Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 8:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 13, 2009 9:03 pm
Postovi: 75
Lokacija: Kraljevo
ma ne super je nego ja ovaj forum procitam po nekoliko puta hocu da to dobro utuvim u glaavi da nezaboravim i onako svojim komsinicama prepricavam ovu temu posto nevole da citaju. Samo nastavi upijam sve sto napisete PODRAV NARODE PA DAJTE PODRSKU TAMARAFT :P INACE CE DA NAM SE :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 9:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 27, 2006 11:35 am
Postovi: 143
Lokacija: Tamo daleko
tamaraft je napisao:
Ja pishem i pishem a opet podforum pun zbunjenih pitanja!

Jel to neka opshta nezainteresovanost da se sazna neshto vishe o svom telu?


A sta si ocekivala??? Da nema vise otvaranja novih tema? Djaci!!! Tamaraft vas edukuje, a vi nista ne ucite!!! Sram vas bilo! :lol:

Cuj ti slobodno i dalje pishi, imas vremena na pretek, pa sto da ne?! :lol:

A inace treba da znas da ljudi vise vole da pitaju konkretna pitanja, sta NJIH muci, i naravno da dobiju odgovor za to SVOJE pitanje (svoju muku).
A ovakvih tekstova kao sto ti pises ima i u udzbenicima, knjigama, a da ne govorim po internetu...nadje se sve i svasta :lol: Neki zainteresovani ce mozda procititati sta si pisala, ali zaborave vec sledeci dan kad ih zaboli nesto i odmah postavljaju svoju temu.
Jedan savet: Mnogo bre dugacko pises, skrati malo, niko ne voli tolike romane. Sushtina zeno je najbitnija. :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 11:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nemam komentar.

U stvari imam: strashno!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 11:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 13, 2009 9:03 pm
Postovi: 75
Lokacija: Kraljevo
Ma samo ti pisi ima nas koji redovno pratimo sve sto napises na mom kompu tvoje izlaganje citamo nas 7 oro a po zavrsetku predavanja slede pitanja i nas su dobro ucili da dok jedan prica ostali slusaju otom potom doci ce i pitanja. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 26, 2009 1:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2008 4:12 am
Postovi: 40
ja bas mislim da treba opsirno...:) tamara svaka cast! :) a ti sto otvaraju teme tek tako - ma sve je to vec neko pitao samo treba da se pretrazi :) osim ako nisu u pitanju neki nalazi pa da se protumaci!
bas zato sto hocemo sazeto deca pocnu da se kote sa 15 godina! :) to je strasno! jel nemaju blage veze sa svojim telom, genitalijama!! ja bas volim opsirno, nacitanost je bogatstvo koje niko ne moze da vam oduzme!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 26, 2009 3:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 7:31 pm
Postovi: 7
SVAKA VAM CAST NA TEMI!!! BRAVO! Sve ovo sto ste napisali treba staviti u udzbenike za osnovne skole, bolje da deca ovo nauce a ne da slusamo i citamo (posebno vi) gluposti... evo da vas malo iznerviram :D - skoro cuh za pricu da devojka nije htela da stavi tampon jer onda s njim nece moci da piski?!?!?!? aaaaaa, strasno! pozdrav, samo ovako nastavite, svaka vam cast!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 26, 2009 12:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
ili da postave pitanje,bas ovde na ovom forumu,parafraziram:
'imala sam odnos bez zastite a partneru curi nos i ima kijavicu...da li sam mogla da zatrudnim?" :o :lol:

mislim,tamara,samo ti nastavi ovako,ipak je vise onih koji ovo citaju!lakse
je da ovde procitaju,nego da traze po -netu a da uz to i ne znaju sta konkretno traze niti koje pitanje da postave!

posto je ovo moja struka,podrzavam te da nastavis!ima tu jos toooliiiko toga da se pise! :wink:

pozzz od sludjenice

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 26, 2009 3:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 5:52 pm
Postovi: 7
Meni se jako dopada kako pise Tamaraft,
detaljno ali ne preopterecuje, jezikom koji nas informise a ne uznemirava, i nije od onih koji ce od najmanje sitnice da prouzrokuju opstu paniku, kao sto je cesto slucaj u ovo vreme kada je internet pun informacija a svi kao da se trude da sto vise zaplase ljude negativnim posledicama..

Kad je sve vec tako, ja bih pitala Tamaru opsirnije oko necega sto je vec dotakla, tj. zenske higijene,
odnosno, da li je zaista dovoljno da se koristi samo voda, tj. tus, ja na primer ne verujem svim onim preparatima za intimnu negu, ima tu dosta konzervansa i dodataka, koristim uglavnom Merimin bebi sapun, onaj obicni beli, ali mislim da ni on nema pH balans koji odgovara vagini?

Drugi detalj se tice dlaka, da li je istina da sa potpunom, tj. brazilskom depilacijom postajemo podlozniji infekcijama jer nas dlake zapravo cuvaju od njih? Naravno, ne u preteranim kolicinama :lol:

Ako i ne bude odgovora na ova moja, mozda glupa, pitanja, ja se ipak zahvaljujem Tamari na svemu sto je napisala, i nadam se da nastavak sledi

:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 26, 2009 5:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Iako mislim da spadam u zene koje dosta znaju o svom telu i kako funkcionise rado procitam ono sto Tamaraft napise. Uvek moze jos nesto da se nauci.
Ipak Tamaraft mislim da ce tema svakakvih uvek biti i da u principu ljudi zaista vole da postave konkretno pitanje vezano samo za njih i to ne treba da ti bude parametar u pisanju ovih postova.
Dakle ti dajes jedan pregled za one koji to zele da procitaju i nesto nauce ostalo boze moj, tako je kako je...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 2:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2005 12:25 pm
Postovi: 17
E ovo je fenomenalno!!!!

Treba reci svakoj zeni da procita ove tekstove!

Neverovatno, ali i u 21. veku ove nase zene ne poznaju svoje telo! Cak ni malo!
Sve se svodi na rekla-kazala
Zaprepastim se kakve sve gluposti mogu da cujem od kolegenica i prijateljica!
Sad cu sve lepo da ih uputim na ove tekstove!

Hvala Tamara!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 4:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ja sa nestrpljenjem ocekujem nastavak...
Naravno-podrska za ovakav trud!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 5:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 13, 2009 9:03 pm
Postovi: 75
Lokacija: Kraljevo
ovo trebaju da pročitaju i zdravsveni radnici jer verovali ili ne neki neznaju gde se šta nalazi (ovo nevaži za savesne med.radnike). Ovo govorim iz ličnog iskustva kada mi je rađen vaginalni i cervikalni bris verujte mi da je sestra uzela bris mokraćnog kanala. Dok sam se ja ,,opasuljila,, ona je otišla i normalno ja sam trpela bolove a ne ona. Interesantno je da ista sestra to isto radi i drugim pacijentkinjama. Pošto nalaz nije odgovarao morao je da se ponovi i nelezi vraže opet ista sestra.,morala sam da je zamolim da otvori anatomiju ženskih polnih organa i da ih protumači malo bolje a dotle će mi neko stručniji uzimati bris. Pa se nečudite devojčicama od16_17 godina što neznaju gde se šta nalazi ima i žena tzv.stručnih koje neznaju gde je šta. Toliko od mene aTAMARAFT neka samo nastavi čovek se uči dok je živ :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 8:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Pozdrav svima :)

Hvala pa uzivate i uchite i chitate neshto pametno, necu da crvenim, postala sam jako prepotentna ovih dana hehehehe shalim se

Nisam trenutno u prilici da pishem, odputovala sam, ali nastavljamo chim se vratim.

Do tada...

Kad je sve vec tako, ja bih pitala Tamaru opsirnije oko necega sto je vec dotakla, tj. zenske higijene,
odnosno, da li je zaista dovoljno da se koristi samo voda, tj. tus, ja na primer ne verujem svim onim preparatima za intimnu negu, ima tu dosta konzervansa i dodataka, koristim uglavnom Merimin bebi sapun, onaj obicni beli, ali mislim da ni on nema pH balans koji odgovara vagini?

Nema nijedan sapun odgovarajucu ph vaginalnoj flori, bar ne kod nas i ne u komercionalnoj prodaji, da hocesh bash odgovarajuci sapun moral abi sama da ga pravish :) ali merima i neutralni sapuni sau najmanje zlo, a gelovi i kremice i svasta neshto za intimnu dezinfekciju su samo mamipara i veliki proez za budale :)



Drugi detalj se tice dlaka, da li je istina da sa potpunom, tj. brazilskom depilacijom postajemo podlozniji infekcijama jer nas dlake zapravo cuvaju od njih? Naravno, ne u preteranim kolicinama


Upravo tako :) Dok je dlaka unutrashnjost vagine je zashticenija, dlake sve na nashem telu pre sveg aimaju zashtitnu ulogu, oz fizichkih, hemijskih i mehanichkih agenasa. Naravno ne zagoovaram ovim putem uzgajanje prashume jer ce to dovesti do nakupljanja bakterija i jedne kvalitetne radijacije neprijatnog mirisa, ali bih brazilsku ili kako je vec zovete, tj kompletnu delipaciju zabranila zakonom.

Ali naravno, to je samo moje mishljenje.
:lol:

Pozdrav zene moje pametne i chitamo se uskoro!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 8:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Hahhahhaha,extra ti je ovaj komentar za brazilsku.
Glasam za zakon o zabrani brazilke :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2009 8:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 28, 2009 8:32 pm
Postovi: 58
Registrovala sam se na ovaj forum samo zato sto me je tamaraft "izazvala" :D
Svaka cast!
Ovo je jedan od najkorisnijih tekstova jer objedinjuje sve "zenske" teme, a pisan je tako da ga lako mogu razumeti i one zene (a i muskarci :wink: ) koji nisu strucnjaci iz ove oblasti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: