Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 16, 2008 9:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Meni je nelogicno da uvece stane a ujutru nastavi.Ja kao prekjuce dobila oskudno,juce skoro nista sasvim malo zacrvenelo nakon sto sam se nesto strasno pokacila sa svekrvom a danas malo nesto pa se pitam jel to meca il tackasto.Ja ne idem na more pa mi svejedno dali me stiglo sad ili za koji dan,danas mi 29.dan znaci kao po planu i programu bi trebalo da imam ali neznam sta je i kako da ga nazovem.A grudi me nisu nikad ni bolele nesto.Neznam jel ima veze sa vitaminom E.Cure srecan put,uzivajte i umesto mene a ja cu zbrisati u Nis cim mi se ukaze prilika.I samo SMIRENO.Mozda se i nadjete tamo negde i utanacite planove za ekskurziju.Srecno :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 16, 2008 9:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Jassy,zavidim ti na tom MALO!Kod mene jos nije tako na zalost.Al nema sada nazad,jel da?Moram biti strpljiva htela,ne htela.Danas 8.dan i jos se cedi.Al sta je tu je.Vazno da se mi lepo odmorimo i nauzivamo :D

Sanyalice,nadam se da ce biti smireno....... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 17, 2008 8:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
hahahha necete verovati!!! nishta od NG, kad danas neshto zuckasto-braonkasto...ovakvo josh nije bilo hahahaha bash sad kad se spremam za putovanje :lol: :lol: :lol: I misli to u gatjama da mi moze pokvariti dobro raspolozenje i radost zbog putovanja? E pa nece moci!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 1:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Smirenice moje,samo da vas sve pozdravim.Bicu na odmoru neko vreme ali se javljam cim stignem :D

Drzite mi palceve da me curkanje zaobidje na moru.I ja cu vama,naravno.Lepo se odmarajte i sve iskoristite maximalno :D

p.s.Minada to curkanje sigurno nije od vitamina E.Pa njega piju cak i trudnice koliko je dobar.Ne brini,mozda je tackasto a mozda ti se meca vec poprilicno smanjila.Javljaj u svakom slucaju.KIss :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 4:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
Drage moje :)
ja sam jutros kao dobila.Kažem "kao" jer to ima neku bledo,bledo ružičastu boju...čak mi nekako ide i na žuto.33-ći dan danas :)
Kako reče sanzyica, ništa mi neće pokvariti raspoloženje :)
Ja putujem u subotu.kuckamo se još do tada :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 8:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
:D hahhaha chitam sad postove, pa prochitam kako Martat kaze Minadi:'mozda ti se mAca smanjila od vitamina E' :lol: :lol: :lol:
hahaha onda vidim da je u pitanju mEca...a ja vec reshila da odem da kupim taj chudesni vitamin :wink: ...bolje da kupim cvikere s jachom dioptrijom :lol: Pozz i NE BRINITE !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 9:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Hahahaa Sanyalice milice.Pa ja i jesam mislila na MACU al greskom napisala MECA.Ne trebaju tebi cvike nego meni.
Kako tvoje zuto danas???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 2:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
:D Nema ni zutog ni nicheg, Bogu hvala :D a to i svima vama, smirenice, zelim :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 8:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
Bravo sanylice :)
kod mene kao krenulo, ali to je toliko oskudno da ne znam kako da nazovem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 20, 2008 7:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
E PA SANJALICE DA NAM SVIMA BUDE KAO I TEBI.I MENI JE OSKUDNO ALI SE PITAM KOLIKO CE DUGO DA POTRAJE.CURE,CURKALO ILI NE BAR CETE JEDNOM DA SE POTOPITE.NEK VAS VODI SANJALICIN OPTIMIZAM. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 23, 2008 1:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 18, 2008 3:54 pm
Postovi: 12
Zdravo koleginice po spirali posto sam nova na ovom sajtu kao i svaka zena prvo pogledam ginekologiju i kada sam nasla vas koleginice po spirali resih da sa vama podelim moje iskustvo. Naime ja sam imala spiralu Mona-Lizu uradila sam je u Svajcarskoj posle rodjenja drugog deteta sve mi je bilo u redu jedno godinu dana i posle krecu moji problemi imala sam neredovne menstruacije pila silne lekove i posle cetiri godina (od ugradje spirale) i bezbroj poseta doktorima ostajem trudna preko spirale.Kada sam uradila test i sa testom otisla u bolnicu nisu mogli da shvate kako sam dosla na ideju da uradim test kad imam spiralu cetiri godine.(ali to je nesto jace od nas to svaka zena koja je radjala zna da oseti) i tako posle deset godina braka ja radim svoj prvi abortus. Mislila sam da to meni ne moze da se desi da sam jedna od savremenih zena zasticena imam spiraluuuuuu.Ali eto desi se kad se najmanje nadas. Zato vas pozdravljam i zelim svako dobro da se nijednoj od vas ne desi ono sto se desilo meni.Puno pozdrava od jedne ex koleginice po spirali!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 01, 2008 11:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Dobro dosla, koleginice smirenice. Hej! Kako to? Mislis preko ove nashe voljene MIRENE ti nam zakevila??? A to Mona Liza? Ti joj tako tepash, ili? Pozdrav veeeeliiikiiii i javi se da nam razjasnish to. Mi smo malko bile odsutne, ali polako se okupljamo. Sorry, umorna sam, tek doputovala, pa mozda nisam skontala to sto si napisala zbog umora. Zato te molim da pojasnish, vazi? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 9:00 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Sanjalice duso vratila si se?Kako je bilo?Jel curkalo sta?Ja imala 2.mecu nakon inseracije i opet se otegla,nije bila previse obilna ali je konstantno curelo.Kad je stalo tacno na moj rodjendan posle par dana bilo 2 dana ono kao 16.dan.Dokle ce trajati privikavanje?Kako li je Martit i Jassy.Njima je ovo prvo letovanje.Ovo za Mona-Lizu mislim da nema veze sa Mirenom verovatno obicna mehanicka spirala kod koje je sve moguce.Kiss i pisemo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: strasno
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 10:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 10:25 pm
Postovi: 20
da i ja nesto dodam

Meni je ugradjena 18.04.08

ja ne spadam u te srecnice koje nemaju problema
moj menzis sada umesto 7 dana traje 3 nedelje
uzasne bolove koje sam imala u donjem delu stomaka doktori su povezivali prvo sa peskom u bubregu pa onda debelo crevo
medjutim nista od tog, MIRENA izaziva bolove
depresivno stabje
libido(zelja za sexom) ravna nuli bar kod mene

MIRENA izaziva bolove

iako doktor kaze da navodno krvarenja nisu vezana za nju, sto ja vidim drudgacije jer posle ugradnje je sva ta zavrzlama pocela
i ako ne bude hteo on da je izvadi nacicu drugog ginekologa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 2:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Cao drage moje Smirenice :D

Prosla sam extra na moru,bez curkanja,bez braon i ostalog.Doputovala sam u utorak ujutru a juce,u sredu je krenulo nesto brljavo.Ma sada neka brljavi koliko hoce,samo kada na moru toga nije bilo.A da budem iskrena,mislim i da mi je vreme da dobijem :D

Zao mi je sto citam i neka losa iskustva,ali se nadam da ih nece biti puno.Umorna sam jako pa cu se javiti kada malo predahnem :D Cmokim vas sve puuuuuuno!!!!Pisite kako ste........


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 89 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: