Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 108 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Problem-Bartolinijeva zlezda
PostPoslato: Čet Nov 20, 2014 2:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 20, 2014 2:05 am
Postovi: 2
Pravi pakao kad se pojavi upala zlezde...Citav dan trazim uzroke po Netu i mogu da zakljucim da sam pronasla svasta sto je izaziva...slatko,sedenje i prekrstene noge,bicikl,uske pantalone,slab imunitet sto ukljucuje i nedostatak cinka...Prvi put mi se desili cvorici sa desne strane blize mokracnom kanalu i svaki put od voznje biciklom,ali prodju bez upala nakon par dana i tako 10-ak god,ali...ove godine od cvorica se stvori nesnosna oteklina za dva dana velicine oraha...hidrociklin i antibiotik i jos 3 dana muke,uzmem flogocid i posle jednog dana se probije i iscuri gnoj.Citajuci muke ostalih zena ne usudjujem se ici na busenje u bolnicu jer to rade bez anestezije...Sledeca pojava nakon mesec,pa nakon dva i opet nakon dva meseca.Svaki put flogocid odradi neophodno probijanje za dva dana. Traje po 4 dana od razvitka dok ne pukne. Upravo mi je jutros pukla i naravno opet je na desnoj strani i sva 4 puta je na dugom mestu. Od sad cu praktikovati manje sedenja,ne voziti bicikl,ne piti gazirano,ne jesti toliko slatko,ispirati se vise puta u toku dana sodom bikarbonom pa cemo videti. Srecno svima koji boluju od istog. Hvala na postovima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem-Bartolinijeva zlezda
PostPoslato: Pon Apr 20, 2015 9:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 20, 2014 2:05 am
Postovi: 2
Postovane devojke/zene! Ponovo se javljam nakon 6 meseci...u ranijem tekstu sam navela ucestalu pojavu i mucno lecenje od zlezde...evo nemam je vec 6 meseci...prestala sam voziti bicikl koji je izgleda glavni uzrocnik njene pojave...prestala sam sedeti skrstenih nogu...redovno pijem cink, vit C i caj od koprive i trudim se da se perem posle svake male nuzde...takodje i sedenje u kupki od sode bikarbone bar jednom dnevno...sve zajedno = zdrava!
Savetujem od srca ovakav tretman!
Srecno svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem-Bartolinijeva zlezda
PostPoslato: Pon Avg 01, 2022 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 01, 2022 2:07 pm
Postovi: 1
Bartolinijeva žlezda zadaje baš mnogo muka. Predložila bih vam da prvo pokušate sa melemom koji sam ja koristila 2015. godine i od tada mi se nije pojavila. Žena koja ga pravi je zdravstveni radnik i pokušajte je dobiti na 0641397226 (Beograd). meni je slala poštom u Niš.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 108 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: