Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 16, 2007 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 13, 2007 8:53 pm
Postovi: 5
Ja nisam doktor, tako da cenim da ste vi dr Pedja u pravu sto se tice lekova. Ja sam htela vise da stavim akcenat na los pristup sa psiholoskog aspekta od strane dr Medjedovica prema mladoj zeni koja je dosla uplakana zbog krvarenja u ranoj trudnoci. Ja bi licno preporucila da zene koje sa nadju i situacija koju sam imala, da ga zaobidju u sirokom luku. Ako vam neko u tim trenucima, pored vec pomenutog pitanja, jos i ne ulije nikakvu nadu i da je sve u Bozijim rukama (sto uvek i jeste, ali meni to uvek ima neki los prizvuk), mislim da je to jako los stav. Da nisam sutradan otisla kod drugog doktora koji mi vise ulio nade i vere nego sto mi je taj Utrogestan nesto i pomogao, ne znam da li bi se sve na kraju lepo i zavrsilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 18, 2007 11:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 24, 2006 11:59 am
Postovi: 15
Lokacija: Brace Jerkovic,Beograd
nikki03 je napisao:
Jos jedan predlog: dr Marijana Banasevic u Mutapovoj ulici, kod Kalenic pijace, ordinacija Prima. Doktorka je super! :D
A da li neko moze da mi preporuci (tj. mom decku) urologa?

Ova DIVNA doktorka radi i u DZ Vozdovac,pa ako si na toj opstini,mozes otici i tamo.Ona meni vodi trudnocu,i za nju imamo samo lepe reci!

_________________
When there's a will,there's always a way.
SlikaSlika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 07, 2007 12:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 2:51 pm
Postovi: 68
Hvala, Marika, saznala sam to, nego sam na opstini Savski venac, pa ne znam da li mogu da menjam... A volela bih...

Ili ako bi mi neko preporucio dr. u DZ Savski Venac Bila bih jako zahvalna. Za sada su mi zakazali kod dr. Radenkovic. Da li mozda neko zna nesto o toj dr?

Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 07, 2007 3:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 1:47 am
Postovi: 385
Lokacija: Beograd
Ivanovici i ljudi su i doktori!

_________________
SlikaSlika
Slika
Making the decision to have a child is wonderous! It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body!
http://www.*/forum/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 09, 2007 3:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 05, 2007 3:49 pm
Postovi: 39
Ja sam bila jedanput kod dr. radenkovic ali me nije pregledala jer moj lekar nije bio tu. delovala mi je ok, pa sam ja razmisljala da se prebacim kod nje. javi kako je bilo. Ja tamo idem kod Dr.Cvijanovic, ali mi se ne dopada, gruba je, zuri, uvek je problem da da neki uput, mada ja kod nje idem odavno, vise po navici. Prvu trudnocu ne verujem da ce mi ona voditi, a bas sam razmisljala o dr. radenkovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 10, 2007 12:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 1:13 am
Postovi: 134
I ja preporučujem Ivanoviće, lečim se kod njih zbog steriliteta. Dr Goca se više bavi time, a dr Dragan za ostalo, koliko sam razumela.
Sve je na svom mestu, organizacija, sestre, ordinacije, oprema, a što je najvažnije doktori su stručni i odgovorni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 10, 2007 3:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 2:51 pm
Postovi: 68
Hvala Nato, super sto si se javila. Javicu se posle pregleda da prenesem utiske, znaci, za nekih 6 dana... :wink:

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 16, 2007 11:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 2:51 pm
Postovi: 68
Rekoh da cu se javiti posle pregleda...

Uh, pa ovako. Doktorka je ok, s tim sto nema dovoljno vremena za svakog pacijenta. Sestra, na radnom stolu na kome stoje dnevnici i rokovnici, golim rukama uvija vaticu na stapice (za briseve) i jednostavno ih ostavlja na taj takav sto.

Preterah, ali :o

Nekako mi je sve izgledalo povrsno.

Razmazila me privatna ordinacija i moja draga doktorka, pa sada prosto ne umem da se naviknem... Pih

Kad bi i u drzavnim ustanovama bilo tako lepo i uredno, pa da covek bez predrasuda odlazi kod lekara... Ali bice, bice, jednog dana i kod nas :wink:

Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 05, 2007 9:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 2:07 pm
Postovi: 13
A da li neko moze da mi preporuci dobrog ginekologa u Novom Sadu?

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 06, 2007 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 01, 2006 5:37 pm
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
Genijalac je Dr Zoran Stankovic, radi u priv.klinici "Beograd", a inace radi na Institutu za majku i dete. Strucnjak u svom poslu. Ako postoji bilo kakav problem, apsolutno Vas umiri i sve objasni do detalja. Uvek ima vremena uvek za svakog pacijenta i pregledi su vise nego edukativni. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 18, 2007 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2007 11:27 am
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
Ja sam samo htela da dodam, vezano za Dr. Gordanu Obradovic. Ona je dobar doktor, dobar strucnjak (sto je kod nas to retko) i sa njom mozes da razgovaras o svemu. Ona je mene porodila i super sam prosla kao prvorotka. Porodila sam se u roku od pola sata bez ikakvih problema iako je mali bio krupan 3.900 gr. Bolje idite kod nje, tj. kod proverenog doktora jer sa tim ne treba se zezati. Bolje covek da dobro plati i da dobije sta trazi, nego da prodje jeftinije a da ga doktor unisti. Ja u principu mrzim doktore jer svako prica soju pricu ko da je svako ucio razlicitu skolu.
Eto samo to.
Znaci za nju sve samo reci hvale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 18, 2007 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 16, 2007 1:24 pm
Postovi: 13
od mene jedan bambi za dr.Banasevic iz DZ Vozdovac
i jos jedan za dr.Dobrivoja Smiljkovica iz Narodnog Fronta kod koga je dr Marijana Banasevic bila na specijalizaciji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 19, 2007 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 3:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: Stari Grad
Dr. Jurishic (i muzh i zhena su ginekolozi) u Dimitrija Tucovica! :wink:

_________________
"Take my dreams, childish and weak at the seams... Please don't analyse, please just be there for me..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: visegradska na prvom mestu
PostPoslato: Ned Maj 20, 2007 1:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 4:47 pm
Postovi: 69
Lokacija: novi beograd
poenta price je da 99% lekara radi privatno ali masa stvari se zavrsava u klinikama.Ovo mi je cetvrta trusdnoca i sve tri i sada vodila sam i vodim u Visegradskoj. Odlicni lekari su Mira PervulovNacelnik patologije i Miroslava Gojnic nena zamenica,Plecas Darko,Radunovic Nebojsa,Petronojevic i Njegova zena Vrzicka,Andreja Glisic i Stankovic.Kod koga god da odes od njih neces pogresiti!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 21, 2007 1:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 8:21 am
Postovi: 8
Doktorka Vera Odanovic iz DZ "Vracar" radi u privatnoj ordinaciji "Eterna"(kod "Politike" ul. Shafarikova).Ona je stvarno DIVNA u svakom pogledu!O njoj imam samo reci hvale i od srca je preporucujem!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 196 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: