Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Izraslina na vulvi
PostPoslato: Pet Jul 16, 2010 11:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nije Bertolini, vec je u pitanju obichna zlezda koja se zapushi i pretvori u bubuljicu ili aterom koji moze sam od sebe da nestane ili ako se gnajvi i cedi naravno i da se reshi kao bolna bubuljica. Nekada je u pitnaju i urasla dlaka, zato vodite rachuna o tome kako tretirate tu regiju!

Nije u pitanju polna bolest vec jednostavno kod neke zene se javlajju ovakve dosadne stvari a kod neke druge ne, u pitanju su i hormoni i osetljivost koze i zlezdica i izvodih kanala.

Kada se pojave i bolni su masirajte ih kantarionom, zrachite bioptron lampom i ako je ikako moguce ne cedite ih, mada drezniranje najvishe pomaze i olakshava bol uvek.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izraslina na vulvi
PostPoslato: Pon Avg 18, 2014 3:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2014 3:46 pm
Postovi: 1
citala sam ovu temu pre nekih deset dana jer sam imala tako neki problem...pojavio mi se otok dole nenormalne velicine...velicine nekog manjeg jajeta...i bolelo me nisam mogla da sedim,stojim,hodam..ni da spavam...pocelo je se manjim bolom izmedju nogu kao kad se nazuljite na nesto,posle pet dana bol je bio toliko jak da sam otisla u hitnu...tamo su mi dali nesto protiv bolova i rekli da dodjem sutradan,medjutim to nije pomoglo,sutradan sam dosla i to su morali da secnu...samo seckanje tog otoka nije bolelo koliko je bolelo cedjenje tog nekog gnoja...to je bol da pristo moras da kukas ja sam plakala,ne plasim vas ali tako je kako je...danas posle deset dana napipam tri kvrdzice negde blizu klitorisa sa leve strane...koje opet po malo bole,i opet se pojavljuje neki mali otok koji je opet sve veci...nadam se da nece opet seckati jer stvarno ne bih mogla vise to da podnesem :D eto to je samo da znate da je bolje odmah otici ginekologu nego traziti po forumima :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: