Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: kod koga u dz merkator
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 1:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 09, 2006 1:38 pm
Postovi: 4
Skoro sam otkrila da sam trudna. Vreme je da se javim lekaru na prve preglede, ali ne znam kog doktora da odaberem. Po mestu stanovanja pripadam DZ Merkator.
Koga biste mi preporucili?
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 4:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 09, 2005 8:40 pm
Postovi: 27
Moja preporuka je dr.Branka Milosevic.Zena je starija, sa iskustvom i veoma pedantna i ozbiljna.Vodila mi je trudnocu pre 3 godine,a ja sam za nju cula od mojih drugarica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 14, 2006 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 09, 2006 1:38 pm
Postovi: 4
Hvala na preporuci. Sutra cu da odem da zakazem.
Prva sam trudna od svih mojih drugarica (iako imam 25 god.), pa mi je ovo bio jedini nacin da dodjem do bilo kakve informacije.

Hvala jos jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 1:06 pm
Postovi: 2
Lokacija: bg
dani100 je napisao:
Moja preporuka je dr.Branka Milosevic.Zena je starija, sa iskustvom i veoma pedantna i ozbiljna.Vodila mi je trudnocu pre 3 godine,a ja sam za nju cula od mojih drugarica.

Da li ona ima i privatu ordinaciju, blizu TC Piramida?Ja sam isla kod nje u privatnu ordinaciju, ali ne znam u kom Domu zdravlja radi, isla bih tamo, skupo mi je da idem privatno kod nje :( ona je suuper!Nadam se da mislimo na istu...

_________________
saraaaaaa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 22, 2009 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 09, 2005 8:40 pm
Postovi: 27
Radi u domu zdravlja kod Starog Merkatora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 2:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 11:00 am
Postovi: 276
Lokacija: Beograd
Blizu TC Piramida radi i dr Knezevic, ali kod nje je strahovita guzva. Ja sam se porodila pre 19 meseci i jos nisam yatvorila trudnicki karton, jer ne mogu toliko da cekam!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 3:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 1:06 pm
Postovi: 2
Lokacija: bg
Ko je ona?Mene je bas zanimala dr.Branka

_________________
saraaaaaa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 29, 2009 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 5:18 pm
Postovi: 4
Ako neko moze da mi preporuci nekog ginekologa u Domu Zdravlja "Merkator" bila bih mu zahvalna :)

Samo mogu da kazem da doktora Huljic Marijana i Simeonovu ne bih nikome preporucila....
Lecim se kod dr. Huljica tako da znam...

Unapred hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kod koga u dz merkator
PostPoslato: Čet Dec 02, 2010 2:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 2:52 am
Postovi: 1
Kod kog lekara ici u DZ Merkator??
Bila sam kod Simeonove i kod neke na P...
Obe ne slusaju,ne savetuju i pozuruju.

Ko je dobar strucnjak,ko je ljubazan i ko te slusa??Molim vas za predlog


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kod koga u dz merkator
PostPoslato: Uto Sep 24, 2013 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 06, 2013 7:05 pm
Postovi: 1
Jedini savet iz prve ruke koji imam je: ako ste trudni i ako ne zelite da vam skace pritisak zbog bezobrazluka ljudi u belom pri svakoj poseti - zaobidjite ginekologiju doma zdravlja stari merkator!!

Najpre nacelnica ginekologije dr Svetlana Petkovic ciji sam pacijent 3 godine unazad nije htela da mi otvori trudnicki karton jer sam joj donela ultra zvuk iz privatne ordinacije sa potvrdom da sam trudna sa blizancima i da je trudnoca rizicna zbog vise faktora. Otvorila mi je bolovanje i davala jednom mesecno na moje insistiranje uput da vadim krv. Pri svakoj poseti vodile smo isti dijalog.. Doktorka pita ko mi vodi trudnocu ja kazem pa vi ste mi izabrani lekar valjda vi doktorka.. a ne ne to nema veze samnom.. i tako 4 meseca trudnoce dok joj se nije kuma pojavila jednog dana na vratima ordinacije dok sam ja bila unutra a doktorka mi je samo diskretno dala znak glavom i pokazala na vrata.. Trebala sam tad da znam da ako je nacelnica u tom fazonu ostali doktori i sestre tek nista ne rade..

posle toga presla sam kod doktorke milosevic koja je super u danima kad popije tabletice smirotika.. kad ih nepopije cuje se urlanje iz njene ordinacije.. posle amniocinteze nije umela da procita otpusnu listu pa mi je svojevoljno promenila antibiotik koji mi je bio propisan jos 3 dana a ona mi je prepisala da pijem jos duplo jacu dozu jos 2 nedelje i nije joj bilo da li sam kao RH- primila Rhogam ili nisam iako je u otpusnoj listi to bilo navedeno kao terapija a nije znala ni koju dijagnozu da stavi na recept pa mi je taj recept proglasen nevazecim u 3 apoteke..

sve u svemu mislim da su njih dve soba do kujne.. i ne bi ih nikom preporucila jer za 8 meseci trudnoce nisam imala priliku da se uverim u njihovu ekspertizu jer mi nijedna nije uradila ni jedan ultrazvuk...

Mogla bi jos da nabrajam ali najozbiljnije mislim da taj sprat treba zaobilaziti u sirokom luku ako zelite da ostanete normalni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kod koga u dz merkator
PostPoslato: Sre Jan 24, 2018 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 24, 2018 11:53 pm
Postovi: 1
naj gora doktorka koja postoji dr.svetlana petkovic...izbegavajte ako zelite da se ne nervirate i molite za pregled.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: