Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 8:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
aj da pokusam ovde da postavim to pitanje jer ste vi zene!imam mnogo velik trip,imao sam odnos sa devojkom i sve super...ali u jednom trenutku je njoj ostao neki sadrzaj sta znam gust bukvalno kao sperma kod muskaraca.ja sam se pokidao a ona tvrdi da je to vas ,,sekret,,kako vec jer je svrsila ali to se kao ne pojavljuje stalno?ja sam pregledao kondom,nije puko niti je bio busan negde i naravno nisam svrsio ali sam pre toga imao osecaj da cu da zavrsim ali ipak nisam jos pa smo promenili pozu.e sad,jer moze neko da mi objasni sta je u pitanju i kako izgleda kad zena svrsi!imam gadne tripuve,neda mog da joj znate vec sta..!!!!molim odgovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
aj da pokusam ovde da postavim to pitanje jer ste vi zene!imam mnogo velik trip,imao sam odnos sa devojkom i sve super...ali u jednom trenutku je njoj ostao neki sadrzaj sta znam gust bukvalno kao sperma kod muskaraca.ja sam se pokidao a ona tvrdi da je to vas ,,sekret,,kako vec jer je svrsila ali to se kao ne pojavljuje stalno?ja sam pregledao kondom,nije puko niti je bio busan negde i naravno nisam svrsio ali sam pre toga imao osecaj da cu da zavrsim ali ipak nisam jos pa smo promenili pozu.e sad,jer moze neko da mi objasni sta je u pitanju i kako izgleda kad zena svrsi!imam gadne tripuve,neda mog da joj znate vec sta..!!!!molim odgovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
aj da pokusam ovde da postavim to pitanje jer ste vi zene!imam mnogo velik trip,imao sam odnos sa devojkom i sve super...ali u jednom trenutku je njoj ostao neki sadrzaj sta znam gust bukvalno kao sperma kod muskaraca.ja sam se pokidao a ona tvrdi da je to vas ,,sekret,,kako vec jer je svrsila ali to se kao ne pojavljuje stalno?ja sam pregledao kondom,nije puko niti je bio busan negde i naravno nisam svrsio ali sam pre toga imao osecaj da cu da zavrsim ali ipak nisam jos pa smo promenili pozu.e sad,jer moze neko da mi objasni sta je u pitanju i kako izgleda kad zena svrsi!imam gadne tripuve,neda mog da joj znate vec sta..!!!!molim odgovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2008 4:12 am
Postovi: 40
jos nekoliko odlicnih update-a teme! :) samo napred tamara :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 11:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Nov 08, 2006 4:43 pm
Postovi: 86
Lokacija: Beograd
Jedna je napisao:
tamaraft je napisao:
Ja pishem i pishem a opet podforum pun zbunjenih pitanja!

Jel to neka opshta nezainteresovanost da se sazna neshto vishe o svom telu?


A sta si ocekivala??? Da nema vise otvaranja novih tema? Djaci!!! Tamaraft vas edukuje, a vi nista ne ucite!!! Sram vas bilo! :lol:

Cuj ti slobodno i dalje pishi, imas vremena na pretek, pa sto da ne?! :lol:

A inace treba da znas da ljudi vise vole da pitaju konkretna pitanja, sta NJIH muci, i naravno da dobiju odgovor za to SVOJE pitanje (svoju muku).
A ovakvih tekstova kao sto ti pises ima i u udzbenicima, knjigama, a da ne govorim po internetu...nadje se sve i svasta :lol: Neki zainteresovani ce mozda procititati sta si pisala, ali zaborave vec sledeci dan kad ih zaboli nesto i odmah postavljaju svoju temu.
Jedan savet: Mnogo bre dugacko pises, skrati malo, niko ne voli tolike romane. Sushtina zeno je najbitnija. :lol: :lol: :lol:


E Jedna, Jedna...!!! Neka tako i ostane, da bude samo jedna ovako $@$%#$@$%% osoba na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 30, 2009 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 30, 2009 9:33 pm
Postovi: 1
Postovana,

znam da ovaj forum i nije bas za muskarce ali suocavam se sa vasim problemom.pre oko manje od dve nedelje imao sam odnose sa devojkom s kojom sam u vezi skoro mesec dana,imali smo odnose i pre.dva dana nakon toga moj organ se zacrveneo i poceo da me svrbi.kako su dani prolazili on se ljustio i tako je svrab polako ali sigurno nestao kao i crvenilo ispod glavica,ali glavic je i dalje crven ali ne svrbi.moja partnerka je danas bila kod ginekologa i doktorka joj je rekla da ima pojacan sekret,naravno ona je njoj ispricala za moj problem i kao to je zbog pojacanog sekreta i to nije nista strasno.mozda bi trebalo da dodam da smo to vece stvarno malo preterali u sexu,i da smo ujutru imali odnose u dva navrata i da se ja nisam istusirao posle toga nego sam izasao na basket :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 10:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nema apsolutno nikakve veze sa bakterijskim upalama ako si bila kod ginekologa i radila bris i pregled i ako je sve ok, i ako ti nemash nikakve simptome upale sve je ok, jednostavno zlezde ti luche vishe sekreta i technosti nego nekome drugom, sto i nije tako loshe :)

Ako se nisi obratila ginekologu do sada, a tvoje pitanje mi bash tako i zvuchi, to obavezno uradi.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 16, 2009 12:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Nov 08, 2006 4:43 pm
Postovi: 86
Lokacija: Beograd
draga tamaraft,
da li biste napisali sta podrazumeva IIIb grupa vaginalnog sekreta i kako se leci. takodje, da li se u slucaju da zena ima IIIb leci i partner.
meni je, naime, cb bio u redu, ali je vb bio IIIb. to sam saznala preko telefona, ali jos nisam stigla da odem kod dr. (mala beba, suprug radi, kod dr. su jako velike guzve jer od 4 dr. koliko je bilo do skoro, sada rade samo 2 i jaaaaako se dugo ceka).
hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 17, 2009 12:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Znachi da imate bakterijsku infekciju koju treba lechiti a ne bi bilo loshe da i partner ode na bris, da se utvrdi koja je bakterija u pitanju, mada cete to saznati kada odete kod svog lekara.

A nema dovoljno velikog opravdanja da ne odete po svoje nalaze i po instrukcije za lechenje kod lekara, radi se o vashim organima a ne tudjim. Chitanje rezultata preko telefona treba zakonom zabraniti, vidite i sami chemu to sve vodi...NICHEMU.

Sa detetom kod lekara i pustice vas svako preko reda, nemojte se igrati sa takvim stvarima.

Pozdrav

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Da li u srbiji ima da se kupi knjiga?
Sve pohvale za tekstove koje ste napisali na forumu.
Bas bih volela da procitam tu knjigu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 05, 2008 6:18 am
Postovi: 27
Sve pohvale za tamaru!!! Na jednom mestu imamo sve sto nas moze interesovati ili muciti! Tamara, samo tako nastavi!

Zelela bih da pitam koji su najraniji siptomi trudnoce?
Da li je moguce da samo nakon 7 dana od rizicnog odnosa grudi oteknu, i javi se mucnina (do koje kod mene dolazi uvece a ne ujutru)

Inace, kako da razlucim da li je u pitanju ovulacija ili su u pitanju prvi simptomi rane trudnoce? (ne mogu da docekam da uradim test)

I je li uopste moguce u prvih, da kazemo 10, dana od oplodnje uociti ikakve promene na telu?

Veliki pozdrav za tebe!



:D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 09, 2009 6:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=29915

sve je visoko individualno a chinjenica je da se jako retko osete bilo kakvi simptomi u prvih mesec dana od oplodnje.

A shto chekate sa testom? Vec posle 7 dana od odnosa moze se utvrditi da li je doshlo do porasta BHCG, tako da uradite kucni test i znacete an chemu ste.

pozdrav

A knjigu mozete kupiti u bolje snabdevenim knjizarama u Bgd, Stupovi kulture, Geca Kon, Plato...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 09, 2009 9:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Kako se tacno zove knjiga koju je napisala dr. Hilda Hacherson?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 11, 2009 10:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 10:24 am
Postovi: 2
Molim Vas pomozite mi!!!7. juna sam spavala sa deckom,ali nismo koristili zastitu.8. sam dobila menstruaciju i u apoteci su mi rekli da nema potrebe da pijem nikakve lekove protiv trudnoce ,jer ce ta menstruaciona krv izbaciti ako je nesto ostalo u meni,iako decko nije svrsio u mene!Da li postoji sansa da zatrudnim?Hvala unapred na pomoci!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Policistični jajnici
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2009 11:57 pm
Postovi: 1
Lokacija: Gornji Milanovac

Zdravo, upravo sam postala član vašeg foruma. Pre 2 meseca ginekolog mi je rekla da imam policistične jajnike. Medjutim, rekla je da to nije za brigu i da idem kući i da ne razmišljam o tome. Inače, imam 20 godina i volela bih jednog dana da imam decu, a po netu sam čitala da takvi jajnici umanjuju plodnost. Molim vas, napišite mi ono što bi obavezno trebalo da znam o policističnim jajnicima i kako treba da se ponašam kada je to u pitanju. Veliki pozdrav od pomalo uplašene devojke. :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: