Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 24, 2007 10:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 1:04 pm
Postovi: 67
Svima toplo preporucujem Dr Biljanu Zivaljevic (N.Front)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 3:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 6:27 pm
Postovi: 27
vodila sam trudnocu kod Belosevca na Banovom Brdu,ali sam se u devetom mesecu prebacila kod dr.Vlade Milosevica iz Visegradske,inace privatno radi u klinici "beograd" na Nbgd,prezadovoljna sam sa njim,strucan,pazljiv i strpljiv
Belosevac je isto ok,samo cini mi se da nema bas puno vremena za pacijente


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 1:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 24, 2007 7:44 pm
Postovi: 39
KK je napisao:
Raovic u Golsvortijevoj?


da, ordinacija je u Golsvortijevoj.

Da li znas nesto vise o njima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 5:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2006 5:31 pm
Postovi: 155
Cula sam neke negativne komentare, u smislu da je doktor prepotentan i na momente neljubazan. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 10:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 10:17 am
Postovi: 225
Ja jos nisam dobila :( . Pokusacu vec sutra da se zakazem kod doktorke u Mutapovoj, kod Kalenica, pa cete imati informacije iz prve ruke.
(narocito mislim na devojke i zene sa Vracara, koje mrzi da idu u druge delove grada :wink: )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 26, 2007 2:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 12, 2006 10:57 pm
Postovi: 11
macjem je napisao:
Da li neko zna nesto o Dr. Sladjani Raovic i uopste o ordinaciji Raovic?


I ja to htedoh da pitam... trebalo bih ovih dana da idem, pa sam mislila kod njih, tacnije kod dr Sladjane Raovic, o njoj sam cula sve najbolje, da je fina, ljubazna, strucna... ali ne bi bilo lose ako neko ima informacije iz prve ruke, jer je sve ovo rekla-kazala... To za doktora me je malo pokolebalo, ali uostalom kod njega ne bih ni isla :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 26, 2007 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 12, 2006 10:57 pm
Postovi: 11
A da li mozda neko zna kako da dodjem do dr. Jasmine Lapcevic? Znam da je radila (verovatno i dalje radi) u Zemunskoj bolnici, ali radi i u nekoj privatnoj ordinaciji, ali ne znam kojoj. Pa ako neko zna... hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 6:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 10:17 am
Postovi: 225
Za devoke i zena sa Vracara, a i sire : tople preporuke za Marijanu Banasevic i ordinaciju "Prima" u Mutapovoj.
Isla sam sa muzem, vrlo lepo me primila, pregledala, smirena je, sve nam je polako objasnila, bez frke, bez zurbe. Jedan miran i stalozen pristup. Jos jedan bambi za ovu ordinaciju i doktorku, ali trazite da idete kod nje, jer koliko sam shvatila radi ih vise. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 11:38 am
Postovi: 47
Lokacija: BG
I ja sam zadovoljna doktorkom Banasevic, iako sam po prirodi osoba koja u sve sumnja. Secam se, kada sam otisla prvi put prvo je sa mnom razgovarala, upisivala moje podatke, pa me tek onda pregledala. To mi na svojevrsan nacin uliva poverenje jer imam utisak da zeli da stekne siru sliku o meni i mom problemu.
Dakle, moj glas isto u glasacku kutiju za dr. Banasevic! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 10:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 24, 2007 7:44 pm
Postovi: 39
Ja sam danas bila kod doktorke Raovic, jako je prijatna i mislim da zna sta radi. Nastavicu da idem kod nje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 10:31 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 6:34 pm
Postovi: 295
Ja samo hoću da primetim potpuno različita iskustva. Neki od ovih doktora kod kojih se ide privatno su super a isti ti doktori u bolnicama su neprijatni, nepristupačni.... (konkretno doktorka Mladenović iz Kursuline koja mi je na žalost bila na porođaju).
Najtoplije preporučujem doktora Ivana Bojovića iz Gradske - nikad od njega nisam izašla bez svih odgovora, izuzetno korektan i posvećen (kod njega sam kontrolisala komplikovanu trudnoću).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 8:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2006 5:31 pm
Postovi: 155
wiseslawa je napisao:
Ja samo hoću da primetim potpuno različita iskustva. Neki od ovih doktora kod kojih se ide privatno su super a isti ti doktori u bolnicama su neprijatni, nepristupačni.... (konkretno doktorka Mladenović iz Kursuline koja mi je na žalost bila na porođaju).



Para vrti gde burgija nece. :roll:

Izgleda da je cena pregleda direktno proporcionalna sirini osmeha i kolicini ljubaznosti. :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 29, 2007 9:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jun 21, 2006 3:19 pm
Postovi: 56
Ja se slazem sa konstatacijom za dr Mladenovic (Kursulina).

Bila sam kod nje privatno.U pocetku kez od uva do uva i extra ljubazna,kada i ako proceni da niste puni love i da joj necete biti stalni pacijent nastoji sto pre da vas se otarasi. Cim je zavrsila pregled ultrazvukom pokazala mi je vrata.Nije ostavila vreme da odgovori na moja pitanja,a sto je jedan od najznacajnijih razloga zasto ljudi traze privatnog doktora.

Na kraju joj se pokvario stampac kompjutera pa mi je svoj izvestaj poslala preko maila PET dana kasnije,kada sam ja vec bila zavrsila na kiretazi zbog spontanog.

Naravno da sam platila uslugu odmah i u celini,iako sam iz ordinacije izasla bez izvestaja !!!

Nikada vise kod nje !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 17, 2007 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 08, 2007 12:48 am
Postovi: 11
Lokacija: bg
Moze li neko nesto da mi kaze za dr Rajkovic (N.front)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 18, 2007 11:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 09, 2007 4:22 pm
Postovi: 35
Ja N.front zaobilazim u sirokom luku! Ne samo jednog lekara,nego celu kliniku.Jedino moje pozitivno iskustvo tamo je bio sam cin porodjaja,tih poslednjih 5 minuta,iskljucivo zahvaljujuci dr Maglicu i tome sto je znao da sam zdravstveni radnik.
Drugu bebu sam izgubila zbog nekog doktorcica koji mi je rekao da krvaruckam(prokrvarila u 7.nedelji) i poslao me kuci,da bih se za tri dana vratila sa krvarenjem kao na filmu i zavrsila sa kiretazom u "lokalnoj anesteziji".Pitam se samo kako bi tek bolelo da nije bilo nikakve anestezije.
Lezala sam 4 dana na odelenju urgentne ginekologije gde sestre nisu davale terapiju i pored mojih opomena da nisam dobila injekciju za "skupljanje materice" Metergin,da bi me otpustili sa temperaturom koja je do veceri skocila na 39C.Sutradan sam otisla kod dr Ljesnjak u DZ NBG,blok 44 (ona je ok kad joj je dobar dan) koja mi je odmah uradila UZ zbog temperature i ponovnog obilnog krvarenja.Bio je endometritis,dobila injekciju,dva antibiotika,nastavila da pijem kapi i,Bogu hvala,sredilo se.
Treca trudnoca-pocela sam da je vodim u KBC Dragisa Misovic kod dr Ilije Golubovica.On je divan covek,dobar lekar,fin,pazljiv i oprezan u dijagnozama.Ako nije siguran,trazice jos necije misljenje.
Prokrvarila u 12. nedelji i opet se zaletela i otisla u front! Dr me pregledao
i konstatovao da sam "bas puno krvarila",dao Progesteron i poslao kuci!!!
Posto krvarenje nije bilo potpuno stalo,nakon dva dana sam otisla na Zvezdaru gde me je dr Obradovic primila bez razmisljanja i polemike.Lezala tamo dve nedelje.Vodila me je dr Milica Kostic.Dobar je lekar,ali bukvalno je moras vuci za rukav da bi ti dala informacije.Imala sam ogroman hematom koji je na ultrazvuku pratio dr Luzajic(lekar koji je u toku samo tih par minuta dok si tu;sledeceg vec nema pojma zasto si ti uopste dosla i lezis u bolnici) i cim se hematom malo smanjio,poslao me kuci da bih im se vratila za pet dana sa novim krvarenjem,kontrakcijama,bolovima.I zapadnem bas Luzajicu!Terapija je bila:utogestan 1 vaginaleta uvece!A bilo je 9h pre podne!Ne pitajte kako sam prezivela i kako sam jos uvek trudna.Uzela sam Partusisten na svoju ruku(jer je dr Mitrovic na prijemu rekao da sam za tokolizu).Bila sam uplasena za bebu,a niko nije hteo da me pregleda,da vidi sta se desava,tako da sam trazila na licni zahtev da idem kuci,izmedju ostalog i zbog Amoksicilina koji su hteli opet da mi daju nakon nedelju dana pauze!
Iz cele price mogu da izdvojim dr Nenada Kusljevica,koji stvarno sve prati,ali ne moze da dodje do izrazaja na odelenju od kojekakvih azdaja i "vrsnih" lekara.Ambulanta je druga prica.Radi petkom popodne.Divan je.
Ali,ipak sam ostala kod mog dr Golubovica,sto zbog mog iskustva,sto zbog iskustva drugih koje su takodje odusevljene njime.U Front cu ici samo sa njim...ali na porodjaj!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: