Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nesvestica posle kolposkopije
PostPoslato: Sre Jun 27, 2018 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2018 7:00 pm
Postovi: 2
Nakon svake kolposkopije koju sam do sada imala (bilo ih je 4,5 u poslednjih godinu ipo dana) sam imala simptome nesvestice kao sto su izuzetna mucnina, zujanje u usima, preznojavanje, delimicni gubitak vida. Isto to mi se prvi put u životu desilo kada sam pokusala da stavim tampon. Sto se tice kolposkopije, isla sam toliko puta zbog promene na grlicu koju pratimo i ja sam u međuvremenu menjala doktorke ali to je druga tema. Posle prve kolposkopije sam mislila da sam tako reagovala jer me je uzasno boleleo stavljanje spekuluma i sve što je doktorka radila, zbog nervoze pre pregleda i mozda zato sto dugo nisam imala odnose. To je nastavilo da se desava i kod druge doktorke, 1 put mi je radila kolposkopiju, papa i vaginalni bris odjednom i čini mi se da se pregled dosta oduzio i u jednom trenutku mi je toliko bilo muka da je to uzasno. Radila sam i samo bris, i samo vaginalni ultrazvuk kod nje i to me nista nije bolelo, i sve je normalno proslo. Pre neki dan sam opet otisla na kolposkopiju i bris i maksimalno sam se trudila da budem opustena i nije me bolelo stavljanje spekuluma, samo je bilo malo neprijatno. Medjutim bolelo me je kad je ona premazivala rastvor, sirce ili ne znam sta je tacno radila. Odmah nakon toga mi je bilo lose, jos dok sam lezala na stolu a posle jos gore. Je l postoji mogucnost da sam alergicna na nesto ili da mi ona pogodi neki nerv dok to radi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: