Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Trudnoca nakon odnosa sa kondomom (nije pukao)
PostPoslato: Pet Jul 09, 2021 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 09, 2021 2:48 pm
Postovi: 1
Postovani,

Imam jedan problem, dilemu... Vise ne znam ni ja kako da je nazovem i voleo bih neko da mi pojasni malo i, sto bi se rekla, razbistri misli jer sam skroz izgubljen. Naime, imao sam seksualni odnos 16. Juna i tokom celog odnosa sam koristio kondom. Ni jednog trenutka nije postojao "goli kontakt" bez zastite. Ejakulacija se desila dok sam bio u njoj i nakon ejakulacije sam ostao u njoj mozda 15tak sekunde. Kada sam izbadio penis, jos uvek je bio u erekciji, kondom je bio citav, nije pukao, i nekoliko sekundi nakon vadjena, sperma je pocela da se sliva niz penis.

Devojka je pocela da se zali vec posle par dana, neka bude posle nedelju dana, da joj kasni i stalno panicila da bi mi danas rekla da je trudna i da je test pozitivan (uradila je jos jedan test pre par dana koji je navodno bio negativan). Iskren da budem, znam da smo koristili zastitu pa nisam toliko pridavao znacaja njenoj panici ali danas kada mi je rekla da je test pozitivan slosalo mi se par puta u toku dana do te mere da sam hteo da se obratim hitnoj pomoci.

Ono sto me zaista zanima je, da li je moguce i koja je verovatnoca da je ona ostala trudna a koristili smo zastitu celo vreme? Kondom sigurno nije pukao, kada sam ga skinuo u njemu je bilo sperme.

Molim vas za pomoc, toliko mi se pomutilo sve u glavi od nelogicnosti da cu poceti od straha da sumnjam da smo uopste i koristili kondom, eto do te mere sam iznenadjen.

Molim za pomoc sto pre. Hvala unapred svima dobre volje koji bi da pomognu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 82 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: