Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 7:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 7:08 pm
Postovi: 15
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima!

Zanima me da li znate koji je ginekolog u studentskoj poliklinici, u Beogradu, dobar posto sam slusala razlicita iskustva. Neke devojke su potpuno sokirane i razocarane i nikad ne bi otisle vise tamo, a druge su odusevljene, ali opet nisam uspela da saznam ni jedno ime doktora.

Takodje me interesuje i da li oni tamo rade testove na polne bolesti.

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 7:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Cula sam od drugarice da je Dr Andjela sjajna, ali ne znam kako se preziva, u svakom slucaju, jedina je Andjela tamo, nece ti biti tesko da je nadjes.

Za polne bolesti, da li rade analize ne znam........ :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 7:08 pm
Postovi: 15
Lokacija: Beograd
Evo nasla sam na sajtu poliklinike, zove se dr Anđela Petrović Milinković.

Hvala ti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 7:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 10, 2006 6:21 pm
Postovi: 113
Dr.Bojana je jako dobra.Jel moze neko da odgovri zu VMA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 8:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Ja imam loša iskustva sa Bojanom Milošević, ne bih je preporučila. Kad sam na "brisu" po ko zna koji put imala III grupu sekreta bukvalno mi je rekla "pa to je normalno, šta se praviš da si bolesna". A ja imala tegobe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 8:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Diamondia je napisao:
Evo nasla sam na sajtu poliklinike, zove se dr Anđela Petrović Milinković.

Hvala ti!


Nema na cemu, to ja ta!! Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 9:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 10:43 pm
Postovi: 21
Sve devojke masovno idu kod Dr Veljkovski (moje dve koleginice su bile zadovoljne).
Ja sam bila kod Dr Kazic... pa, o.k. je. Mojoj drugarici je ona pratila trudnocu i prezadovoljna je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 04, 2006 3:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 9:32 am
Postovi: 150
Lokacija: Beograd
Dr Pertovic je super, slobodno mozes kod nje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 04, 2006 11:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2005 11:25 pm
Postovi: 348
Lokacija: Beograd
Najiskrenije, nikako ti ne bih preporucila dr Nadju Curcic. Kod nje nikada nema guzve, nemoj da ti to bude vodic(kao meni, na moju veliku zalost-ali to je vec moja greska, posto sam ja uzasno nestrpljiva)
Nikada bolniji pregled nisam imala, a i nikada kraci.
Ulazak u ordinaciju, anamneza, pregled-ukupno 4-5 minuta!!!!!!!!!!
A ne daj Boze nesto da pitas!!!!!!!Citat: "Ovo nije ginekolosko savetovaliste, za to postoji internet"
Mnoge moje drugarice su zadovoljne dr Veljkovski, medjutim, ako jednom otvoris karton kod neke dr na studentskoj, onda si citave godine kod nje.
Veliki pozdrav,
Dragana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 07, 2006 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 17, 2006 12:18 am
Postovi: 38
Dok sam studirala isla sam kod dr Bojane Milosevic i bila sam jako zadovoljna. Zahvaljujuci njoj i tome sto je prema meni zaista bila jako fina ja, za razliku od velikog broja mojih drugarica, nemam apslutno nikakvu odbojnost odlasku kod ginekologa. Cak i nakon sto sam diplomirala i dalje sam isla kod nje ali vremenom sam shvatila da cu kad tad morati da promenim ginekologa, a nazalost dr Bojana ne radi nigde privatno, tako da sam pretstala da idem tamo. Ko god me je pitao ja sam mu nju preporucila i do sada se niko nije zalio.
Neke devojke sa kojima sam se druzila tokom studija su mi pricale da je i dr Andjela takodje dobra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 22, 2006 2:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Dragance, nadosmo se i na ovoj temi. Ja sam isla kod Nade Curcic i tako je kako ti kazes. Jel ona radi negde privatno ili u cemu je problem??
Moze jos necije iskustvo, cisto da se ova teza potvrdi ili eventualno demantuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 22, 2006 8:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 13, 2006 3:28 pm
Postovi: 19
Ja sam u prvoj godini pri sistematskom pregledu otisla kod Nadje i nikada gore iskustvo..Pregled..htela sam da umrem, zena nije normalna..a posle toga je vristala, ali stvarno vristala..jedno 10 minuta na mene, mislim da ju je cela studentska cula..kako sam ja luda i nenormalna ne koristim kondom (a sa deckom 2 godine)i dobila sam ogromnu bolest (ranicu na grlicu) , i moracu na operaciju :o :o
Izasla sam iz ordinacije sokirana, sva sreca pa mi tata zivi blizu, otisla sam kod njega..tresla sam se.. :o plakala..ma uzas..naravno vec mi je tata objasnio neke stvari :oops: (kako me je samo bilo sramota da pricam sa tatom o tome)..a posle me je mama odvela kod njene doktorke koja mi je objasnila kako nista od tih stvari nije tacno sto mi je ova napricala. pogotovo to da je ranica VELIKA BOLEST i da sam nju dobila zato sto NISAM KORISTILA KONDOM .. :o
Pre nekoliko meseci i moja drugarica je imala isto iskustvo sa Nadjom, naime..ona nije odavde, kao strani student placa pregled :roll: ..imala je neki blagi valjda hormonski poremecaj(to su joj posle utvrdili na drugom mestu)nisam sigurna sta joj tacno nije bilo u redu, ali otisla je u studentsku i naravno vozali je vozali po svakavim analizama..(sve je morala da placa)da bi je na kraju poslali kod Nadje..koja joj je u pola njene price prekinula i samo rekla : Nije trudnoca :o naplatila skoro 2000 dinara i izbacila napolje BEZ IKAKVOG PREGLEDA! Nisam verovala kada mi je pricala, jos pogotovo sto sam joj ja ispricala jos pre toga za moje iskustvo sa Nadjom,ali ona je toliko bila uplasena da joj nije doslo do mozga upste da je to TA Nadja,samo je zelela da ode kod doktora da vidi sta nije u redu! Posle je cak zahvaljivala bogu sto nije imala pregled kod nje :lol: :lol:
Inace ja sam cula da je DOKTOR :P iz studentske ok..valjda je jedan jedini, ne znam kako se zove, ja sam posle prebacila karton kod njega, otisla sam jednom samo pricala sa njim..bio je ok (sto se price tice, sve sto me je zanimalo mi je detaljno objasnio)Kada bih isla u studentsku ponovo isla bih kod njega ;)(mada, nadam se da u zivotu vise necu ici tamo na pregled)
POzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 23, 2006 3:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Hvala na ovoj prici, ostala sam zatecena. A ja planiram da odem na savetovanje i da eventualno pocnem da pijem kontraceptivne tablete, ali posto ima fibroadenom dojke, volela bih da obavim konsultacije sa temeljnim i ozbiljnim lekarom, pa sudeci po ovom forumu, sta sad da radim??!! Mozda da jos neko napise svoje iskustvo sa dr Curcic, cisto da proverim da li je uvek tako ili joj 'samo' naide dan.??!!
Kako se tamo uopste menja ginekolog, i da li je to moguce???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 23, 2006 3:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
I jos jedno pitanje, ako sam ja dobro razumela neke kontraceptivne taplete mogu da se dobiju i na racept je rna se zdravstveno osiguranje pokriva pojedine firme kontraceptivnih tableta, da li je to tacno?? Da ne ispadnem luda kad odem kod lekara???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 23, 2006 4:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 13, 2006 3:28 pm
Postovi: 19
Pa kod Nadje nemoj da ides.. :x
Imam drugaricu koja je isla kod Dr.Milosevic i prezadovoljna je (cak je i ta drugarica sada doktorka)njoj stvarno verujem na rec da je dr milosevic dobra doktorka!
A i taj doktor iz studentske je ok, tako mi je delovao a i cula sam od nekih devojaka koje isto idu kod njega da je super, ja sam isla na razgovor, bila sam uplasena za pregled i bilo mi je cudno sto je doktor :oops: pa smo sedeli i pricali i covek mi je objasnio sve do najsitnijih detalja bez ikakve zurbe! Mislim da je to najbitnije da doktor ima vremena za tebe i da zna da objasni neke stvari, a da te pritom ne uplasi! :P Nakon toga sam nasla doktorku u mom domu zdravlja i od tada sam kod nje!!
A za menjanje kartona u studentskoj..
Oni su prvi karton koji sam imala kod Nadje (sa sistematskog)zagubili i otvorili mi kod doktora ..ti biras kod koga ces uvek!!.
A mozes da promenis nakon godinu dana!
Znaci ako sada otvoris kod doktora sledecih godinu dana treba da ides kod njega nema mogucnosti da promenis!!
A za pilule najbolje dr da ti objasni sve.. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: