju, jer na ovakvim zdravstvenim stanjima, potrebno je tretirati pacijenta/pacijentkinju 6 meseci do godinu dana uz redovne kontrole lekara koji ih je vodio. U toku pomenutih 8 godina probali su ogroman broj medicinskih i nemedicinskih metoda, radili veštačku osemenaciju 4 puta i sve ovo uključujući posete manastirima, izvorima, travarima i vračarama (ima ih po Istočnoj Srbiji dosta), koristili mnoga stimulativna sredstva - NIŠTA. Donela je kopije dokumentacije koju smo detaljno pregladali i dogovorili se da počnemo sa tretmanom za 3 dana. Njeno stanje smo pratili i nakon samo 7 nedelja me je vidno uzbuđena, pozvala sa klinike i javila da je potvrđeno da je zatrudnela. Nastavili smo sa tretmanom toliko da ispoštujemo doze i preporuku, a pri tome nema štetnih dejstava jer su preparati biljnog porekla. Trudnoća je odlično protekla i moja Jasna je sada ponosna mama prelepog dečačića Jovana.


Ovo je samo jedan od mnogih slučajeva širom sveta, u kojima su pacijenti imali veru u alternativne metode i uz stalni nadzor svog lekara, uz redovno lečenje konvencionalnom medicinom, koristili i ove preparate i u zavisnosti od slučaja do slučaja i nakon višegodišnjih mukotrpnih pokušaja za 2-10 meseci rešavali probleme. Time objašnjavamo i prisustvo mnogih lekara iz Srbije u ovoj Kompaniji. Odobreni smo od strane Ministarstva zdravlja, a naši proizvodi nisu lekovi već dodaci i pomoćna sredstva.

Citiraj:
bihejviorizam Poslao: Čet Feb 26, 2009 12:44 pm Naslov: Peruanska maka

Kažu mnogi da im je biljka iz Perua koja se naziva maka pomogla da ostanu u drugom stanju... Ima dosta na netu da se pročita o tome, doduše na egleskom... ali ima i kod nas sajt http://www.macaperuvian.com koji nudi proizvod baziran na peruanskoj maki...


Najbitniji preparat u ovome je upravo ova Peruanska maka o kojoj je govoreno, a zatim Zlatna čija sa Anda, Tokoferol (prirodni vitamin E), vitamini A,C, D i skoro ceo komplex vitamina B, zatim Ca, Mg, Fe i Na.


Sve ovo o čemu sam govorio, može da se proveri, može da se dokaže. Sva pitanja, savete i preporuke možete dobiti poslavši mi E-mail sa osnovnim podacima o prethodnim lečenjima i stanjima, a telefonom se možemo dogovoriti o eventualnim sastancima uživo.


Veliki pozdrav

_________________
Saveti i preporuke u vezi preparata na bazi Aloe Vera pri lečenju, koje NIKAKO ne isključuju konvencionalno lečenje, na:

Nedić Nikola
+381 60 7170 986 Srbija - Viber
+30 690 8722 323 Grčka - WhatsApp

[email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: