Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Ned Dec 26, 2010 6:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 6:05 pm
Postovi: 1
Cao, sam bila kod dr.Kazic na svom prvom pregledu, kada sam usla, htela sam odmah da pobegnem,jer sam videla do pola nalakiranenokte razlicitih boja, kosu,sminku, i na prvi pogled delovala mi je nadrndano,mada se sve promenilo posle pola minuta, zena je jako prijatna, pregled je trajao nekih 15ak minuta, prepisala mi je pojacan Polyginax, ubog pojacanog sekreta i rekla da kad zavrsim terapiju izvadim bris (kao sto sam i procitala da inace radi) ... e sad, ja sam pocela sa terapijom mada sam u pola prekinula zato sto sam dobila, da li ja sada nastavljam ili zapocinjem novu terapiju?

i primetila sam da mi se sekret nije smanjio, mada ne znam da li je razlog to sto je terapija prekinuta ili mi ona nije dala prave vaginalete?
pa ako neko zna nadam se da ce mi pomoci...


Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Čet Feb 10, 2011 12:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 12:23 pm
Postovi: 2
pozdrav svima...
evo i ja par reci da kazem o Dr. Obradovicu...
ovih dana sam se razbolela bas, bila sam ubedjena da je upala jajnika u pitanju, jer sam imala nepodnosljive bolove...
ginekoloski pregled nikada nisam radila, i bas sam se plasila...
tako sam jedno vece trazila po netu neke diskusije bas o studentskoj...
i vrlo sam srecna zbog toga... jer sam ovde i donela odluku da posetim dr. Obradovica.... iako je muskarac u pitanju :oops:
nije bilo guzve, pa mi se posvetio maksimalano... bas sam se opustila... bas je dobar, i sve pohvale...
preporucila bi svima Dr. Obradovica...
pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Pon Feb 28, 2011 10:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2011 10:50 pm
Postovi: 4
E, ovako... Idem u stud. polikliniku vec 4 godine i vec unapred pati sto cu uskoro morati u neki bedni D. Zdravlja ili da jurim nekog dobrog privatnika..

Bila sam pacijent Dr Velkovski dok nije otisla u penziju. Bila je OK doktorka, iako malo gruba i 'sirova', al pretpostavljam da je to uzrokovano sa 30 godina drzavne sluzbe i po 30ak pacijenata dnevno...

Sada sam vec 2-3 godine kod Dr Marije Obradovic i moram da kazem da je zena divna... Nikada nije bila gruba pri pregledu, uvek pita "da li ima nesto cudno?", " da li imam nekih pitanja" i slicno. Kako nisam do sad imala nista ozbiljnije od Eserihije i Candide i obe sam ih zalecila za +/- mesec dana, nisam ni imala prilike da vodim neke duge razgovore sa njom. Mada, sudeci po cekanju ispred ordinacije, devojke ostaju na razgovoru po 10ak minuta. Ukoliko nadje nesto cudno, sumnjivo ili su u pitanju akutni bolovi, nikad joj nije problem da uradi UZ 'na brzaka'. Zaista je sjajna...
Jos 5 mojih drugarica ide kod nje. I sve smo zadovoljne, iako se ceka podosta na pregled, a ako se ne preda knjizica u prvih pola sata, bolje spremiti neku rusku debelu knjigu za cekaonicu... :wink:

Dakle, sve najbolje preporuke!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 12:44 am
Postovi: 2
Zelim da podelim svoje misljenje o doktorki Kazic. Kada sam dosla prvi put na polikliniku, kod doktorke Colovic je bila strasna guzva, a kod doktorke Kazic samo nekoliko indexa. Da, odmah mi je bilo jasno sta to znaci ali kako me mrzelo da cekam odlucila sam se za nju. Kad sam je videla, odmah sam se pokajala-predrasude, sta cete :D . Ipak, posto ju je moj slucaj jako zaineresovao, bila je jako predusretljiva, odgovarala na pitanja, bila je ljubazna i lepo smo procaskale. Dala mi je uput za nacelnika NF (on je vec prica za sebe, verujem da se na forumu sigurno prisalo dosta o njemu :D ) posto je on po njenom misljenju najbolji za plasticne radove. Otisla sam posle operacije opet kod nje i zena je prema meni stvarno super. Zakljucak-ako se ispostavi da imate neku retku boljku koja je njoj zanimljiva ona je dobar lekar i daje upute za najvece strucnjake. :D E sad, da sam dosla zbog pojacanog sekreta izgleda da bih se mnogo gore provela.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Mar 26, 2011 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 1:32 pm
Postovi: 1
Pozdrav...
Ovih dana treba da odem prvi put kod ginekologa, u Polikliniku, pa bih bila zahvalna ako bi neko mogao da kaze nesto vise o svom iskustvu sa dr Andjelom P. Milinkovic i dr Marijom Obradovic...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Apr 02, 2011 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 02, 2011 7:55 pm
Postovi: 2
Moja doktorka je Slavica Kazic, ne bih je preporucila nikome!!!!
Preporucili su mi doktorku Svetlanu Colovic, ali nisam jos uvek stigla da odem da promenim lekara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Pon Maj 23, 2011 5:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 23, 2011 5:14 am
Postovi: 4
Anchy, ja sam kod dr Marije Obradovic i stvarno mogu zenu da pohvalim. Vec neko vreme sam kod nje i nemam shta da joj zamerim. Chak sam i drugarici koja je imala konkretnih problema preporuchila i zadovoljna je jako. Eto, toliko ja mogu da kazem za nju. :wink: Kad smo kiod toga, idem danas na pregled. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Maj 24, 2011 11:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 24, 2011 10:52 pm
Postovi: 1
devojke, jel isla neka od vas kod ginekologa u studentskom gradu? tu bi trebalo da radi gordana aleksic, pa ako neka ima iskustva s njom neka napise, pls x)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 5:35 pm
Postovi: 1
Ja sam u decembru prosle godine zbog obilnih menstruacija otisla kod dr. Svetlane Colovic jer sam cula sve reci hvale. Bila je bas ljubazna i bez ikakavog pregleda mi je rekla da mogu da biram tablete koje da pijem (tu je nabrojala i diane-35) :o i posto ja nisam mogla da se odlucim koje da uzmem dala mi je Yaz po njenoj preporuci i rekla ako mi ne budu odgovarala da uzmem neke od ostalih koje mi je ona ponudila. Inace rekla mi je da pre nego sto pocnem sa pilulama uradim krvnu sliku i ako su mi bubrezi ok da mogu da pocnem da ih pijem. Sve mi je ovo bilo cudno ali ok ona je doktor. Te tablete mi nisu odgovarale i ja sam presla na diane-35,kad sam dosla da joj to prijavim ona je rekla da je ta moja odluka ok i da ce mi to zavesti u kartonu kad dodjem na pregled. Dve nedelje nakon toga ja sam ipak ponovo otisla kod nje ne bi li uradila pregled i rekla za promenu tableta, a ona me je napala samo tako, poricala sve sto je rekla, rekla da se pravi pauza od 3 meseca kad se prelazi sa jednih na druge tablete, rekla da sam joj trazila pilule eto cisto onako (znaci nigde nije zavela da ja imam problem sa obilnim menstruacijama) i kako sam zeznula stvar da sad ne zna sta da mi radi jer diane-35 nisu kontraceptiv i bukvalno izbacila iz ordinacije. Naravno pregled nisam ni uradila. Otisla sam sva u suzama kuci jer me je uplasila i nisam znala sta da radim. :( Tog istog dana kad sam pricala sa maminom doktoricom zena za zacudila njenom reakcijom i prepisala mi druge tablete. Tako da sto se mene tice ja vise kod Svetlane ne mislim da idem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 12:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 10:13 pm
Postovi: 66
bezi od Colovicke ona je neodgovorni,nevaspitani i bezobrazni monstrum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 11:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 10:13 pm
Postovi: 66
samo nemoj kod Colovicke ona je monstrum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Pet Sep 16, 2011 10:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 10:13 pm
Postovi: 66
IVAN CUKIC!!!!!!!! NAJBOLJI!!!!!! DOK NE ZAVRSIM FAK.NECU GA MENJATI... najbolje ih radi u priv.lab. npr DIA LAB ILI KONZILIJUM...samo nemoj kod Colovicke...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Nov 01, 2011 9:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 8:55 pm
Postovi: 18
Ja sam kod dr Snezane Solovic isla tri godine i bila sam prezadovoljna. Ljubazna, nasmejana, prilicno dobro objasni, posto imam veze sa medicinom zapravo farmacijom, uvek smo se lepo ispricale. ALI.................
Pre 4 mececa, dakle negde u junu, to je postala jedna druga zena, neljubazna, drska, dovela me je do suza, rekla mi je da nece da mi radi po sto puta ultrazvuk za mesec dana (a radila mi ga je jednom i to zbog ogromnih bolova a inace imam policisticne jajnike), dosla sam zbog medjumenstrualnog krvarenja, pri cemu je ona pocela da vice i rekla - citiram "da sve dok ne curi niz noge nije strasno", inace imam hormonalni disbalans i insulinsku rezistenciju. Dok sam kod nje u pocetku dolazila zbog sitnica bila je vrh, cim se situacija komplikuje, vidite sta se desilo. Rekla mi je da ona nece da me leci i da ima prava da sama bira pacijente i ja se i dan danas kajem sto je nisam prijavila kod njihovog pravnika jer je to vrhunac neprofesionalizna. Kao sto je jedna devojka rekla, jednu stvar vam kaze a posle porekne. Ja ne znam sta se desilo sa njom, zaista je bila sjajna, a potom postala tako losa. Nisam joj ostala duzna i sa suzama izlazeci iz njene ordinacije sam joj rekla da meni nije jasno zasto je tako nervozna i ocigledno je drma klimaks pa mi nije jasno kako tako bolesna leci druge bolesnike na sta je pocla da vice napravivsi ludacku facu "Ja sam srecna zena, ja sam srecna zena... ". Mislim da je njena dijagnoza za nekog psihijatra. Moj savet je nemojte ici kod nje, nekada su bile ogromne guzve, a sada cisto sumnjam jer izgleda da joj je nesto "kvrcnulo".

Ja sada ne znam kog lekara da odaberem, razmisljam da li kod dr Bojane ili dr Ivana, samo cu posavetovati sve one koji jimaju problem sa Colovickom da ne prebacaju karton kod dr Andjele jer su vam one odlicne prijateljice pa se moze lose ponasati jer su njih dve nerazdvojne. Kad bih mogla da doznam ko je u losim odnosima sa Colovickom to bi mi bilo odlicno jer verujem da bi imali vise razumevanja o da bi se vise potrudili sobzirom na bizarnu situaciju. Ja sam sokirana svim ovim pricama ovde i dodje mi da odem negde privatno sto cu i uraditi ako ne budem nasla nekog ko je makar malo strucan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Nov 01, 2011 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 8:55 pm
Postovi: 18
Izvinjavam se na gresci doktorka je Svetlana a ne Snezana Colovic. Daleko joj lepa kuca...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Dec 29, 2012 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 29, 2012 9:07 pm
Postovi: 7
Znam da je tema stara, ali ipak da podelim sa vama iskustvo. Izabrala sam Svetlanu Colovic u s poliklinici, kao i moja drugarica. Colovicka je bila jako ljubazna prema nama. Nakon nekog vremena pojavio se problem, poceli su bolovi tokom seksualnog odnosa. Otisla sam do nje, rekla mi je da ispiram tantum rosom nedelju dana, rekla mi je da mozda imam kondilome. Pogledala me je odokativno, rekla da nemam i zakazala mi papu i kolkoskopiju. Kada sam obavila to rekla mi je da nemam nista. Medjutim, mene je i dalje bolelo. Otisla sam ponovo kod nje. Pogledala me je, bez onog aparata sto uvelicava i rekla da imam kondilome. Bila sam jako uplasena, predlozila mi je da skidam laserski, da ce mi ona to raditi privatno i da kosta oko 8000din. Zakazala mi je za dva dana skidanje. Kad sam otisla u privatnu ordinaciju gde ona radi, zakazala mi je u 11 primila tek u 1h pod izgovorom aaaaa ja sam tebi zakazala u 1h . Kada sam sela tamo, pitala me je gde ih imam i koliko. Kad sam joj rekla, odgovorila je aaa jeste vidim. Intervencija je trajala 15min i nije nistga bolelo. Zakazala mi je kontrolu za mesec dana u toj privatnoj ordinaciji, pod izgovorom da tu bolje vidi, bolje je svetlo (a da ponovim KONDILOME MI JE VIDELA U STUDENTSKOJ POLIKLINICI ODOKATIVNO BEZ ICEGA) naplatili su mi skidanje 13000din. Kasnije kontrolu mi je naplatila 6000din, a nije mi radila ni ultrazvuk ni papu bukvalno nista, samo je pogledala. Ja sam mislila da ce mi kontrola biti besplatna, jer sam student i lecim se u s poliklinici, nisam racunala da ce i to da mi naplati i takodje ona je insistirala da tu bude kontrola. Tad sam shvatila da nesto nije u redu sa njom. Sto je najgore, mene bolovi nisu prestali. Pozdravila sam se sa Colovickom i otisla privatno kod rodjake (inace me do tad bilo sramota da idem kod nje) kada me je pogledala rekla mi je da su to samo gljivice i da ih imam puno. Da su se natalozile. Dala mi je neki rastvor i kremice da mazem 3meseca, ali vredelo je. Tad me je tek proslo i posle toga nisam imala nikakve probleme niti su mi se ``kondilomi`` pojavili. Dan, danas mislim da je COLOVICKA sve to izmislila. Tako da se cuvajte nje. Ne bih je nikom preporucila. Inac, mojoj drugarici je izmislila neku bolest zaboravila sam kako se zove, radila je privatno neke silne analize. Ona se jako uplasila i otisla na VMA gde joj je doktor da ne ide vise kod Colovicke i da je zdrava kao dren. Drugarica se vratila kod nje da joj kaze da je isla kod drugog ginekologa koji joj je rekao da nema nista, Colovicka se izderala na nju i izbacila iz kancelarije i rekla joj je videcete za par godina... Drugarica se tad nije smirila isla je jos kod par njih i svi su rekli da je zdrava.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: