Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Mogucnost trudnoce?
PostPoslato: Pon Apr 08, 2013 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 5:41 pm
Postovi: 9
Pozdrav!Imam jedno pitanje i nadam se da cu dobiti odgovor jer ne znam ni sama vise sta da mislim.Moj problem je sljedeci u januaru sam imala rizican odnos metoda prekinutog snosaja menstruaciju sam trebala dobiti oko 6.02 ali nisam 15.02 sam uradila test koji je bio negativan zatim sam ga ponovila 18 i ponovo je bio negativan zatim sam dobila menstruaciju,po zavrsetku sam ponovo uradila test cisto onako i bio je negativan.Ako racunam od 18.02 znaci sljedecu menstruaciju sam trebala dobiti oko 20.03 ali dobila sam je 6.04 znam da je pitanje pomalo cudno ali plasim se jer sam na internetu citala o tzv.laznim menstruacijama pa me zanima da li postoji mogucnost da je to slucaj kod mene.molim vas za odogovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mogucnost trudnoce?
PostPoslato: Pon Apr 08, 2013 7:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 5:41 pm
Postovi: 9
Pozdrav!Imam jedno pitanje i nadam se da cu dobiti odgovor jer ne znam ni sama vise sta da mislim.Moj problem je sljedeci u januaru sam imala rizican odnos metoda prekinutog snosaja menstruaciju sam trebala dobiti oko 6.02 ali nisam 15.02 sam uradila test koji je bio negativan zatim sam ga ponovila 18 i ponovo je bio negativan zatim sam dobila menstruaciju,po zavrsetku sam ponovo uradila test cisto onako i bio je negativan.Ako racunam od 18.02 znaci sljedecu menstruaciju sam trebala dobiti oko 20.03 ali dobila sam je 6.04 znam da je pitanje pomalo cudno ali plasim se jer sam na internetu citala o tzv.laznim menstruacijama pa me zanima da li postoji mogucnost da je to slucaj kod mene(inace menstruacija mi je vremenski i kolicinski kao i inace)molim vas za odogovor ako ste u mogucnosti!i jos da napomenem da izmedju te dvije menstruacije imala sam samo jedan odnos ali je bio sa zastitom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mogucnost trudnoce?
PostPoslato: Pet Apr 12, 2013 11:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 12, 2013 11:11 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje... Imala sam odnos sa deckom 03.04., dugo pre toga nismo imali odnose pa je on svrsio nakon pola minuta,nije svrsio u mene vec van,obrisao ga i nastavili smo da imamo odnos jos nekih 15ak minuta nakon cega je opet svrsio van mene.Zanima me da li je moguce da ostanem trudna,tj.da li postoji mogucnost ukoliko ga nije dobro ubrisao a vratio nazad da je ostalo jos sperme i da je to zavrsilo u meni? Dobila sam menstruaciju sutra dan,ali mi je trajala 4 dana,a obicno bude oko 7 dana...molim odgovor sto pre,brinem se.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 129 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: