Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 2:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Okupaces se i ti Minada vec negde.Ne mora da bude more,bitno je promeniti sredinu i tako napunis malo baterije.Mene najvise nervira sto ne znam kad cu da dobijem.Ovo curkanje izmedju cu da istrpim nekako,al to iscekivanje vestice me izludjuje.Volela bih ja da sam opustenija i da ne "virim"mnogo ali to je jace od mene.I sve mi se nesto cini-sad ce da krene.Zvucim kao luda zena al vi bar to razumete.Pisite drage moje,podrska znaci puno :D

p.s.Jassy,sta mislis da ipak uzmem one MINI tampone umesto NORMAL?Ja i ne znam da li postoji razlika u duzini?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 3:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
E,da opet ja...Procitala sam da je jednoj zeni dr prepisala vitamin E da pije zbog tackastih krvarenja i njoj su navodno prestala.Zanima me da li znate nesto o tome i kakav uticaj vit E ima na to?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 3:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Nikad cula.Gde si to procitala?Pitaj dr sa 21.dan.Mozda oni znaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 3:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Negde na netu,nemam pojma gde.Ja znam da se vit E preporucuje onima koje pokusavaju da ostanu u drugom stanju ali ovo sam prvi put cula.Zato vas i pitam,dal znate nesto vise o tome.Vitamin E,ne moze da nam skodi,ako nista dobar je za ten,kosu i nokte.Ja cu sad da ga kupim i pocinjem da pijem,pa cemo videti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 10:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
Devojke, ja nisam nervozna, ja sam povremeno potpuno luda žena koju ne poznajem i koju ponekad uspem da savladam :( Skroz lude reakcije ima. Ma strašno :( Neprekidno virim, samo nešto čekam, ne mogu da se opustim. Uh, bole me ledja i jajnici, ako opet nešto krene-stvarno ću da odlepim :evil:
Probaj Marta sa mini tampončićima, vidim da si se baš istripovala, onda bolje malecki.
Ne znam za vitamin E, ali u svakom slučaju ne može da škodi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 10:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ma ja cu da siznem skroz.Nista mi ne pricaj o nervozi.Evo veceras mi opet krece nesto crveno.Cini mi se kao da cu da dobijem.Ja vise ni ne znam kad sam imala,samo znam da ne prestaje da smara.Grudi bole,gladna sam,zivcana.Eto....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 06, 2008 6:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Cure,hajde bar da probamo da ubedimo sebe da ce to proci.Tu je i caj od maticnjaka za smirenje,a moze se napraviti kao i sok(na isti fazon kako se pravi sok od zove).Prerano smo se ponadale da cemo biti izuzetci i dfa ce nam privikavanje trajati do prve mece i da ce sve biti kao pre samo jos bolje.Meni curka bez prestanka,sad sam opet imala 16.dan.Sexa nema pa sam extra nervozna.Jesam li ja stavila spiralu ili on pa oseca neke kontraindikacije.Sto se ja zezam svaki dan sa uloscima a nikakva nagrada?Ali doktor je rekao da ce to proci za 2-3meseca.Racunam na to.Vidite kako Luda Nasta tek sad pred 1.rodjendan prestala sa tackastim.Znaci ona je izuzetak.Opustite se koliko god mozete i pravac more.Uzivajte i umesto mene.Stace to a ionako niko nece primetiti da nosite tampone.Ovako samo pojacavate stvar.Nedajte se zenske. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 06, 2008 2:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Sinoc crvenkasto a danas nista :o :o :o Kakva igra zivaca,a?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 07, 2008 6:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
E,tako je Marta meni bilo svih ovih meseci unazad. Samo me je seckalo, neprekidno.
Ne smem da se usudim da na glas izgovorim, ali evo, moram da podelim sa vama: deveti dan kako nemam ništa. Baš ništa. Ne smem ni da pomislim da li se to konačno normalizuje i ide ka onome zbog čega smo i stavile i Mirenu.
Strpljenja cure, premnogo strpljenja treba za sve ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 07, 2008 8:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Smirke moje drage, gde ste? :D
Nemojte da brinete, hajde pokushajte da ne brojite dane. Mozda sam zaboravila, ali mislim da nisam bash puno obracala paznju na ta curkanja. Vazno mi bilo da nema onih odliva, a i da mi organizam nije odbacio spiralu. Takodje, smatram da je potrebno vreme da se akumulira dovoljna koncentracija hormona koji ce to srediti.Pozdravljam vas punooo. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 07, 2008 8:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ja vrim od hormona :D
Ma ja sada zelim da sto pre dobijem da bi na moru bila libero.Nikad udovoljiti.Ah zene!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 1:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
Slatko me nasmeja Marta :lol:
Ja "kipim" od hormona :)
Od jutros me bole grudi i pomalo stomak, kao da cu ponovo nesto da dobijem
U pravu je Sanylica.Najvaznije je da nemamo odlive!
Pozdrav svima i Smirite se (ovo ponavljam sebi svakog minuta) ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 1:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Cao Jassy,sad sam sela za komp da procitam nesto o Mireni na hrvatskom sajtu www.mirena.com
Ima nesto kao pitajte ljecnika pa tu ima puno konkretnih pitanja i odgovora koji nas zanimaju.Ako nisi,iscitaj.Ima i gorih @slucajeva@od nas haha.Ja sam vec par dana u braon fazi i zivci su mi kao strune.tacno znam da cu dobiti na moru i da cu sa uzivanjem gledati druge kako se kupaju :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 2:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
Evo, sad procitah najcesca pitanja i odgovore. Jesi li videla ovo:
· Mogu li se nositi tamponi uz IUS?

Da, ne postoje nikakva ograničenja.


· Je li moguće greškom izvući IUS tijekom vađenja tampona?

Ne baš. Najlonski končići IUS-a nalaze se toliko visoko u vagini da ih je nemoguće dohvatiti tijekom izvlačenja tampona.

Eto ti :)
Opusti se Marta, please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 2:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Procitaj PITANJA LJECNIKU pa levo imas PITALI STE i na dnu strane poslednje pitanje vezano je za tampone.

E,tu se ne preporucuje upotreba tampona!Moj dr je profesor sa dugogodisnjim iskustvom,a kada je u pitanju Mirena i u toj prici je godinama,i on mi je rekao NI SLUCAJNO! Lepo mi je rekao da se infekcija prenosi uzlazno preko niti od Mirene i da se zaista moze desiti da se prilikom menjanja tampona zamrse niti od Mirene.

Ja ne bih da rizikujem pa taman se ne okupala.A druge dame kako hoce,na njima je :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: