Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sre Jun 09, 2010 11:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
hm m .. zar niko ne zna? :(

jos nesto. . ima li iko iskustva sa visirenom? kako se podnosi? nisam ga nikada ranije pila ....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sub Jun 18, 2011 10:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:36 pm
Postovi: 3
Neko je pitao da li smeju sexualni odnosi u toku terapije ovim vaginaletama. Epa ovako:
One smanjuju poroznost kondoma, a odnosi bez kondoma bi nastetili terapiji. Medjutim ako ste korisnica oralne kontracepcije, slobodno smete da imate odnose sa kondomom. Nadam se da sam odgovorila na vase nedoumice :)
Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sre Jun 22, 2011 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 5:30 pm
Postovi: 1
Joj, devojke i zene, imam i ja jedan problemcic. :-?
Bila sam kod ginekologa zbog pojacanog sekreta i radila sve one rutinske testove. Bila na kolposkopiji, radila VS i PA. Uzlea sam rezultate juce, ali kod nas u Nisu moras da zakazes kod ginekologice ponovo da bi ti dala dijagnozu. :\ S obzirom da je moja ginekologica zauzeta do 1. jula, a posle toga je na godisnjem odmoru, ja ne mogu da zakazem u skorije vreme! :-? Ja zaista ne zelim da cekam 20 i vise dana da bi mi rekla sta da koristim.
Ovako:
Grlic materice je u redu, nema nikakvih promena, Papa, je u redu, 2. grupa, nema nikakvih napomena, ali VS je 3. grupa i pise samo-MASA BAKTERIJA. Nemam gljivice, nemam crvenilo, nemam nikakvo peckanje, apsolutno nista, osim sto me nervira taj sekret jer izlazi i prlja mi gacice, a dnevne uloske ne mogu da nosim, jer mi ne prijaju.
Videla sam da dosta devojaka i zena koristi MACMIROR vag. i videh da se ne prodaju na recept, pa sam kupila 6 komada da probam. Citala sam dosta o njima i videh da ih prepisuju i za 3. grupu sekreta. Moze li neko da mi pomogne ili da sve ovo ispricam apotekaru, jer je, moja ginekologica, ocigledno, prezauzeta za saradnju, mozda me on uputi bolje? :\
Hvala unapred!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 8:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 2:51 am
Postovi: 3
i ja sam dobila da koristim te vaginalete ali 10 dana ali trebam da dobijem za 7 dana,da li mogu prvo da koristim 6 pa posle ciklusa ostale


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 10:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
milicabah je napisao:
i ja sam dobila da koristim te vaginalete ali 10 dana ali trebam da dobijem za 7 dana,da li mogu prvo da koristim 6 pa posle ciklusa ostale

Sačekajte da vam prođe menstrualno krvarenje pa iskoristite, svih 12, svaki dan po jednu, narednih 12 dana....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Pet Dec 16, 2011 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 2:51 am
Postovi: 3
Meni je ginekolog rekao da ih koristim 10 dana,hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Pet Dec 16, 2011 6:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
milicabah je napisao:
Meni je ginekolog rekao da ih koristim 10 dana,hvala

Neće da vam smeta nišra ako ih budete koristili 12 dana...
P.S. A što ste tražili savet ako vam je vaš ginekolog rekao sve što treba...??!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 1:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 23, 2012 12:51 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima! :)
Danas sam dobila ove vaginalete.Doktorica mi je rekla da upotrijebim 6,a nakon naredne menstruacije i preostalih 6,uz napomenu da uz upotrebu vaginaleta ne smijem imati odnos.
Međutim mene zanima(s obzirom da mi je zadnja menstruacija tek prosla) da li odnos ne smijem imati samo tih 6 dana dok koristim vaginalete ili i narednih 20ak koliko cu otprilike cekati narednu menstruaciju??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 2:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
Lucky7 je napisao:
Pozdrav svima! :)
Danas sam dobila ove vaginalete.Doktorica mi je rekla da upotrijebim 6,a nakon naredne menstruacije i preostalih 6,uz napomenu da uz upotrebu vaginaleta ne smijem imati odnos.
Međutim mene zanima(s obzirom da mi je zadnja menstruacija tek prosla) da li odnos ne smijem imati samo tih 6 dana dok koristim vaginalete ili i narednih 20ak koliko cu otprilike cekati narednu menstruaciju??

Stavite svih 12 vaginaleta u kontinuitetu... A posle toga... :wink:
pozzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sub Sep 22, 2012 9:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 27, 2011 1:51 pm
Postovi: 5
Ja sam Macmiror koristila 6 dana, uvece sam stavljala. Ujutru kad se probudim na vesu sve bude zuto i tecno. Ne znam je l' to tako treba ili ja nisam lepo stavljala... Je l' ima neko slicno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Pet Dec 07, 2012 9:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2012 9:08 am
Postovi: 1
Juce sam saznala reultate Papa i brisa telefonom i lekar kaze da je ok, ali ima sekreta i da 12 dana koristim macmiror vag. Kako treba da dobijem u utora, a danas je petak, ne bih da prekidam, pa cu posle ciklusa poceti. Inace, rece da imam neki mozaik na grlicu koji treba da se prati... :-? Sta to znaci?
Nisam stigla da pitam za odnose u toku uzimanja vaginaleta. Inace pijem kontraceptivne pilule...Pomoc? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sub Dec 21, 2013 5:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 21, 2013 4:48 am
Postovi: 7
Pozdrav :) Imam 19 godina, i vec odprilike 2 godine se periodicno javljalo da imam sekret, peckanje, svrab prilikom uriniranja, odnosa.. do nedavno sam imala sestu grupu vag. sekreta koju sam izlecila koriscenjem polyginax vag, zatim je prilikom odnosa pukao kondom :( i ponovo se vratilo iako je partner koristio kansen kremu oko nedelju dana, mozda malo duze.. javilo se peckanje pa sam bila sigurna da opet imam sestu grupu, pa sam na svoju ruku uzela polyginax(12 vag), otisla kod ginekologa i receno mi je da imam trecu grupu vag. sekreta.. prepisala mi je gynofort kremu, ali kasnije sam procitala da je to za candidu albicans, a toga valjda nema u trecoj grupi? :roll: :o sta je najbolje koristiti za lecenje trece grupe vag. sekreta? procitala sam da su dobre vaginalete za to Mac-miror, Neo-penotran i orvagil?? Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Sub Dec 21, 2013 5:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 21, 2013 4:48 am
Postovi: 7
Samo jos da dodam da sam od kad mi je javljeno za trecu grupu vag sekreta imala zanemarljive iritacije.. 2-3 dana nakon koriscenja gynoform javilo se peckanje posle uriniranja, procitala sam u uputstvu da tako nesto od tog krema moze da se desi, ali ne mora neposredno po primeni, vec neki dan kasnije..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Ned Sep 20, 2015 11:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 20, 2015 11:48 pm
Postovi: 1
Kada sam otisla kod ginekologa , imala sam problem sa povecanim sekretom, i propisala mi je macmiror complex, 6 prije menstruacije, 6 poslije. I ujutru, dole da se ispiram sa sodom bikarbonom, razmucenoj i solji vode.
Sto se tice sekreta, trebalo bi piti caj od hajducke trave(kunice) ili pravite kupke od istoimene biljke. :) Trebale bi da se oslanjamo i na alternativnu medicinu, preventivno. Pozzz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: macmiror coplex 500 vaginalete
PostPoslato: Uto Feb 23, 2016 5:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 11:44 am
Postovi: 138
Radimo na bebi, danas mi je 18 dan ciklusa i trebalo bi da uzimam 6 kom macmirror vaginaleta. Citala sam da nije preporucljiv u prvim nedeljama trudnoce.
Sta sad da radim? Da li je bezbedno da uzimam ove vaginalete? Mislim da je jakol rano jos za trudnocu, ako se nesto i desava onda je tek doslo ili treba doci do zaceca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: