Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 27, 2006 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 30, 2006 6:07 pm
Postovi: 27
isti slucaj i kod mene, ja sam nekada stalno u plodnim danima a folikul ne prska tj. nema ovulacije

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 27, 2006 2:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 18, 2006 2:32 pm
Postovi: 21
Maybe baby je jedna obicna glupost!!! Posto nisam mogla da ostanem u drugom stanju pune dve godine odlucila sam da najpre pomocu te spravice pokusam da odredim da li ja uopste imam plodnih dana.... Koristila sam ga bas onako kako pise u uputstvu (ujutru pre pranja zubica, jela, prve cigartere) svaki dan ciklusa ,nisam uspela da uhvatim kad su mi plodni dani. Vec sam pocela da umisljam da nesto nije u redu samnom....
Sad sam u petom mesecu trudnoce, tacnije 20+3. Super napredujemo i jedva cekamo da se preporodimo :)

Naravoucenije: ne koristite ga kao kontracepciju niti za utvrdjivanje najboljeg dana za zacece!!!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: maybe baby???
PostPoslato: Ned Avg 06, 2006 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 1:25 pm
Postovi: 9
Poslednju menstruaciju sam imala 11.07.
Maybe baby mi je pokazivao mesovitu i cistu papratastu strukturu u periodu od 22-29.07.
Danas, 06.08. ponovo se pojavila paprat.
Napominjem da imam prilicno neredovne cikluse, ali svejedno mi situacija nije bas jasna.
Kako je u objasnjenju za koriscenje ovog istrumenta receno, paprat se pojavljuje kada je nivo estrogena povecan.
Zanima me da li je se nivo estrogena povecava ako je u pitanju trudnoca.
Molim vas da neko sa slicnim iskustvima pokusa da odgovori na moje nedoumice.
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: iskustvo
PostPoslato: Pon Avg 07, 2006 5:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 06, 2006 10:07 pm
Postovi: 2
I JA IMAM ISTO ISKUSTVO. KUPILA SAM MAYBE BABY PO NAGOVORU DRUGARICE KOJA JE UZ POMOC NJEGA OSTALA U DRUGOM STANJU.IAKO GA PRAVILNO KORISTIM, MENI JE SVAKI TRECI DAN PLODAN.POSTO VEC DUZE VREME NE OSTAJEM TRUDNA, ISLA SAM U BOLNICU NA PRACENJE OVULACIJE I PONELA GA SA SOBOM.NA DAN OVULACIJE, POKAZAO MI JE NEPLODNE DANE. MOJ SAVET VAM JE DA PRATITE SEKRET OKO SREDINE CIKLUSA. KADA JE OVULACIJA, ON IMA IZGLED SVEZEG BELANCETA. PROVIDAN JE I RASTEGLJIV. JA IMAM CIKLUS NA 31 DAN I OVULACIJA MI JE UVEK KADA JE PRACENA BILA 16. DANA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 27, 2006 3:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Meni se totalno isto desava...dva dana paprat..pa nista..pa opet..itd. Jedan moj prijatelj mi je rekao da imam nedovoljan nivo estrogena i HCG-a..ili da imam ciste na jajnicima,a nemam ih...a preporucili su mi ga parovi koji su tako zatrudneli...pa vi sad vidite...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 27, 2006 3:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Meni se totalno isto desava...dva dana paprat..pa nista..pa opet..itd. Jedan moj prijatelj mi je rekao da imam nedovoljan nivo estrogena i HCG-a..ili da imam ciste na jajnicima,a nemam ih...kao da imam stalno ovulaciju...a preporucili su mi ga parovi koji su tako zatrudneli...pa vi sad vidite...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: