Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 25, 2006 2:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 29, 2006 2:18 pm
Postovi: 10
Ja sam pacijent doktorke Lazić u dz Voždovac, i o njoj mogu da kažem sve najbolje. Vrlo je fina i uvek spremna da odgovori na sva pitanja. Ja stručnost ne mogu da procenim, ali od drugih sam cula da je vrlo strucna, a o tome valjda nešto govori i to da je načelnik ginekologije u dz Voždovac. Pozdrav svima

_________________
Cekam mog bebca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 28, 2006 5:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Evo mene, ponovo.

Marinaja, Jacquellineno1, Nestrpljiva, hvala vam za javljanje.

Samo jos da vas pitam koliko dr Sljukic, odnosno, dr Lazic imaju otprilike godina?

I, naravno, ako ima jos nesto za pisanje, svi mi koji smo zainteresovani za ovu temu cemo rado citati.

Nestrpljiva, zelim ti da bebca uskoro i docekas.

Pozdrav,
Ruza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: :)
PostPoslato: Pet Jul 28, 2006 7:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Caos narode!!
Ruzo,dr Sljukic ima nekih 40-ak godina recimo.Inace,na godisnjem je do 14.avgusta.Bila sam ja u ponedeljak,primaju samo hitne slucajeve zbog godisnjih domora.
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 31, 2006 11:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 29, 2006 2:18 pm
Postovi: 10
Cao Ruzo,

Dr Lazic ima cetrdesetak godina i vrlo je simpaticna. Ja sam njom odusevljena. Ona ce biti na odmoru od sredine do kraja avgusta.
Inace, ja sam bila nestrpljiva 2 godine, a sada sam u drugom mesecu trudnoce! Mozda bih mogla da promenim ime na forumu ;) Pozdrav svima!

_________________
Cekam mog bebca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 03, 2006 3:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 03, 2006 10:06 am
Postovi: 3
Lokacija: beograd
cao i od mene,

Za one koji su clanice Rode, vec ce me prepoznati i sta sam sve pricala o ogavnim stvarima koje sam dozivela u DZ Vozdovac, a radilo se o dr Sisovic.
Zena mog kolege je bila kod njega i iznijela 3 trudnoce, ali samo oni znaju koliko plavih koverti i svega ostaloga su joj ostavili tokom te 3 trudnoce a i posle.

Ja sam kod nje dosla u vreme kad je dr kod koje imam karton bila na godisnjem, i to sto sam dozivela je strasno: nikad i nikome je ne bih mogla preporuciti!

A karton imam kod divne dr Djudrdjice Cirakovic, koju uvek i svakom mogu preporuciti. Zena je fenomenalna, i odlican strucnjak za postavljanje prave dijagnoze. RAzgovarala sam sa vise i trudnica i zena koje su imale probleme dok smo bile u cekaonici i sve su odusevljene njome.
(Mada, u zadnje vreme, kao da se malo uobrazila, a mozda je samo bila premorena.) I kod nje su uvek velike guzve.

Drugarica, (ciji je btw otac ginekolog u penziji, vrlo star sa praksom iz Hrvatske) mi je bas neki dan rekla da ona ide vec par godina kod dr Lazic i da je super zadovoljna, samo sto je isto problem sto je valjda dr Lazic tamo neki sef pa su i kod nje velike guzve jer ne radi svaki dan s pacijentima.


* Ja razmisljam da prebacim karton u DZ Stari Grad, isto zbog promjene adrese, ali isto nemam pojma kod koga bih. - Pomoc?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 03, 2006 6:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 7:32 pm
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Mila, hajde molim te ostavi link za tvoje komentare o dr Sisovic, bas me interesuje, jer sam sticajem okolnost od nedavno njen pacijent...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: sisovic?
PostPoslato: Uto Avg 08, 2006 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 4:17 pm
Postovi: 33
Lokacija: Beograd
oooooo, malo mi je nelagodno da citam ovo o dr. sisovic jer sam njen pacijent vec tri i po godine! molim vas recite mi sve sta i kako pa da idem kod drugog ginekologa ako bas toliko ne valja! ja i nisam imala nekih problema do skoro samo sam isla na redovne ginekoloske preglede tako da vise o nekom lecenju ne bih znala da kazem!

_________________
Budite kulturni prema svom telu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: gde?
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 10:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 4:17 pm
Postovi: 33
Lokacija: Beograd
ako neko zna, kazite mi gde da odem sutra ili danas u koliko neko zna kod ginekologa a da to nije studentska poliklinika, da ne bih cekala i sutra a u slucaju da dr. ne bude htela da me primi! molim vas bas ne bih da cekam! hvala!

_________________
Budite kulturni prema svom telu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 10:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 7:32 pm
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Apsolvent, pa, idi u DZ Vozdovac, ako si vec kod Sisovicke, jer kad je neki lekar na odmoru obavezno ga menja drugi, samo vidi ko zbog smene. Znaci, nemas razloga da ides u Studentsku, a i ako nece da te prime objasni da ti je hitno inace ne bi dosla kod zamene. Mislim da je trenutno menja dr Lazic, nemoj da me drzis za rec.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: zamena
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 12:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 4:17 pm
Postovi: 33
Lokacija: Beograd
meni se cini da je menja dr. Ćiraković , a pojma nemam kakva je ona!, danas je Mamula a na forumu sam procitala da je treba izbegavati tako da mi nista drugo ne preostaje nego da cekam do sutra!

_________________
Budite kulturni prema svom telu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ????
PostPoslato: Čet Avg 10, 2006 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 4:17 pm
Postovi: 33
Lokacija: Beograd
stvarno nekad vredi otici u privatnu, provereno dobru, kliniku! pitas sta te zanima, urade ti analize koje treba i koje bi ti zeleo, ne gledaju te kao palu sa marsa, valjda su vise ljubazniji ( ne znam jer nisam bila) ali cenim da jesu!odem danas na pregled u DZ Vozdovac, sam sebi stavis cist papir, posle ga i bacis jer je sestra previse zauzeta otvaranjem pasijansa na racunaru, pita pitanja koja ne razumem, kao kako su to meni otvorili tu karton kad sam ja iz unutrasnjosti a vec 3, 5 godine idem tu na preglede!??? sta se promenilo, i sta sam ja tu propustila!?
imam jedno pitanje : Kod kog doktora i gde mogu da odem i da lepo pitam sve sta me zanima, ipak ja nisam zavrsila Medicinski fakultet i ne nazivam sebe doktorkom, pa valjda je njihov poziv i human a ne samo ko i sta treba da ima ponese i odneste, sta treba? pa zdravstevnu knjizicu!oni rade svoj posao kao i svi drugi, a kako to rade to vec ide na njihovu savest, a na zalost po nase zdravlje!

_________________
Budite kulturni prema svom telu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 12, 2006 10:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 2:51 pm
Postovi: 68
Cao svima!

Ja sam se ranije javila sa savetom za dr Banasevic, pa me nije bilo duugo vremena.

Pa evo, Bojana je vec opisala, pa je suvisno da dodajem o stvarnom i iskrenom postenju doktorke. Prema meni se odnosila sa svim mogucim postovanjem i strpljenjem i odgovarala na sva moja pitanja i cak mi je crtala kako sve to izgleda, gde se sta nalazi...

Dakle, Apsolvent, savetovala bih ti nju, ako zelis detaljan opis i da postavis hiljade pitanja :D . A to sto kazes za privatnike ne mora da znaci. Jer neki od njih su takvi da kada im platis oni ti lepo napricaju pricice, pa te ne izlece do kraja, da bi opet dosla kod njih i platila i tako...

Ruzo, sta si ti uradila? Jesi li prebacila negde karton?

Pozdrav od mene!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 18, 2006 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Nikki03, lepo sto si ponovo ovde.

Nisam jos prebacila karton. Cekam da prodju ovi godisnji odmori.

A u medjuvremenu pratim temu, kadgod mogu...

Pozdrav,
Ruza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr Sljukic
PostPoslato: Pet Avg 18, 2006 7:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Caos svima!
Ja sam bila pre 2 dana na pregledu kod dr Sljukic i mogu da kazem da je jako prijatna zena,hoce sve da ti objasni i da te saslusa,medjutim do kraja meseca radi samo ponedeljkom i sredom,i to ponedeljkom je na ultrazvuku a sredom radi preglede jer je na nekom usavrsavanju.
Meni se svidela zena,deluje mi bas ok!
Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 19, 2006 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 15, 2006 5:24 pm
Postovi: 22
mila67 je napisao:
cao i od mene,

A karton imam kod divne dr Djudrdjice Cirakovic, koju uvek i svakom mogu preporuciti. Zena je fenomenalna, i odlican strucnjak za postavljanje prave dijagnoze. RAzgovarala sam sa vise i trudnica i zena koje su imale probleme dok smo bile u cekaonici i sve su odusevljene njome.
(Mada, u zadnje vreme, kao da se malo uobrazila, a mozda je samo bila premorena.) I kod nje su uvek velike guzve.



ja sam bila neko vreme kod dr cirakovic i moram priznati da nemam nista pozitivno da kazem o njoj - prvo preglede obavlja toliko brzo i bolno da nisam mogla da sedim pola sata (a nikada me nije bolelo ni kod jednog drugog) a pritom me je terala da uradim milion i jedan bris danima sam se razvlacila po domovima zdravlja i institutima iako to nije bilo potrebno , vec se desilo to da je u pocetku napravila gresku u dijagnozi pa kasnije to nije htela da ispravi vec sam para i para dala na neke analize i na kraju se prebacila kod ginekologa na vma koji mi je rekao da je sve u redu i time potvrdio da je totalno neprofesionalno postupila...
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: