Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Okt 18, 2013 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 17, 2013 11:20 pm
Postovi: 1
preporucujem ginekolosku ordinaciju DR Krstic iz BORCE za svaku preporuku njihov sam pacijent vec desetak godina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Okt 27, 2013 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 25, 2010 2:48 pm
Postovi: 10
Ovako,da pitam ja mislim da sam u pravu ako nisam neka me neko ispravi.Da li ginekolog sme da vam postavlja pitanja tipa da li cete radjati i to i kroz to "odredjuje" tok sto bi rekli lecenja,ili je to normalno a ja neobavestena?Nameravam da promenim jednu pa reko da pitam.Bruka je i sramota da ja moram od poznanica saznati da se na pr.kod 3 grupe mora raditi neko ispitivanje pa tek onda davati terapija a ne ovako na blef.Ja sam stvarno neupucena u sitnice i kod ginekologa idem preventivno i sto se kaze ko sav normalan svet,i te price sve sto se serviraju tamo nekom me jako pogadjaju,a najvise da me jedan LEKAR ubedjuje u to iako imam epilepsiju da ja mogu radjati i sve sto ide,a nije potrebno da pisem koliko sam osetljiva na te teme.Hvala na odgovorima unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Okt 28, 2013 3:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 2:04 pm
Postovi: 1
Zelela bih da podelim lose iskustvo sa svim zenama koje posecuju laboratorije radi davanja briseva...
Suprug i ja planiramo dete, pa smo odlucili iz predostroznosti da se testiramo na bakterije: ureaplazmu, mikoplazmu i hlamidiju. Kako moja firma saradjuje sa Dr Ristic, tako odlucim i ja da odem kod njih. Posle datih briseva dobijem rezultat da imam hlamidiju - uzas, to znaci da je imam 6 godina, i ko zna sta je sve do tada mogla da mi iskomplikuje... Dobijam terapiju Dovicin 5 dana. Posle terapije u laboratoriji Dr Ristic mi potvrdjuju i dalje prisustvo bakterije... vec pocinjem da panicim, svesna sam ozbiljnosti posledica koje moze da mi stvori hlamidija.
U medjuvremenu cula sam mnogo losih iskustava, koje su pacijenti imali kod Dr Ristica. Odbila sam da krenem sa novom terapijom i otisla kod Dr Petronijevica (za koga sam odavno cula da je veliki strucnjak u ginekologiji). Dr Petronijevic me je pregledao, uzeo bris - nemam hlamidiju, a nisam je ni imala. Inace, terapija za lecenje hlamidije se sastoju od 3 antibiotika i traje mesec dana, ne 5 dana kao sto su meni propisali.
Bila sam jako srecna sa jedne strane i jako besna sa druge. Dva meseca zivota u zabludi me kostalo velikog stresa - kako je moguce da tako poznati i tako veliki Dr Ristic dozvoli sebi takve propuste! Uspela sam da saznam da su ih vec 4 zene tuzile iz istog razloga, a sve se to desava jer u doticnoj laboratoriji posle uzimanja brisa plocice (na koje se stavlja uzorak) se ne bacaju nego opet koriste, posle ovlas spiranja. Da, UZAS! SRAMOTA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Okt 28, 2013 3:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 25, 2010 2:48 pm
Postovi: 10
Ma sramota bre sta rade pi*ka im materina lepa kad vec moram da psujem!Sta je tesko dati savet reci to je i to je i aj cao a ne da stalno komplikuju.Inace nesto se mislim,kako se u zadnje vreme sve popularizovalo to oko radjanja i svega,sve je vise(nemojte me shvatiti pogresno necu da vredjam)dece sa smetnjama u razvoju.Meni tu nesto smrdi debelo a vama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Nov 03, 2013 1:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 8:15 pm
Postovi: 3
Da li bi neko mogao da mi preporuci ginekologa u Euromediku? Trebam da odem na pregled jer je od poslednjeg proslo vec godinu dana, a nisam iz Beograda da bih mogla da idem kod drzavnog lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Nov 07, 2013 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 12:09 am
Postovi: 1
Da li je neko imao iskustva sa privatnom klinikom Papic i kojeg privatnog ginekologa bi mi preporucili za lasersko uklanjanje kondiloma? Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Dec 09, 2013 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 3:28 pm
Postovi: 38
MMilica* je napisao:
Sve pohvale za dr Nemanju Stojanovia iz Visegradske, jedno divno stvorenje,puno strpljenja, opusteno, tu je da odgovori na svako vase posavljeno pitanje, ma sve najlepse o njemu... Vodio mi je trudnocu, i Boze zdravlja nadam se da cu opet ostati trudna vodice je opet, jer pored njega sam bila bez brige, jako strucan covek, Sve pohvale za njega :)



Nemanja Stojanovic je sjajan doktor. Vodio mi je obe trudnoce i porodio me. Moja sestra ce, Boze zdravlja, uskoro ostati u drugom stanju i i ona ce ici kod njega. Inace, sve zene koje sam upoznala u Visegradskoj su se lomile da ih on poradja a covek nece da primi ni pice kao cast jer ne pije.. ali slatkish hoce :) ...Divan je... Svima preporucujem da idu kod njega. Srecno dame :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jan 17, 2014 1:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 17, 2014 12:51 pm
Postovi: 1
Da li bi mi neko mogao reci da li kao student mogu ici kod ginekologa u domu zdravlja na opstini u kojoj zivim, a da ne idem u studnetsku polikliniku? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Jan 23, 2014 4:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 23, 2014 1:11 pm
Postovi: 4
mogwai je napisao:
nisam citala sve, ali prepricacu svoje iskustvo iz GAK Narodni front
- zatrudnela neplanirano, odlucila da abortiram. prva trudnoca, prvi abortus, 33 godine, planiram da jednog dana rodim troje
- petak popodne, abortus radi idiot, dr Dejan Stojanovic, neuspesno
- odvoze me na odeljenje urgentne ginekologije. niko mi nista ne govori
- dr Dejan Stojanovic dolazi u sobu predvece, ostavlja mi svoju vizit kartu i govori kako je sve super i u redu i da ga zovnem ujutru da bi dezurni doktor zavrsio posao (sta god to bilo) i pustio me iz bolnice
- dezurni lekar mi u pola 11 uvece radi UZ, kaze mi da je "moj" doktor zvao 20 puta da vidi šta je sa mnom
- imam neki mutan osecaj, pa ipak odlucujem da ne zovem tog doktora i ostanem do ponedeljka da vidim sta se desilo
- u ponedeljak saznajem da se sumnjalo na perforaciju grlica, koja se nigde ne vidi na UZ. pocinjem da dramim, ako mi nista ne fali, da mi urade to zbog cega sam dosla i da me puste kuci. abortus je, jelte, rutinska intervencija. nacelnica pita da li je radjen UZ u medjuvremenu, ja joj kazem u petak uvece. saznajem da nigde ne postoji pisani trag o tom UZ. a tamo Vam upisuju najsitniju sitnicu u istoriju pacijenta.
- takodje saznajem da se dr Stojanovic svima predstavlja kao moj doktor i da insistira da mi on radi kiretazu i drugi put
- opet dobijam nervni slom i derem se da ja njega ne poznajem
- po savetu nacelnice dr Branke Nikolic, pristajem da mi on radi drugi put, doktorica sa odeljenja mi to razlozno objasnjava da on eto zna kud je isao i to
- u utorak Dejan Stojanovic radi drugi pokusaj, pod ultrazvukom, koji opet ne uspeva. ja se budim i govorim im da mi vade sve i da mi promene pol.
- u utorak uvece Dejan Stojanovic se pojavljuje u sobi, vodi me u sestrinsku sobu i ubedjuje kako sam ja kriva za sve, samo je trebalo da ga zovnem u subotu i sve bi bilo reseno. i na drugoj kiretazi je boze moj, prisustvovalo jos pet doktora (koje ja nisam videla jer su me uspavali). ja mu dajem do znanja da nisam retard
- u sredu ujutru saznajem da sam postala hitan slucaj. Plod nema srcanu radnju, ocekuje se spontani pobacaj. ili sepsa
- Dejanu Stojanovicu zabranjujem pristup
- u cetvrtak mi daju vaginaletu za razmeksavanje grlica materice i izazivanje kontrakcija. kazu mi da cu imati bolove slicne menstrualnim, al meni se nish ne desava
- u petak mi kiretazu uspesno radi dr Pedja Jokanovic. on se u moj "slucaj" prikljucio negde usput, mozda od ponedeljka kad sam ga uhvatila na hodniku za rukav i rekla mu da Dejan Stojanovic nije moj doktor i da ga ne poznajem.
- dr Pedja Jokanovic je jedini bio smislen i human u celoj prici, bar prema meni, jedini mi je objasnio postupke i procedure na srpskom jeziku i uspesno je uradio intervenciju. rekao mi je da zbog svega ostanem do ponedeljka ujutru i da mogu da idem kuci ako sve bude u redu
- u ponedeljak ujutru je Sv. Nikola, sto znaci gore nego novogodisnji praznici, nema zive duse. dr Pedja Jokanovic se pojavio na 2 sata da pregleda svoje pacijente. ja sam se ugurala kao njegov pacijent, odnosno nisam vise htela da primim ni inekciju dok on ne kaze da treba.
- dezurna doktorica koja me prvi put pregleda predlaze da ostanem jos dan, za svaki slucaj.
- ja zovem dr Pedju, koji prisustvuje pregledu i kaze da je sve u redu. doktorica se slaze, al bi jos malo da me gleda.
- kada su zavrseni svi pregledi i nalazi, i utvrdjeno da je sve u redu, odlazim na sopstveno insistiranje. Honorarac sam i kad ne radim, mogu da ostanem bez posla za 1 dan. sama sam i nemam drugu vrstu prihoda, a imam finansijske obaveze, npr, hrana, prevoz i racuni i hobije (ziva bica kojima treba hrana i briga svaki dan)

sve se to desavalo jer imam zavaljenu matericu i cvrst grlic.
ne znam za druga iskustva, ali iz cele price i milion doktora koji su prosli za tih 10 dana pored mene, dr Pedja Jokanovic je jedini koji se pokazao kao covek.
usput sam se nagledala jos tone dijagnostickih i ginekoloskih horora.
užasno je kad vam sumnjaju na vanmatericnu trudnocu.
najgore od svega je kad dozivite spontani u bilo kojoj nedelji trudnoce. težak očaj i depresija.
gledala sam prekid trudnoce u 4. mesecu u krevetu pored svog. traje danima i grozno je.

sve u svemu, ako se same ne borite za svoja prava, ne ocekujte od doktora da ce vam bilo sta objasniti i razjasniti. imate pravo da vam procedura i dijagnoza bude objasnjena na maternjem jeziku. imate pravo da znate cemu koji lek sluzi i zbog cega ga pijete. ali doktori nemaju praksu da vam to objasnjavaju. popnite im se na glavu, ako treba
ne ocekujte neki super tretman u bolnici. gadno je, svega cete se nagledati, prljavo je, hrana je jeziva. na odeljenju urg ginekologije stalno neko place sto od stresa sto od bolova. ako vam odma ne utvrde sta je, pripremite se da ćete proći kroz sve krugove pakla dok ne stignete do desetog, koji je po mom dosadašnjem životnom iskustvu, a imam 33 godine i svašta iza sebe, odeljenje urgentne ginekologije GAK Narodni front

sve u svemu horor
i jos da dodam da je kontracepcija mit, ne postoji sigurna
u vojsci sam stekao druga do groba i hronicnu upalu zgloba [:)]
a sve to zbog nekog veseljka [:D]
http://www.youtube.com/watch?v=GNU2BqChZzQ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Jan 23, 2014 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 23, 2014 1:11 pm
Postovi: 4
mogwai je napisao:
nisam citala sve, ali prepricacu svoje iskustvo iz GAK Narodni front
- zatrudnela neplanirano, odlucila da abortiram. prva trudnoca, prvi abortus, 33 godine, planiram da jednog dana rodim troje
- petak popodne, abortus radi idiot, dr Dejan Stojanovic, neuspesno
- odvoze me na odeljenje urgentne ginekologije. niko mi nista ne govori
- dr Dejan Stojanovic dolazi u sobu predvece, ostavlja mi svoju vizit kartu i govori kako je sve super i u redu i da ga zovnem ujutru da bi dezurni doktor zavrsio posao (sta god to bilo) i pustio me iz bolnice
- dezurni lekar mi u pola 11 uvece radi UZ, kaze mi da je "moj" doktor zvao 20 puta da vidi šta je sa mnom
- imam neki mutan osecaj, pa ipak odlucujem da ne zovem tog doktora i ostanem do ponedeljka da vidim sta se desilo
- u ponedeljak saznajem da se sumnjalo na perforaciju grlica, koja se nigde ne vidi na UZ. pocinjem da dramim, ako mi nista ne fali, da mi urade to zbog cega sam dosla i da me puste kuci. abortus je, jelte, rutinska intervencija. nacelnica pita da li je radjen UZ u medjuvremenu, ja joj kazem u petak uvece. saznajem da nigde ne postoji pisani trag o tom UZ. a tamo Vam upisuju najsitniju sitnicu u istoriju pacijenta.
- takodje saznajem da se dr Stojanovic svima predstavlja kao moj doktor i da insistira da mi on radi kiretazu i drugi put
- opet dobijam nervni slom i derem se da ja njega ne poznajem
- po savetu nacelnice dr Branke Nikolic, pristajem da mi on radi drugi put, doktorica sa odeljenja mi to razlozno objasnjava da on eto zna kud je isao i to
- u utorak Dejan Stojanovic radi drugi pokusaj, pod ultrazvukom, koji opet ne uspeva. ja se budim i govorim im da mi vade sve i da mi promene pol.
- u utorak uvece Dejan Stojanovic se pojavljuje u sobi, vodi me u sestrinsku sobu i ubedjuje kako sam ja kriva za sve, samo je trebalo da ga zovnem u subotu i sve bi bilo reseno. i na drugoj kiretazi je boze moj, prisustvovalo jos pet doktora (koje ja nisam videla jer su me uspavali). ja mu dajem do znanja da nisam retard
- u sredu ujutru saznajem da sam postala hitan slucaj. Plod nema srcanu radnju, ocekuje se spontani pobacaj. ili sepsa
- Dejanu Stojanovicu zabranjujem pristup
- u cetvrtak mi daju vaginaletu za razmeksavanje grlica materice i izazivanje kontrakcija. kazu mi da cu imati bolove slicne menstrualnim, al meni se nish ne desava
- u petak mi kiretazu uspesno radi dr Pedja Jokanovic. on se u moj "slucaj" prikljucio negde usput, mozda od ponedeljka kad sam ga uhvatila na hodniku za rukav i rekla mu da Dejan Stojanovic nije moj doktor i da ga ne poznajem.
- dr Pedja Jokanovic je jedini bio smislen i human u celoj prici, bar prema meni, jedini mi je objasnio postupke i procedure na srpskom jeziku i uspesno je uradio intervenciju. rekao mi je da zbog svega ostanem do ponedeljka ujutru i da mogu da idem kuci ako sve bude u redu
- u ponedeljak ujutru je Sv. Nikola, sto znaci gore nego novogodisnji praznici, nema zive duse. dr Pedja Jokanovic se pojavio na 2 sata da pregleda svoje pacijente. ja sam se ugurala kao njegov pacijent, odnosno nisam vise htela da primim ni inekciju dok on ne kaze da treba.
- dezurna doktorica koja me prvi put pregleda predlaze da ostanem jos dan, za svaki slucaj.
- ja zovem dr Pedju, koji prisustvuje pregledu i kaze da je sve u redu. doktorica se slaze, al bi jos malo da me gleda.
- kada su zavrseni svi pregledi i nalazi, i utvrdjeno da je sve u redu, odlazim na sopstveno insistiranje. Honorarac sam i kad ne radim, mogu da ostanem bez posla za 1 dan. sama sam i nemam drugu vrstu prihoda, a imam finansijske obaveze, npr, hrana, prevoz i racuni i hobije (ziva bica kojima treba hrana i briga svaki dan)

sve se to desavalo jer imam zavaljenu matericu i cvrst grlic.
ne znam za druga iskustva, ali iz cele price i milion doktora koji su prosli za tih 10 dana pored mene, dr Pedja Jokanovic je jedini koji se pokazao kao covek.
usput sam se nagledala jos tone dijagnostickih i ginekoloskih horora.
užasno je kad vam sumnjaju na vanmatericnu trudnocu.
najgore od svega je kad dozivite spontani u bilo kojoj nedelji trudnoce. težak očaj i depresija.
gledala sam prekid trudnoce u 4. mesecu u krevetu pored svog. traje danima i grozno je.

sve u svemu, ako se same ne borite za svoja prava, ne ocekujte od doktora da ce vam bilo sta objasniti i razjasniti. imate pravo da vam procedura i dijagnoza bude objasnjena na maternjem jeziku. imate pravo da znate cemu koji lek sluzi i zbog cega ga pijete. ali doktori nemaju praksu da vam to objasnjavaju. popnite im se na glavu, ako treba
ne ocekujte neki super tretman u bolnici. gadno je, svega cete se nagledati, prljavo je, hrana je jeziva. na odeljenju urg ginekologije stalno neko place sto od stresa sto od bolova. ako vam odma ne utvrde sta je, pripremite se da ćete proći kroz sve krugove pakla dok ne stignete do desetog, koji je po mom dosadašnjem životnom iskustvu, a imam 33 godine i svašta iza sebe, odeljenje urgentne ginekologije GAK Narodni front

sve u svemu horor
i jos da dodam da je kontracepcija mit, ne postoji sigurna
u vojsci sam stekao druga do groba i hronicnu upalu zgloba [:)]
a sve to zbog nekog veseljka [:D]
http://www.youtube.com/watch?v=GNU2BqChZzQ


Zeno honoracu, nisam mogla odoleti iskusenju da napisem i ja koji redak na tvoju srceparajucu ispovest. nisam forumas, slucajno videh taj tvoj post i otvorila sam nalog samo zbog tebe. Naime i ako je bilo davno moram da odgovorim na ovako nesto pa makar nikada ne procitala ti, a verujem da neces!Dakle, to sto ti nazivas rutinom, to je strasno u najmanju ruku! Zasto? Zato sto upotrebljavas izraze za koje ne znas znacenje, pa jos tamo gde im uopste mesto nije! Rutina je, draga devojko-zeno, zato sto u ovoj nasoj zemlji godisnje dodje 150 000 takvih honorarki kao sto si ti da abortiraju nezeljenu ili izvinjavam se NE PLANIRANU decu, sa snovima da jednog dana sa Djurom izrode petoro! e zbog toga je postalo rutina...zbog toga sto se deca prave, jelte, slucajno, mislim-ispala mi spirala,kako je to moguce!!!ili, jao dragi zaboravila sam tableticu, ju vidi puce kondom,ili mozda-cek da se setim jel su mi prosli bese oni plodni dani!hahahaha!a onda sutra ne zna hoce li pre kod zubara da stavi belu plombu i malo da joj ispolira zube,ili ce caskom da obavi "rutinu", ali obecala je i Milici da ce joj vratiti onu haljinu, veceras ima "dejt" sa novim tipom!uf!!!a onda puka neznalica, pa jos i bahatog ponasanja dolazi da "rutinski" abortira, pa naziva ljude koji tamo rade svoj posao idiotima(i to samo zato sto je u mogucnosti i data joj je sloboda kao i svima u ostalom)a na kraju po vrh svega ocekuju da je titraju "tamo dole".na dve ozbiljne Beogradske klinike se tim "idiotima" sjati vise desetina hiljada Beogradskih f...ca i ostalih kategorija(u manjini doduse).pa mislim stvarno su idioti!sta ce devojcice malo se opustile,21 vek "lajkovanje ","hejtovanje", zivot brate!mislim planiraju one....ali ne sad..a i da je sad decko mora prvo tetki lek da odnese pa onda...i tako od planova do "rutine" ,"idiote" razapeti na krst(jel oni su za sve krivi)-pa dalje lagano trnovitim putem do menopauze...
inace bas mi je nesto cudno i u najmanju ruku sumnjivo da nikad u medijima se nije desilo (slucajno ili namerno) da "procuri" vest o nezahvalnom pacijentu i "idiotu" heroju...i tako ti "idioti" mnogo puta izvadise mnoge iz groba a on kad dodje malo k sebi i krene kuci pevajuci ni malo ga cak ni ne zagolica radoznalost kao svaku iole normalnu individuu ko je bio taj, da ga pogleda u oci i kaze mu "e pa hvala ti, hvala ti idiote!"ali pitam se zasto?zasto kada je ipak oduvek bilo lakse srozati neciji ugled i cast!i lepo smiris kompleks za taj dan, sto ti je baba iz przogrnaca, tata moler, a ti jedva sklepetao osnovnu i ides dalje..dobro ok sasvim razumljivo..ali onda to sve cime zabavljas proste mase na forumima(honorarcu), zameni za malo manje ozbiljne teme! i jos samo nesto-ako imas kola,sledeci put kada odes u servis ti pitaj tog tamo mjstora da ti pruzi detaljan izvestaj sta radi korak po korak na srpskom naravno (nemoj da te ni slucajno zavlaci tamo nekim jezikom automehanicara na kome on baljezga sa segrtom),jer pazi, moze da se desi vrlo lako da je covek hteo da pristedi malo (znas kako je danas nema se), pa da ti u mesto novih stavi opet one tvoje stare rdjale srafove i tebi pri 120 ili vise na auto putu otpadne tocak i dok su stigli ovi "idioti" ti vec gotova..jer ne bi oni bili "idioti" kad ne bi uvek kasnili.
srdacan pozdrav svim forumasima, cao!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Feb 18, 2014 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 18, 2014 2:02 pm
Postovi: 2
Da li bi neko mogao da mi preporuci dobrog ginekologa iz Visegradske ili Fronta a da radi plus privatno
pozzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Feb 18, 2014 7:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 12, 2013 11:13 am
Postovi: 27
Dr.Živko Perišić iz Narodnog Fronta,ima svoju privatnu kliniku,ne znam da li smem da pišem ime,izguglaj.
On je inače najbolji ginekolog na ovim prostorima što se tiče rane dijagnostike karcinoma grlića materice.
Kod njega žene čak izbegnu zračenje...Tako da savršen je kao lekar,koji god problem imaš samo mu se prepusti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Feb 19, 2014 8:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 18, 2014 2:02 pm
Postovi: 2
point je napisao:
Dr.Živko Perišić iz Narodnog Fronta,ima svoju privatnu kliniku,ne znam da li smem da pišem ime,izguglaj.
On je inače najbolji ginekolog na ovim prostorima što se tiče rane dijagnostike karcinoma grlića materice.
Kod njega žene čak izbegnu zračenje...Tako da savršen je kao lekar,koji god problem imaš samo mu se prepusti :)

hvala ali , nisam bila bas precizna kada sam trazila preporuku,
dakle treba mi ginekolog za vodjenje trudnoce , kod kojeg bi vodila trudnocu privatno a koji radi u visegradskoj ili frontu i koji bi me potom porodio u istoj !!!
jos jednom hvala
pozzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Mar 01, 2014 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 04, 2006 3:50 am
Postovi: 23
Procitala sam mnooogo stranica unazad, ali to su sve postovi starijeg datuma...
Preporuka za dobrog ginekologa u NSu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Mar 06, 2014 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2014 7:54 pm
Postovi: 1
moze li neko da mi preporuci privatnu ordinaciju ili doktora u beogradu za abortus? hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: