Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Vantelesna u Genesis-u ,Novi Sad iskustva?
PostPoslato: Ned Jan 20, 2008 12:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 20, 2008 12:34 am
Postovi: 13
Molila bih da cujem necije misljenje o klinici Genesis u Novom Sadu i o doktorki Vesni Kopitovic. Imate li nekog iskustva? Ja bih tamo radila vantelesnu oplodnju. I da li imate iskustva sa operacijama Variococele testis?Jesu li su te operacije uspesne i daju li rezultata?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 21, 2008 9:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
...i da li se neko tamo poradjao?

Kakva su iskustva? Koliko to sve tamo kosta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 22, 2008 3:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
ja sam cula da je dr kopitovic dobar strucnjak u oblasti steriliteta i ja sam zakazala kod nje krajem februara. inace,ako nemas zakazano budi spremna na to da ces cekati mozda i duze od mesec dana na prvi slobodan termin.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 12:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 8:57 pm
Postovi: 70
cicamaco,

mozes li mi reci nesto vise ti o mgucnosti porodjaja u Genesis-U?? Je l to nesto zvanicno ili si cula od nekoga??

Da li je se uopste moguce poroditi u nekoj privatnoj klinici u srbiji??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 9:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Nemam pojma...

kao da sam negde citala ..ili mi je neko natuknuo....ali ja tada bila mlada i nije me interesovalo. Nasla sam im broj telefona na netu: pa ko zeli neka nazove

tel: +381 21 549 777


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 5:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
Ima jedna privatna klinika u BG, negde kod Hrama (ne znam ime sada), moja drugarica se tu privatno porodila za 2000 evra (sto ukljucuje SVE - epidural, dva akusera i pedijatra, anesteziologa, njenu privatnu sobu-apartman u kojoj je bio muz sve vreme). Ona je imala porodjaj kao iz bajke. Jedan od tih akusera radi i u NF, ona je prezadovoljna. Stvarno nisam zapamtila ime, ali znam da je oko Hrama jer i ona tu blizu zivi - ne moguce da tih klinika ima toliko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 6:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Ja sam nesto bila nacula za kliniku Papic, pa ne znam da li Majmunche misli na to?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 7:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2005 9:30 pm
Postovi: 26
Dexter01
Ja sam danas slucajno bila sa devojkom koja je prvu vantelesnu radila na GAK-u a drugu u Genesisu i u Genesisu je uspelo sad ima devojcicu od 3 meseca.
Pretrazivala sam po internetu i nasla sve pozitivne tekstove o Vesni Kopitovic nisam nasla ni jedan negativan.

Pitala sam medicinske sestre u Biotestu i rekle su mi da je cela ekipa Vesne Kopitovic izuzetno uspesna citiram "bas je danas bila jedna da vadi krv primila su joj se sva tri embriona."

Volela bih i ja da se javi jos neko sa iskustvom, ma da sam ja resila da joj poklonim puno poverenje.
Samo napred i bice sve u redu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 08, 2007 2:48 am
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Na klinici "PAPIC" se radi porodjaj i ima dosta pozitivnih iskustava. Nisam sigurna za broj telefona ali ga imas u svakom broju "lepote i zdravlja"!!!
Svi su odusevljeni njihovom uslugom :lol:

_________________
pozdrav

KETY


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 10:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
Jeste - Papic!

Ocigledno je i meni vreme, pocelo vec da se zaboravlja :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 24, 2008 12:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 20, 2008 12:34 am
Postovi: 13
milosdam

Hvala na informaciji. htela sam da cujem jos necije misljenje, jer sam odlucila da tamo probam, pa videcemo sta ce biti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 26, 2008 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2005 9:30 pm
Postovi: 26
dexter1
Sve podrske, pa napisi nam iskustvo kad sve prodje da se radujemo jos jednoj bebici, i ja krecem u program za mesec dana samo ako nam rezultati analiza budu uredu, cao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 08, 2008 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 7:41 pm
Postovi: 14
Lokacija: Ruma
I ja sam cula samo reci hvale za dr Kopitovic, pa sam zakazala za 15.2. Nadam se da ce dr Vesna opravdati ukazano poverenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 15, 2008 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
dzejdi2, vidim da danas treba da ideš kod dr Kopitović,pa bih te molila da nakon pregleda napišeš svoje iskustvo i da li je opravdala ukazano poverenje. To bi mi zaista pomoglo jer sam i ja odlučila da idem kod iste.Hvala ti puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 11:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 7:41 pm
Postovi: 14
Lokacija: Ruma
Bila sam juce kod dr Kopitovic i mogu vam reci da sam veoma zadovoljna.
Uliva poverenje, ne trazi da se urade neke analize koje nisu neophodne, ukoliko ste ih vec radili za vantelesnu u skorije vreme. Posto je kod nas oboje od rezultata sve bilo uredu sem njegovog spermograma, rekla nam je da necemo morati ponovo da radimo te silne analize koje smo radili za ulazak u postupak u Frontu.
Cim mi je pogledala snimak prohodnosti jajovoda videla je da jedan nije prohodan iako to nisu videli doktori u Frontu. Ali to nije bitno za VTO. Zakazala mi je odmah histeroskopiju u martu u Betaniji, kako bi videla kakvo mi je stanje materice, jer to do sada nisam radila.
Sto se tice vantelesne, tamo je ICSI 1800 E, tako da mi je rekla da ce me sve kostati zajedno sa lekovima oko 2400 E, jer ja verovatno necu primati puno stimulacije, jer sam u predhodnoj VTO imala dovoljno JC pa misli da cu i ovaj put dobro odgovoriti na stimulaciju. VTO pocinje tako sto pijes mesec dana kontraceptivne pilule.
Injekcije koje trba da primis za stimulaciju, mozes kupiti kod njih, a mozes ih i sama nabavljati, kako zelis. Isto je i za davanje injekcija, mozes dolaziti kod njih, a mozes i u svom mestu ukoliko nisi iz Novog Sada.
Prva konsultacija me je kostala 1000 din, nije mi radila ni pregled ni UZ, pogledala je moje i suprugove rezultate.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: