Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 14, 2008 11:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 14, 2008 11:12 pm
Postovi: 14
Lokacija: CANADA
OVULACIJA KOD SVAKOG NIJE ISTA,NAJBOLJE TI JE DA UZMES BASAL TERMOMETAR I DA SVAKI DAN DOK SI JOS U KREVETU IZMERIS TEMPERATURU.POZZZZZZZZZZZZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 12, 2009 9:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 4:27 pm
Postovi: 66
A, posle koliko vremena nakon ovulacije skoci temperatura?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 18, 2009 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 5:12 pm
Postovi: 16
Draga moja
U koliko imas redovne cikluse na 28 ili 30 dana a pritom nemas nekih hormonskih poremecaja plodni dani ili ti ovulacija je od 11 do 16 dana od prvog dana ciklusa,u sustini postoji samo jedan plodni dan i to je uglavnom cetrnesti dan od prvog dana ciklusa ali posto sperma u zenskom telu moze da zivi 72h od prodiranja u mateicu odnosno jajovode pametni ljudi su zato naveli da svaka zena treba ili ne treba zavisi od zelje da se cuva u periodu od 11 do 16 dana.
Vazno je da duzi vremenski period pratis svoje cikluse i svoje telo,svake promene su individualne.
Licno sa se cuvala 4 godine racunajuci ploden dane al sam naravno bila i ginekoloski potpuno zdrava.Nadam se da sam barem malo pomogla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako zena zna kada je ovulacija
PostPoslato: Ned Dec 05, 2010 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 5:47 pm
Postovi: 1
slatke moje, proverite vaginalni sekret i sve ce vam biti jasno. prstic u vaginu posle sexa ili posle samozadovoljavanja :D . 4-5 dana pre ovulacije sekret izgleda kao belance, rasteze se izmedju prstiju. vredi se uputiti u satnicu sopstvenog organizma. posle ovulacije sekret biva kremasto beo, ne rasteze se izmedju prstiju i pomalo je lepljiv. moj ciklus traje 28-29 dana. ovulacija se ovog meseca desila 17. dan od pocetka ciklusa. bazalna temperatura mi se snizila od 36,4 na 36,2 na dan ovulacije, dok je sledeci dan porasla na 36,5. tada mi je sekret jos uvek bio kao belance. dan posle je izgledao belicast, a to znaci da je ovulacija zavrsena. vrlo prosto. srecno svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako zena zna kada je ovulacija
PostPoslato: Ned Jul 17, 2011 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 30, 2011 7:06 pm
Postovi: 3
moze li mi neko kazati, dali sekret MORA biti za vreme ovulacije?
tj ako nema sekreta nema ni ovulacije,ili? i jel bi moglo da ima sekreta al da se ne vidi na papiru ili gacicama? ili npr da se vidi pre sexa,ili kad se zena uzbudi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako zena zna kada je ovulacija
PostPoslato: Uto Avg 07, 2012 1:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 07, 2012 1:18 am
Postovi: 6
A da li mozda mozete da mi date bilo kakvu informaciju o mom problemu? Naime, pre nekih 20-ak dana sam primetila da mi je pojacan sekret, tacnije moj decko mi je to rekao prilikom odnosa (toliko je bio cudan da smo morali da prekinemo odnos) otisla sam odmah potom kod ginekologa i uradila mi je briseve,detaljno pregledala i ustanovila da nije nista sem malo pojacanog sekreta. Dala mi je da koristim Gino-daktanol vaginalete. Cim sam ih sve iskoristila dobila sam mens. (a tokom svih tih dana ja nisam osecala nikakve probleme,sve je bilo normalno)....i cim se sve to zavrsilo ispostavilo se da je sekret i dalje lepljiv... da li je imao neko slicno iskustvo? Zaista ne znam sta da radim i ne znam sta je to stanje izazvalo o.O


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: