Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 10:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Dobili ste odgovor na pp!

Pozdrav

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: SPUSTENA SLUZNICA
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 23, 2009 5:52 pm
Postovi: 1
molila bi za pomoć! posto ne mogu nigde da pronadjem. imam problem, spustena mi je sluznica. posle druge trudnoce osetila sam nesto na izlazu rodnice. otisla sam svom ginekologu, on je rekao da mi je spustena sluznica zbog jakih napona, i da to nije problem, da ce se ona povuci. od tad je proslo puno vremena, ali se nije povukla. sta da radim? hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 4:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:25 pm
Postovi: 43
Lokacija: vancouver
evo teksta koji nas je naucio ko smo zaista mi u 21 veku, covece! sad sve zene ogledalca pa udri po razmatranju. tetka koka se usudila da otme iz usta rec dositeju, ali na nasu zalost, rodila se u pogresno vreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 04, 2009 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Tamara, molim Vas za savet i misljenje. Zelim da uradim intimnu depiladiju pa me zanima da li je i koliko to zdravo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 6:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 08, 2009 2:20 pm
Postovi: 9
Lokacija: stara pazova
svaka cast...pozzzzzzzzzzz :lol: :lol: :lol:

_________________
.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 02, 2009 6:53 pm
Postovi: 7
Tamara, predivno!!

Kako se zove knjiga dr Hilde Hacherson i da li moze da se kupi kod nas?
Jel su ovo mozda delovi iz knjige "Sta vam majka nikada nije rekla o seksu" ili neke druge?

Volela bih da imam knjigu i da mogu da je poklonim drugaricama! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 8:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Upravo iz te knjige su tekstovi :)

Mozete je naci u Stupovima kulture ili u Plato knjizarama, ali bolje prvo pozovite telefonom, poshto mislim da to i nije bash popularna knjiga kod nas i ne verujem da j ebash imaju u neogranichenim kolichinama :) nazalost!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ???
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 12:51 am
Postovi: 2
Nedavno sam pogledala svoj polni organ sa ogledalom, to je prvi put da sam ga ikada tako pogledala.. imam 18 godina i nikada nisam bila kod ginekologa, jer se plasim... videla sam nesto nalik nekoj maloj bradavici na uluzu u vaginu, uplasila sam se uzasno i znam da trebam da odem kod ginekologa a ne da se plasim bez razloga, sto radim stalno, ali ne znam ni gde ni kako ni kad. Imam seksualne odnose godinu dana sa jednim partnerom, ako je to bitno zbog necega. Naletela sam na ovaj forum i vidim da se bez panike i lepo obrazlazu stvari, pa me zanima sta to moze da bude???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 11:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Hm, mi jesmo fini i pomazemo ali moramo malo i da kritikujemo tebe, mladu zenu koja je vec godinu dana seksualno aktivna a nije nikad bila kod ginekologa.

To sto si primetila moze biti ostatak od himena, moze btii bubuljica, polna bradavica, mladez, upaljena lojna zlezda...

Kada se pojavilo i da li je bolno na dodir ili tokom odnosa?

I zaista, nemash razloga da se plashish ginekologa, to je osoba koja ce ti trebati ceo zivot, i sto pre prebrodish taj neopravdani strah to bolje po tebe, ipak si ti mlada osoba koja zivi u 21. veku.

Zaboravi sve priche koje si mozda chula od svojih drugarica ili rodjaka, pregled kod ginekologa nije bolan. Ako ce ti biti lakshe, shvati to kao posao koji morash da odraidh na svakih 6 meseci, kasnije ce ti odlazak kod svog ginekologa biti kao odlazak na kafu sa drugaricom :)

Razumem da si mlada, i razumem da ima svakakvih lekara, ali danas u Bgd mozesh da proberesh ginekologa, mozesh da izaberesh najbolju varijantu, potrazi preporuke ovde, ili na drugim temama i odluchi da to odradish, posle cesh se smejati sama sebi chega si se plashila.

Uostalom, zar nije logichno da tvoje organe pregleda neko ko struchan nego da ti sada razmishljash shta bi to moglo da bude, i da se nervirash, chim se primeti ili oseti chudna tegoba ili miris, peckanje, izraslina, izostanak ceilusa, obrati se ginekologu, stvori jedan prijateljski odnos sa svojim lekarom i lepshe i mirnije cesh stupati i u odnose a i bicesh mnogo mirnija generalno znajuci da je sve ok.

Ne znam oadkle si, ali ako zelish moju preporuku javi se na pp, moja doktorka je divna :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 4:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 12:51 am
Postovi: 2
Znam sve to, i htela ne htela moram da odem. Znam da bezveze panicim ali to radim za sve sto ima veze sa lekarima ne znam sto imam trip da ih se plasim. Sebi odma pripisujem najteze bolesti oduvek i posle se smejem kakav sam kreten bila.....:) Primentila sam pre 10 -15 dana, nije bolno na dodir i ne osecam ga. Nalik je na neku bubuljicu koja izlazi na licu, samo sto ne boli...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 30, 2009 2:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
I ja moram da te kritikuje, jer imas dovoljno godina da treba d abudes svesna da je odlazak kod ginekologa sasvim prirodna i normalna stvar.
Zato na pregled i ne plasi se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 11:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 20, 2009 11:38 pm
Postovi: 4
htjela sam doktoricu da pitam da li je pametno da stavljam spiralu ako imam zavaljanu matericu da li to imam kakve veze , stavljala sam je ali mi je ispala pa sam htjela ponovo je staviti ako mozete odgovorite mi, unaprijed zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 12, 2009 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 10:45 pm
Postovi: 9
Milicatina,koliko sam ja shvatila ,autor ove teme nije doktor vec fizioterapeut i textovi su copy/paste sa drugih sajtova !
Ali u svakom slucaju,hvala autorki teme na trudu i utrosenom vremenu!
Za ovako nesto je potrebno zaista puno slobodnog vremena!
Sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta svaka zena MORA da zna!
PostPoslato: Čet Avg 13, 2009 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 20, 2009 11:38 pm
Postovi: 4
ja sam to htjela pitati tamaruft za njeno misljenje o spirali, a ako neko ima svoje iskustvo neka ga podijeli samnom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta svaka zena MORA da zna!
PostPoslato: Ned Avg 16, 2009 1:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 12:21 am
Postovi: 9
Sad mi je još draže što sam se prijavila na ovaj forum. prije sam samo pregledala sta ima, ali sad bih i učestvovala s nadom da će mi neko pomoći. Čitajući ovu temu javila se ideja da pitam dali je moguće da djevojčica od 5 godina doživi deflorizaciju u toku igre, tj. nezgodno je "zajašila" na metalnu stranicu od kreveta? :cry: Pojavilo se malo krvi na vešu, ali nisam primjetila ni ja, ni doktor neku povredu na površini polnog organa. Postoji li način da se to utvrdi, a da nije traumatičan za dijete? Hvala za bilo kakav savjet!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: