Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: ????
PostPoslato: Čet Avg 10, 2006 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 4:17 pm
Postovi: 33
Lokacija: Beograd
stvarno nekad vredi otici u privatnu, provereno dobru, kliniku! pitas sta te zanima, urade ti analize koje treba i koje bi ti zeleo, ne gledaju te kao palu sa marsa, valjda su vise ljubazniji ( ne znam jer nisam bila) ali cenim da jesu!odem danas na pregled u DZ Vozdovac, sam sebi stavis cist papir, posle ga i bacis jer je sestra previse zauzeta otvaranjem pasijansa na racunaru, pita pitanja koja ne razumem, kao kako su to meni otvorili tu karton kad sam ja iz unutrasnjosti a vec 3, 5 godine idem tu na preglede!??? sta se promenilo, i sta sam ja tu propustila!?
imam jedno pitanje : Kod kog doktora i gde mogu da odem i da lepo pitam sve sta me zanima, ipak ja nisam zavrsila Medicinski fakultet i ne nazivam sebe doktorkom, pa valjda je njihov poziv i human a ne samo ko i sta treba da ima ponese i odneste, sta treba? pa zdravstevnu knjizicu!oni rade svoj posao kao i svi drugi, a kako to rade to vec ide na njihovu savest, a na zalost po nase zdravlje!

_________________
Budite kulturni prema svom telu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 12, 2006 10:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 2:51 pm
Postovi: 68
Cao svima!

Ja sam se ranije javila sa savetom za dr Banasevic, pa me nije bilo duugo vremena.

Pa evo, Bojana je vec opisala, pa je suvisno da dodajem o stvarnom i iskrenom postenju doktorke. Prema meni se odnosila sa svim mogucim postovanjem i strpljenjem i odgovarala na sva moja pitanja i cak mi je crtala kako sve to izgleda, gde se sta nalazi...

Dakle, Apsolvent, savetovala bih ti nju, ako zelis detaljan opis i da postavis hiljade pitanja :D . A to sto kazes za privatnike ne mora da znaci. Jer neki od njih su takvi da kada im platis oni ti lepo napricaju pricice, pa te ne izlece do kraja, da bi opet dosla kod njih i platila i tako...

Ruzo, sta si ti uradila? Jesi li prebacila negde karton?

Pozdrav od mene!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 18, 2006 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Nikki03, lepo sto si ponovo ovde.

Nisam jos prebacila karton. Cekam da prodju ovi godisnji odmori.

A u medjuvremenu pratim temu, kadgod mogu...

Pozdrav,
Ruza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr Sljukic
PostPoslato: Pet Avg 18, 2006 7:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Caos svima!
Ja sam bila pre 2 dana na pregledu kod dr Sljukic i mogu da kazem da je jako prijatna zena,hoce sve da ti objasni i da te saslusa,medjutim do kraja meseca radi samo ponedeljkom i sredom,i to ponedeljkom je na ultrazvuku a sredom radi preglede jer je na nekom usavrsavanju.
Meni se svidela zena,deluje mi bas ok!
Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 19, 2006 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 15, 2006 5:24 pm
Postovi: 22
mila67 je napisao:
cao i od mene,

A karton imam kod divne dr Djudrdjice Cirakovic, koju uvek i svakom mogu preporuciti. Zena je fenomenalna, i odlican strucnjak za postavljanje prave dijagnoze. RAzgovarala sam sa vise i trudnica i zena koje su imale probleme dok smo bile u cekaonici i sve su odusevljene njome.
(Mada, u zadnje vreme, kao da se malo uobrazila, a mozda je samo bila premorena.) I kod nje su uvek velike guzve.



ja sam bila neko vreme kod dr cirakovic i moram priznati da nemam nista pozitivno da kazem o njoj - prvo preglede obavlja toliko brzo i bolno da nisam mogla da sedim pola sata (a nikada me nije bolelo ni kod jednog drugog) a pritom me je terala da uradim milion i jedan bris danima sam se razvlacila po domovima zdravlja i institutima iako to nije bilo potrebno , vec se desilo to da je u pocetku napravila gresku u dijagnozi pa kasnije to nije htela da ispravi vec sam para i para dala na neke analize i na kraju se prebacila kod ginekologa na vma koji mi je rekao da je sve u redu i time potvrdio da je totalno neprofesionalno postupila...
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lose iskustvo
PostPoslato: Sub Okt 21, 2006 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 21, 2006 11:23 pm
Postovi: 1
O doktorki LAzic iz D.Z Vozdovac samo lose. Naime...supruga mi se upravo porodila carskim rezom u 32-oj nedelji trudnoce. Rezultat rada doktorke je taj da nije obratila paznju na poviseni krvni pritisak tj. simptome preeklampsije koja je moju suprugu( a zamalo i bebu) kostala zivota. Jedno obicno merenje prirtiska na kontrolnom pregledu bi predupredilo sve muke i patnje kroz koje je moje voljeno bice proslo. Necu ni da pomislim sta bi se desilo da nije bilo doktora iz GAK Narodni Front( Dr. Dejan Filimonovic radio carsi rez). Hvala osoblju NArodnog Front-a a doticnoj zelim da se penzionise dok jos za neku trudnicu nije kasno.

_________________
Radoznalost je ubila macku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 23, 2006 1:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Okt 16, 2006 2:14 pm
Postovi: 102
...ja sam preshla kod doktorke banashevic.... sve pohvale. otishla sam kod nje u privatnu ordinaciju, a kad sam joj rekla da mi je inache karton u DZ Vozdovac, rekla mi je da nema potrebe da dolazim privatno, vec samo da premestim karton kod nje u DZ. Takodje, posto mi je prepisala Logest kontraceptivne, a daju se na recept, da se ne bih troshila na to, da samo dodjem kod nje da mi napishe recept.... i meni je sve crtala. eto. stvarno je super.
ps otishla sam kod nje, nakon shto sam chula rechi hvale na ovoj temi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 24, 2008 6:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 6:24 pm
Postovi: 1
Tople preporuke za dr Šišović, meni savršeno odgovara, koncizna je i direktna a u isto vreme prijatna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 06, 2009 6:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 25, 2008 10:06 pm
Postovi: 3
Vidim da ste nahvalili dr.Banasevic,pa me interesuje,moze li mi neko reci da li ona jos uvek radi tamo(posto ste ovo pisali u 2006.god.)?:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 11:00 am
Postovi: 276
Lokacija: Beograd
Radi draga, i u DZ i privatno u Primi.
Meni je vodila trudnoću, i opet će, ako Bog da!!!
Sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 14, 2009 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 25, 2008 10:06 pm
Postovi: 3
Hvala puno na odgovoru...Znaci,u utorak idem da prebacim karton kod nje... :)
Hvala ti jos jednom...! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 3:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 4:58 pm
Postovi: 13
Lokacija: Beograd
Hvala svima na odgovorima.
Puno ste mi pomogli oko izbora ginekologa ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 09, 2011 3:26 pm
Postovi: 7
Nikako kod dr Banasevic..samo prati sekret,leci sekrete a pusta da cin1 preraste u cin3..da nisam slucajno otisla kod drugog doktora imala bih rak,ovako sam se izvukla u 5 do 12..i nije sposobna da uoci kondilome,tvrdi da ih nema da bi protivrecila drugim doktorima da bi ispalo da oni nemaju pojma da bih dolazila kod nje jer zna da svi ce pre poverovati u ono sto im prija,da je sve ok i da je to samo sekret..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Sub Jan 29, 2011 6:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 6:03 pm
Postovi: 1
Kako nikako dr Banasevic??? Jao, nemoj sad molim te!!!
Imam zakazano kod nje za 10 dana!!!!
Reci mi molim te, ako vec ides u DZ Vozdovac, kakve su im ordinacije, jel ima neki paravan iza kog se skines, ima li onaj mantil i papice za jednokratnu upotrebu ili ...? ( :wink: nisam nikada bila u DZ na pregledu)

Hvala unapred!!!! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Uto Feb 01, 2011 3:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2008 3:03 am
Postovi: 17
Lokacija: beograd
Zdravo devojke,
Da li neka od vas ima iskustva kod Dr. Rade Stojic? Ona radi u Domu zdravlja Sumice, to je isto Vozdovac.
Od nedavno je ona moj Ginekolog i jos uvek nemam misljenje o njoj.
Bila sam dva puta kod nje, kada mi je radila papu i briseve, i kada sam otisla po rezultate.
Uzimanje briseva je proteklo bolno kao nikada do sada, ali je bila jako ljubazna.
Kada sam otisla po rezultate, uopste mi ih nije dala nego mi je rekla da je mesovita bakterijska infekcija i da koristim Macmirror. Predpostavila sam da je bila zauzeta ali cemu onda zakazivanje ako nije mogla da mi posveti vise od 5 minuta.
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: