Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: SKRACENI CIKLUSI...BRAON KRVARENJE I CYCLO PROGYNOVA...
PostPoslato: Ned Jan 29, 2017 9:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 29, 2017 9:05 am
Postovi: 3
Pozdrav svima...

Imam 31 godinu, jedan porodjaj iza sebe (godine pokusavanja i na kraju pre godinu i po dana rodim devojcicu carskim rezom, u 31. nedelji, odvajanje posteljice..bilo je cupavo...ali se prezivelo), i pre i posle toga izuzetno neuredne cikluse, koje su mi lekari godinama na kratko regulisali hormonskim tabletama, da bi se situacija uvek vracala na staro...par meseci bude sve u redu, zatim menstruacija izostane i onda posle izvesnog vremena dodje i ne stane dok ne dobijem od dr orgametril i posle toga hormonske tablete. Nadala sam se da ce se posle porodjaja to regulisati....nazalost, nije...bar ne na duze.
Ovaj put situacija je sledeca: posle poremecaja hormona, dobijem orgametril, ali 14. dana svakako dobijem braonkasto krvarenje, nastavim terapiju, to stane i do kraja sve u redu-menstruaciju dobijem odmah po prestanku uzimanja orgametrila, ona prodje uredno, pocnem sa cyklo progynovom 5. dan, juce zavrsim sa belim tabletama...nocas mi krene ponovo to braonkasto krvarenje-presekla sam se...ne znam da li je to normalno,mada u upustvu pise da je moguce. Danas bih trebala poceti sa smedjim tabletama, ali ne znam sta da radim, cyklo p. sam pila mesecima pre trudnoce, nisam imala nikakvo krvarenje nikada u toku terapije, zaista mi je odgovarala, regulisala mi je ciklus u jednom duzem periodu i pomogla mi je verovatno i da zatrudnim pa pretpostavljam da su mi je zato sada ponovo prepisali. Inace, dijagnoza je po mojoj dr, i privatnoj i drzavnoj, manjak progesterona...Nikada mi nijedna dr nije savetovala endokrinologa...a sve vise razmisljam o tome da bi se problem mozda tu mogao kriti. Radila sam vise puta hormonske statuse, po lekarima je bilo u redu, papa test bih trebala da ponovim jer ga od porodjaja nisam radila, a na UZ je pre mesec dana sve bilo u redu, bez cicsti i sl...Znam da je bez pregleda nezahvalno postavljati bilo kakve dijagnoze, ali sam vise puta na ovom sajtu citala korisne savete iz raznih oblasti...pa..ako neko misli da bi mogao da mi pomogne...bila bih jako zahvalna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SKRACENI CIKLUSI...BRAON KRVARENJE I CYCLO PROGYNOVA...
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 11:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
А да пробаш са већом количином Е витамина?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SKRACENI CIKLUSI...BRAON KRVARENJE I CYCLO PROGYNOVA...
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 1:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 29, 2017 9:05 am
Postovi: 3
Pa mogla bih... To mi nece biti problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SKRACENI CIKLUSI...BRAON KRVARENJE I CYCLO PROGYNOVA...
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 2:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Препоручио бих ти овај: https://vitaminshop.rs/sun-e-400-iu--nat-vitamin-e-60-sgels-rok-1-16?search=vitamin%2520e&page=1

Иначе мораш да пазиш какве препарате користиш. Код нас је не само фалш храна него и препарати по апотекама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SKRACENI CIKLUSI...BRAON KRVARENJE I CYCLO PROGYNOVA...
PostPoslato: Uto Jan 31, 2017 7:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 29, 2017 9:05 am
Postovi: 3
Hvala......poslusacu...znam da ne moze da skodi.
Inace, popila sam vec drugu smedju tabletu, i sekret tj krvarenje, sta god da je to bilo, je stalo...Videcu sada kako ce biti do kraja terapije...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: