Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 09, 2007 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 4:44 pm
Postovi: 27
TOPLO BIH PREPORUCILA DR.MARTU SAVIC U ORDINACIJI SRETENOVIC U BRANICEVSKOJ KOD HRAMA.DOSTA JE SKUPA ALI JE ZATO ODLICNA.JA SAM ISLA KOD NJE ALI SAM PRESTALA JER BAS NE MOGU DA IZFINANSIRAM SVE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 10, 2007 12:10 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Sep 06, 2006 5:46 pm
Postovi: 86
preporucujem doktora dusana stanojevica u frontu.dobar strucnjak i dobar covek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 10, 2007 10:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2005 2:16 pm
Postovi: 6
Lokacija: beograd
Najbolji..........Mikovic Zeljko u frontu i Mica Terzic GAK


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 11, 2007 12:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Tema je vrlo zanimljiva i korisna, samo napred. Moje iskustvi i pohvale za Dr. Plesinac, sjajna zena!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 11, 2007 11:39 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 2:27 pm
Postovi: 78
Moje pohvale za dr. Dragomira Jovanovica iz Fronta koji radi bas na sterilitetu na drugom spratu, a ambulantu radi ponereljkom dole u savetovalistu za sterilitet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 11, 2007 5:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 10, 2006 6:21 pm
Postovi: 113
Dobar i prijatan lekar dr. Mircetic u Balkanskoj, ako neko zeli telefon i adresu nek javi na PP.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 12, 2007 6:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 02, 2006 1:31 pm
Postovi: 20
Ima li neko iskustva sa dr. Terezijom Moskovic ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 13, 2007 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 07, 2006 11:03 pm
Postovi: 40
Lokacija: Novi Sad
Za hirurške intervencije neprikosnoveni autoritet Dušan Stanojević (znajte da ste u sigurnim rukama), a za IVF Gordana Ivanović. Duleta ćete naći u Narodnom Frontu ili privatnoj ordinaciji Medikus, a Gocu u Klinici Ivanović.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 13, 2007 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 13, 2007 8:53 pm
Postovi: 5
Interesantna i korisna tema...malo sam pogledala ranije postove i u nekoliko njih se pominje dr Medjedovic iz poliklinike dr Risti. Ja sam imala izuzetno lose iskustvo sa covekom. Posto sam imala krvarenje negde u 7 nedelji trudnoce,zbog neiskustva hitno sam otisla u dr Ristic na pregled (umesto npr. u N. Front). Samo cu da naglasim da sam nakon izlaska iz njegove ordinacije plakala naredna tri sata, uglavnom zbog pitanja "da li zelim da zadrzim bebu!!!" :o > pa valjda ne bi trcala kod njih da necu :x . Prepisao mi je inekcije Progesterona, koje te veceri srecom nismo nigde nasli u gradu. Sutradan sam otisla kod doktorke u N. Front koja se zgrozila pri pomenu Progesterona, i prepisala mi Utrogestan. Nju sam i poslusala. Bebica je dosla na svet zdrava, ima sest meseci i lepo napreduje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 14, 2007 2:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
To je generalno problem u mnogim privatnim ordinacijama, jer uglavnom i ne znate kod koga idete, sve se one vode na neka poznatija imena, uglavnom su to stari lakari u penziji, a ustvari vas tamo pregledaju ljudi koji su tek polozili specijalisticki ispit.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 14, 2007 2:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
To je generalno problem u mnogim privatnim ordinacijama, jer uglavnom i ne znate kod koga idete, sve se one vode na neka poznatija imena, uglavnom su to stari lakari u penziji, a ustvari vas tamo pregledaju ljudi koji su tek polozili specijalisticki ispit.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 14, 2007 8:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2006 5:31 pm
Postovi: 155
Ella B je napisao:
Interesantna i korisna tema...malo sam pogledala ranije postove i u nekoliko njih se pominje dr Medjedovic iz poliklinike dr Risti. Ja sam imala izuzetno lose iskustvo sa covekom. Posto sam imala krvarenje negde u 7 nedelji trudnoce,zbog neiskustva hitno sam otisla u dr Ristic na pregled (umesto npr. u N. Front). Samo cu da naglasim da sam nakon izlaska iz njegove ordinacije plakala naredna tri sata, uglavnom zbog pitanja "da li zelim da zadrzim bebu!!!" :o > pa valjda ne bi trcala kod njih da necu :x . Prepisao mi je inekcije Progesterona, koje te veceri srecom nismo nigde nasli u gradu. Sutradan sam otisla kod doktorke u N. Front koja se zgrozila pri pomenu Progesterona, i prepisala mi Utrogestan. Nju sam i poslusala. Bebica je dosla na svet zdrava, ima sest meseci i lepo napreduje.


Da, i ja sam imala lose iskustvo sa istin tim dr Medjedovicem. Otisla sam na detaljan pregled, imajuci trudnocu planu, i Medjedovic je na UZ rekao da je sve u redu. Nekoliko meseci kasnije, odem kod drugog ginekologa, i na UZ se lepo videla dvoroga materica, jako zavaljena. :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 15, 2007 1:38 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:lol: Drage dame, a koja je razlika između Progesterona, Utrogestana, Dabrostona, Ciclogesta, Crinone itd.itd. Imaju slično dejstvo, svi su gestageni preparati "za održavanje trudnoće", čista glupost od ginekologa koji se navodno zgražava nad jednim, a onda vam navodno spašavaju trudnoću sa drugim gestagenom?! Takav vam je lekar kvaran kao mućko jaje!!!
Pozdrav Dr Peđa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 15, 2007 10:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 13, 2007 8:53 pm
Postovi: 5
Ma malo je lakse izaci sa Utrogestanom na kraj obzirom da se pije u obliku tablete, nego da se bocka injekcijama Progesterona posle kojeg vam nisu bas sve ovcice na broju...barem su takvo iskustvo imale neke moje poznanice. Mislim, princip je isti, ali su nijanse u ovom slucaju prilicno bitne pogotovu i takvim trenucima za zenu.
Inace bi se svi rokali progesteronima, po logici stvari, zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 15, 2007 9:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:lol: Ne preferiram Progesteron injekcije, niti uopšte progesteronske preparate, ali kod injekcija ste sigurni da pacijent neće zaboraviti da popije capsulu Utrogestana (takođe se isti može stavljati i vaginalno), upravo zbog tzv. "drugog stanja". Kod davanja injekcija takođe izbegavamo izmenjenu nekad manju a nekad veću resorpciju leka preko sluzokože želuca, koja ne mora biti dobra (povraćanje, gastritis itd).
S obzirom da se radi o istoj supstanci ne verujem da je reakcija vaših prijateljica na sam lek.
I neznam gde i ko "roka" ja lek obično propisujem, a pacijentkinje ga primaju po logici stvari! :wink: :lol: "Misli, princip je isti, ali su nijanse u ovom slucaju prilicno bitne!" :roll: :wink:


Pozzz Dr Peđa


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: