Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Nov 08, 2015 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 07, 2015 12:23 pm
Postovi: 2
je l' ima neko drugi da mi kaze nesto o domu zdravlja u bloku 44, sem ace matriksa. ne bih za misljenje o drzavi i ostalom, zanima me da li je neko vodio trudnocu tamo i iskustva... hvala svima unaprad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Nov 15, 2015 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 15, 2015 2:34 pm
Postovi: 8
Pozdrav svima,

Interesuje me vase misljenje o dr Aleksandri Mladenović Mihailović, cini mi se da sam negde u ranijim postovima videla da je neko pomenuo kao naseg trenutno najboljeg ginekologa? Konkretno mi je potrebna zbog problema sa kandidom. Znam da radi u ordinaciji Mladenovic.

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Nov 15, 2015 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 15, 2015 10:14 pm
Postovi: 1
Posto sam nov na forumu izvinite ako je poruka zasmetala u ovoj temi ali nisam mogao da nadjem gde tacnije mogu da postavim pitanje? Da li mozete da mi preporucite najboljeg geneticara? Tacnije radi se o ukrstanju krvnih grupa pa su mi potrebni najstrucniji saveti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Nov 16, 2015 9:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
JelenaR989, није оно била само прича о држави већ о свему што нас сналази. Мене је једна сестра хтела да избаци из тог дома здравља када сам ове године дошао са високом температуром и овчијим богињама иако сам имао маску на лицу.

Дакле, не вреди ти установа него шњурај па нађи доброг лекара где год био.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Mar 23, 2016 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 06, 2016 1:55 pm
Postovi: 2
ZAMOLILA BIH VAS DA MI PREPORUCITE GINEKOLOGA U DOMU ZDRAVLJA ZEMUN? NEDAVNO SAM SE DOSELILA U BG, DANAS KAD SAM HTELA DA OTVORIM KARTON REKLI SU MI DA SE PRVO RASPITAM,PA TEK ONDA DA DODJEM DA IZABEREM DR. A JA SLABO KOGA ZNAM OVDE KO MI MOZE NEKOG PREPORUCITI. HVALA UNAPRED :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jul 08, 2016 11:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 08, 2016 10:46 am
Postovi: 2
Preselila sam se na Novi Beograd, dosla da otvorim karton, zdravstveni i ginekoloski.Nisam imala pravo da biram lekare vec su mi sestre same dodelile lekara opste prakse i ginekologa.Cemu onda prica o pravu na odabir lekara???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jul 08, 2016 11:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Исто као и свака друга демократија.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Avg 12, 2016 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 12, 2016 10:44 am
Postovi: 2
Zdravo svima! Neko je spomenuo dr Milana Ribica iz Surcina. Mozete li mi reci o cemu se radi? Prebacila sam se u Surcin skoro.... :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Avg 12, 2016 10:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 12, 2016 10:44 am
Postovi: 2
"Doktora Milana Ribica iz Surcina zaobilazite u najsirem luku, jer nema pojma ni o cemu, a i vrlo je neprijatan....
" Mozes li molim te da mi navedes razlog? Prebacila sam se kod njega skoro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jan 13, 2017 1:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2017 1:12 am
Postovi: 1
Porodila sam se pre 2 meseca u Frontu...dve trudnoce mi je vodio dr Dejan Dimitrijevic,i jedino sto za njega mogu da kazem je da je FENOMENALAN lekar...sticajem okolnosti,nije bio tu kad sam se porodila,ali dosao je da me obidje,cim je dosao u smenu....moram da napomenem da su trudnoce bile jedna za drugom,razlika izmedju dva deteta je 18 meseci,i ni jednom nije cak ni napomenuo da bih trebala da ga castim...od mene,sve preporuke za dr Dimitrijevica...i moram da pohvalim dr Sladjanu Mihajlovic koja mi je radila carski rez....sto se mene tice,imala sam srece i sa izabranim lekarom,i sa dr koja me je porodila :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Apr 10, 2017 3:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 10, 2017 11:40 am
Postovi: 2
http://www.mojutisak.com/post/2016/09/0 ... avati.aspx

Na žalost, pročitah i ne verovah svojim oćima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Maj 04, 2017 2:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 04, 2017 1:56 pm
Postovi: 1
Dobar dan.da li neko mozda moze da mi preporuci dobrog ginekologa u domu zdravlja Zmaj Ognjena Vuka u Novom Sadu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Maj 09, 2017 2:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 09, 2017 1:26 am
Postovi: 1
Dragi saborci. Pišem posle 4 meseca stresa i iščekivanja.
Krenuli smo da vodimo trudnoću u inostranstvu. Moja zena jos ne zna dobro jezik tako da sam ja bio prisutan na svakom pregledu od pocetka. Sve je teklo onako kako može samo da se poželi. Prijatni doktori. Sistem funkcionise... Beba raste. Mi srećni... Radi se o Nemačkoj.
Uglavnom. Moja žena je otišla na mesec dana kući u Srbiju da tamo provede još neko vreme sa svojima pa je zbog toga morala da ode na jedan pregled kod ginekologa.
I tako ona zakaže kod dr. Belopavlovica. Naravno napomenula je da trudnoću vodimo u inostranstvu.
Ja nisam bio prisutan. Na žalost.
Pregled je započeo tako što je postavio na sto za preglede i onda je naterao da svuce gaćice do kolena. A zatim prve rečenice koje je izgovorio kad joj je stavio UZ na stomak su bile: "Jeste li radili test na Daunov sindrom. Vidim da imate višak plodove vode. Ovo je sigurno to!"
Moja žena je posle toga briznula u plač. Da ne kažem šta joj je sve prolazilo kroz glavu.
Kad ga je pitala šta on misli da treba dalje da radimo on je na to rekao: "Mi nismo ovde da mislimo nego da iznosimo činjenice! Treba uraditi amniocitezu da budemo sigurni..."
Posle toga jedva sam uspeo da smirim moju ženu. Dogovorili smo se da nećemo ništa dalje da radimo. Kakvo god da je dete naše je i volecemo ga bez obzira na sve. Čitava trudnoća je jedna velika lutrija... A i tripl dabl test je bio odlican. Kad smo ovaj događaj pomenuli ovdašnjim lekarima koje smo posećivali samo su odmahnuli glavom i rekli da ne postoji nikakav znak za tako nešto.
Ne mogu da kažem da ni mene nije potresla vest ali sam ostao pozitivan. Znam kakvi su lekari kod nas kad nanjuse pare. Samo nisam mogao da verujem da čovek nema nikakve etike. Takvo ponašanje prema ranjivom pacijentu. Tako pricati sa jednom trudnicom . Takva drskost i nadmenost. Takav bezobrazluk. Takva bezosecajnost. Da li taj čovek u opste zna kroz šta posle toga prolaze roditelji i kako to utiče na plod?!
Pa tako mogu i ja da budem lekar. Pošaljem pacijenta na sve moguće preglede pa ću onda znati diagnozu.
Nisam želeo ništa da pišem dok sve ne prodje. Jer eto i moj pozitivni stav je bio poljuljan.
Prošla su i ta zadnja četiri meseca i rodio se jedan potpuno zdrav decacic koji nam sad ne da mira noćima :)
Želim ovo da podelim sa vama da znate kad se opustite u avanturu sa Belopavlovicem šta da očekujete. Da ga citiram još jednom: Mi nismo ovde da mislimo nego da iznosimo činjenice.
Puno sreće svim budućim roditeljima. Želim da uživate u trudnoći i u onome što dolazi posle toga. Stvarno je divan osećaj.
PS. Presekao sam pupcanu vrpcu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Jan 11, 2018 2:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Ponovo isti problem. Potrebna mi je HITNA preporuka za dobrog ginekologa u DZ-u u Bloku 44 na Novom Beogradu ili eventualno u nekom drugom DZ-u na teritoriji Novog Beograda i Zemuna. Hvala!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Mar 28, 2018 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 28, 2018 4:16 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima, ja sam se takodje skoro doselila u Beograd, danas sam promenila zvanično i prebivalište pa me interesuju vaše preporuke oko ginekologa na Novom Beogradu -Nehruova.
Molim vas da mi pomognete, pre mesec dana sam bila kod jedne doktorice u Euromediku i imala sam užasno iskustvo sa njom. Tako da mi je svaka pomoć od velike koristi.

Hvala Vam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 91 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: