Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Jan 12, 2013 1:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 12, 2013 1:05 pm
Postovi: 1
znam da je tema stara, ali bih zamolila bilo koga ako je imao iskustva sa bilo kojom od ove dve doktorke: Gordana Aleksić,Bojana Pavlović, da napise svoja iskustva, zaista mi je veoma vazno i hitno, jer sam pre nekoliko meseci dobila dijagnozu policisticnih jajnika kod ginekologa kod kuce, ali jednostavno ne mogu da postignem da idem redovno na preglede i da putujem iz beograda stalno, a ovo je jednostavno stanje koje podrazumeva dugorocno lecenje i pracenje stanja, a da ne pominjem da su posledice neodgovornog lecenja u najmanju ruku sterilnost i vadjenje jajnika. hvala vam puno unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Pet Jan 18, 2013 10:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2012 1:57 am
Postovi: 171
Bojana - hm. Bezite od Studentske glavom bez obzira pogotovo sto se tice ginekoloskih problema, ultrazvuk im je prastar, jednoj devojci nisu videli policisticne jajnike iako ih je njih 10 tamo gledalo. Srecom pa je otisla kod privatnika ...

_________________
w ww. aloeverasrbija . com - proizvodi od aloe vere za imunitet, prirodna kozmetika itd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Čet Jan 24, 2013 4:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 3:10 pm
Postovi: 3
Zdravo čitala sam ponešto.. interesuju me iskustva kod dr Slavice Kažić[size=150], a posebno me interesuje i to zašto gonekolozi u studentskoj poliklinici preporucuju neke privatnike??? zbog procenta, zbog toga sto imaju bolje uslove? zbog toga sto u studentskoj p. ne rade sve vrste pregleda, analiza i intervencia, tj. da li ne rade? i ako rade zasto onda šalju u privatnike? ...

i jos jedno pitanje, drugarica je zatrudnela i 16 je nedelji vec, a pritom je na pocetku moze se reci studiranja. nije htela da abortira. plasi se mnogo toga. a onda opet cula sam informaciju od jedne zene koja radi na abortusima negde da ih rade neverovatan veliki broj dnevno! ispade da to nije nista strasno?! ?!?!? jel je imao neko iskustvo sa abortusom ? i da li to rade u studentskoj, ili ginekolozi koji rade u studentskoj. ja se neverovatno plasim toga, iako koristim pilule sve jedno strepim sta ako se desi... i sada bezveze tražeci nesto naletim na ovaj form, i rekoh da pokusam da ostavim post, možda mi neko napise svoje licno iskustvo.... znam dve devojke koje su to radile, tj ja znam njihove momke, al je malo glupo njih da pitam, i verovatno bi njima bilo glupo da mi pricaju posto verovatno ni ne znaju da ja znam.. a opet ovde na forumu niko nikoga ne zna. i možda je lakse podeliti takvo iskustvo nekome ko ga nije imao a interesuje ga..
hvala unapred na odgovorima ukoliko ih bude bilo. pozdrav![/size]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 29, 2012 9:07 pm
Postovi: 7
colovicka radi u ordinaciji biljana pa tamo salje, da moze za svaki sl pregled da ti uzme 3000din (taj pregled podrazumeva samo da pogleda), a ako hoces UZ to je 6000+3000. Bar je meni tako rekla, ja sam jednom nju nazvala, posto mi je dala br da je zovem ako se nesto zakomplikuje. nazvala sam i ona kaze da se nadjemo u toj ordinaciji gde mi je skidala kondilome. Ja sam krvarila iz nepoznatog razloga. otisla sam do ordinacije sa 6000din, to sam imala u novcaniku, posto sam student... ona me je samo pogledala i rekla to ti je 3000din ako hoces i uz to je jos 6000din ovako ne mogu da ti kazem sta je. ja te pare nisam imala u dzepu i nista hvala do vidjenja. morala sam da trcim za svoj rodni grad do roditelja i menjala gin. ono je bilo pre tri godine, ja od tad nemam nikakvih problema tj od onog vremena kad sam se resila infekcije kod drugog gin....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sre Jan 30, 2013 12:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 3:10 pm
Postovi: 3
strasno! koja je onda poenta studentske poliklinike i te ginekologije na njoj ako samo salju u privatnike!!!? ajde da je neka ozbiljna intervencija u pitanju... ali OBICAN PREGLED I ULTRA ZVUK??? svasta!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 1:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 1:26 am
Postovi: 5
bambilena je napisao:
znam da je tema stara, ali bih zamolila bilo koga ako je imao iskustva sa bilo kojom od ove dve doktorke: Gordana Aleksić,Bojana Pavlović, da napise svoja iskustva, zaista mi je veoma vazno i hitno, jer sam pre nekoliko meseci dobila dijagnozu policisticnih jajnika kod ginekologa kod kuce, ali jednostavno ne mogu da postignem da idem redovno na preglede i da putujem iz beograda stalno, a ovo je jednostavno stanje koje podrazumeva dugorocno lecenje i pracenje stanja, a da ne pominjem da su posledice neodgovornog lecenja u najmanju ruku sterilnost i vadjenje jajnika. hvala vam puno unapred!


Ja sam se godinama lečila kod dr.Aleksić i imam samo reči hvale za nju. Žena je (bila) prilično zainteresovana i stručna ... Kažem bila jer sam prestala kod nje da idem jo 2010. Došla sam kod nje jer je imala mesta a ispostavila se odličnom Dr. Naime u jednoj priv.ordinaciji su mi konstatovani kondilomi uz rečenicu - mi to ovde skidamo bezbolno za samo 100e. To je bilo pre 8 godina što je bila prilična cifra. Odem ja u NF i oni tamo kažu, ma jok nemate vi to. Ajd rekoh da vidi još neko i tako odem u studentsku (ionako mi je trebao neki doktor da me vodi). Dr.Aleksić je potvrdila NF.. Uspešno mi je relativno brzo izlečila jaču upalu jajnika i uopšte sam mogla da je pitam bilo šta. Najgore mi je što otkad sam završila fax , ne mogu da nađem neku normalnu Dr u Domu zdravlja, pa sam u google ukucala Dr Gordana Aleksić i tako došla na ovu temu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sre Mar 27, 2013 11:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 11:40 pm
Postovi: 1
Zdravo svima! :D

Da li moze neko da mi kaze (ili posalje na pm) na kojoj privatnoj klinici radi Marija Obradovic?

Hvala puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Jul 02, 2013 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 7:37 pm
Postovi: 1
Evo i ja da podelim svoje iskustvo. Ja sam kod doktorke Gordane Aleksić. Žena je super! Razumna, duhovita, hoće da sasluša pacijenta. Na poslednjem pregledu, pre šest meseci,imala sam neku gljivičnu infekciju, dala mi je neke vaginalete i poslala u Džordža Vašingtona, da odradim cervikalni i vaginalni bris, kad završim s terapijom. I sve je bilo okej. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Čet Feb 06, 2014 1:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 06, 2014 12:40 am
Postovi: 1
Ja nisam imala uopste prijatno iskustvo sa dr Aleksic. Bilo mi je zakazano medjutim ona je radila za pauzu pa kada sam dosla na red bio je red da ona napravi pauzu pa sam cekala pola sata. Nikakav mi to problem nije bio, kao ni to sto je ispred mene pustila trudnicu. Zaista, nikakav problem sto se cekanja tice. Bilo mi je bitno samo da obavim pregled taj dan. Kada me je sestra prozvala potpisala sam izabranog lekara, s obzirom da mi je bio prvi put kod ove doktorke. Potom sam usla kod dr Aleksic u ordinaciju. I sta se desilo? Posle DVA MINUTA sam izasla!! Isla sam zbog dve stvari na pregled, drugu nisam ni stigla da kazem jer me je na pola prekinula sa recenicom: " Nemojte vi meni price od kulina Bana" na sta sam odgovorila mirno :"Hocu da promenim lekara." Ustala sam i izasla. ALI BUKVALNO JE TAKO BILO. Bez ikakve rasprave, objasnjavanja i slicno sa doktorkom. Sestra se zacudila kada sam pre izalsa, nije mogla da veruje! Pitala sam je kako mogu da promenim lekara. Htela sam da to vidim i da idem. Medjutim, doktorka je dosla za mnom i sve vreme nam se ubacivala u razgovor, ljutito, drala se dok sam ja pokusavala da dobijem informacije od sestre. U jednom trenutku je dodala da sam bezobrazna (znaci hahaha) al nema veze. Pritom ja sa njom uopste nisam za to vreme komunicirala, nisam je ni pogledala. Tek kad sam zavrsila sa sestrom nastala je kraca rasprava izmedju nje i mene, jer sta ima ona da se ubacuje, nas dve smo vec bile zavrsile. Nije mi nikakvu stetu nanela u smislu pogresne dijagnoze jer do pregleda nije ni doslo, tako da ne znam kakva joj je strucnos ali ljubaznost katastrofa! Valjda je prvo i osnovno da te neko saslusa kad dodjes na pregled. Inace, cula sam da je Ivan Cukic super, znam dve osobe koje idu kod njega i sve reci hvale za njega :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Ned Feb 09, 2014 2:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 12:47 pm
Postovi: 1
Stara je tema, a vidim da svi slično pišu odnosno devojke imaju i dobra i loša iskustva sa istim doktorima. Pregled je ograničen na neko vreme i moj doživljaj tog dana je kao da idem na ispit. Kad izađem a osećam se dobro je kao da sam položila ispit! Mnogo je dobro što se uvek može promeniti doktor, čak i tako što samo ustaneš i izađeš, ili možeš i istrčati :roll:
I isto kao persona u prethodnom postu, ne želim da započinjem priču već samo da kažem šta očekujem i kako vidim odlazak kod doktora. Ja tamo govorim o svojim problemima što konciznije ali istovremeno svaku reč pokušavam da čujem, razumem, zapamtim jer sam laik i meni je sve "strašno" i dok mi njihov odgovor "legne" ja doživljavam stres. Posle mi je lako kada prođu gljivice, bakterije i krvarenje u tragu zbog koga sam mislila "imam našto!"
E sad, ko će kome više odgovarati je relativna stvar. Mojim drugaricama je super dr Andjela dok meni nije jer sam mesecima morala da kupujem skupe lekove za svoj problem koji sam posle u jednoj poseti rešila kod privatnika :o Ona tako priča da ste u strahu i da vam tada niko ne može pomoći, ne idete kod drugog lekara, prvo trčite u Dia Lab, kupujete tromesečnu terapiju jer bolje je da je sve poslušate jer sigurno je sve to videla. Pre toga sam bila kod kako ovde vidim "proslavljenog dr Čukića" kod koga kao da nisam ni bila- skine te sa dnevnog reda, sa par praznih rečenica, bez imalo osećaja. Čula sam da je dr Kažić super :) , tri idu kod nje (ja ih znam) ali šta sa tim?

Samo mi sami možemo videti kako je nama bilo i verovatno da još postoji hiljadu priča i slika o Kažić, Čukić itd. Dobro je što se mogu menjati i kada nadjete tog koji vam odgovara baš kako ste vi zamislili da treba da bude ostajete do sledećeg puta.
Ne treba ih oduševljeno gledati nego realno i onda neće biti takvih spektakularnih doživljaja gde su vas oni "razorčarali". U ne malom broju postova više vidim mržnju i prejak doživljaj koji ima veze sa nečim drugim kod ljudi. Mi smo mladi i kako mi je rekla doktorka u privatnoj ordinaciji nemamo teške bolesti i naši problemi su manji nego kasnije u životu. Treba "smanjiti doživljaj".

Lekari u privatnoj su super, jer tamo se plaća i imaju više vremena za mene. Na popustima se može naći puno ponuda. Pa ne bi ljudi i dalje dolazili u DZ DR Ristić da nisu dobri lekari i lečenje kod njih. Realno! U državnim ustanovama je haos od gužvi pa i kad može da se zakaže to nije pola sata koliko bi bilo normalno sa sve presvlačenjem, oblačenjem, pitanjima i odgovorima da nam bude jasno bar kao i onima koji imaju malo medicinskog znanja (studenti medicine, farmacije, veterine).

Odlični su nam svi doktori kad smo mi zdravi! :D
Sad treba da idem kod stomatologa :) Šta li me tamo čeka bilo u državnoj, bilo u privatnoj varijanti?! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Pet Jun 20, 2014 12:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 20, 2014 12:13 pm
Postovi: 1
Ja bih isto samo zelela da skrenem paznju devojkama koje se lece kod doktorke SLACICE KAZIC u Studentskoj poliklinici da OBAVEZNO provere dijagnozu koju postavi a koja glasi KONDILOMI.
Odem jedan dan na pregled, kad moja doktorka je na polovanju i pregledala me doticna gore pomenuta.
Kad kaze :upala infekcija,pojacan sekret,kandida i to sad sve nije vazno i uz to kaze da imam kondilome.
Citiram '' kao da je neko zasadio cvece, nema ih puno ,pocetna faza , dobila si ih pre 15 dana, taj tip kad se skine ne vraca se ponovo,i to se SKIDA U JEDNOJ PRIVATNOJ KLINICI GDE JA RADIM,15000 KOSTA. JA ZACUDJENA,decko nema ,jedini partner do sad...Razmisljam kako sam onda mogla dobiti.Ukucam ime doticne na internetu,nadjem par komentara kako postavlja pogresne dijagnoze i salje na privatnu kliniku na skidanje, uz sugestiju kako je u Narodnom frontu jos skuplje,da rade milion bespotrebnih analiza,da im je aparat star itd...To sve je i meni rekla. Odlucim da odem u privatnu ord, KONDILOMA HVALA BOGU NEMA.
Porucujem svim devojkama da obrate paznju , ZENA JE PREVARANT,pa gde prodje prodje, 15000 u dzep, SAMO MI NIJE JASNO KAKO JOS UVEK RADI I KAKO NIKO NIJE STAO NA PUT TAKO PROFESIONALNOM I NEETICKOM PONASANJU!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sre Dec 24, 2014 11:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 24, 2014 10:53 pm
Postovi: 3
Zdravo devojka,
htela sam da Vas pitam kakva je dr.Marija Obradović
Pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: