Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: hvala
PostPoslato: Sre Avg 06, 2008 1:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 5:11 pm
Postovi: 15
Hvala mnogo na rečima podrške!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 20, 2006 11:36 pm
Postovi: 29
Nazalost, ja znam kako se osecas, iako je meni jedna devojcica jedva ostala ziva i ona me podseca na onu koje vise nema. Na temi "Rana trudnoca posle ICSI-ja" sam opisala moj slucaj. Ja se i sada, 16 meseci kasnije, borim sa tugom, nemoci i depresijom.

Toliko puta sam pozelela da sam lekar, da sam mogla da nesto sprecim, ili bar da shvatim sta se desava. Izgleda da ni to nije garancija.

Zelim ti da nadjes svoj dusevni mir i snage da ides dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 8:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Anelej, pozdravljam Vas i zelim Vam vrlo, vrlo brzo novu trudnicu i divnu bebu!!! Uz Vas smo!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: za AYU
PostPoslato: Pet Avg 08, 2008 10:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 5:11 pm
Postovi: 15
Draga AYA, znam da ti je teško, ali budi presrećna što si izgurala do 31 nedelje. Posle tvog iskustva svakom bi preporučila Segedin za IVF, moji prijatelji su bili u Budimpešti gde radi isti lekar i dobili trojke a trudnoću izgurali do 34. nedelje! Ja se sad kajem što sam se odlučila da IVF radim u Novom Sadu. Dr V. Kopitović obožavam još iz studentskih dana i imala sam poverenja u nju. Uspešnost u N. Sadu je jako dobra, oko 40% začetih i oko 30% iznetih trudnoća. Ali verovatno se ja računam u tih 30% pošto sam rodila živu decu. Što se tiče pristupa i ljubaznosti svih lekara i sestara tu nemam zamerki i žao mi je što tebi nije niko malo bolje objasnio šta se dešava. Ja znam u N. Sadu još 3 para koji su prošli isto kao ja, trudnoća začeta IVF-om porodili se u 6. mesecu i bebe umrle. Sada mi je jasno da ovde nemaju još dovoljno iskustva i ako se odlučim va sledeći pokušaj to će sigurno biti u inostranstvu. A sada jedino želim da se odmorim od svega, a sledeće godine da "popravljam" muževljeve spermatozoide i pokušavam prirodno. Još jednom hvala na podršci, puno mi znači!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: